• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Pomsta vyhnanců

ElfNostradamus

Veterán
Ahoj, jen potvrzuji, že přijde úkol na 4.líhně 4lv + 590 provincií a nelze odmítnout!....což některé hráče může slušně zbrzdit nebo i odradit od plnění, plničům pak trochu stíží vše ostatní a budeme na tom všichni více méně podobně, pokud nejsou tedy hluboko za 600 jako já, či jiní až za hranicí 700 provincií...a lze očekávat podobný přístup v dalších rasách, kdy se do úkolů vkládá povinnost i postupu na mapě světa, což zase zpětně naskýtá tu otázku, zdali plnit úkoly či ne...pravdou je, že některé odměny za jednotlivé úkoly jsou titěrné jiné už i více zajímavé + navíc s dračí archou to slušně sype T6, osobně plním poslední dvě rasy všechno.
 

GorGlin

Veterán
tohle je zvláštní věc, dřív nikdy nebyl v úkolech požadavek na provincie
je to už dlouho co zavedli poviné provincie do výzkumu
asi bez přínosu rozšíření města a průzkumu v řádu dní lidi přestali provincie dělat
ve výzkumu není prozkumník už dost dlouho
popravdě jsem nepochopil už tu povinost s výzkumem
ale z nějakého důvodu někdo v Inno pocituje potřebu hráče do provincií nutit
proto se asi v události objevili úkoly se střety bez možnosti alternace ve věži nebo turnaji
zajímalo by mě proč
 

Lovec Krys

Legenda
Ano. Na každou temnou věž potřebuješ jednu věž, kterou zbouráš na světlou hmotu a druhou, kterou vylepšíš na tu temnou.
 

ElfNostradamus

Veterán
Drobný vánoční dárek pro vás je :) , že úkol, který je v překladu asi trochu zmatečný /doufám, že bude časem poupraven/ a původně se jevil /na zahraničních forech / jako - měj 8x T1 na lv. 33, tak ve skutečnosti vypadá takto:
úkol.png

Tím, že jsem v té chvíli aktuálně nevlastnil 8xT1/osmá byla právě ve výstavbě/ na lv 33 ani 8x T2 na lv 33 natož hedvábí /u mne T5/ ...vychází mi teoreticky 3 správné možnosti tohoto úkolu:
1. a nejvíce pravděpodobná - že stačí ano 8x mnf ale libovolných na lv33, což plně splnuji 2. stačí pouze jedna T5 /tudíž ano hedvábí u mne/ na lv. 33 za 3. stačí 7x T1 a bere to již osmou ve výstavbě.
 

GorGlin

Veterán
@ElfNostradamus
Že to bude chtít 8 libovolných manufaktur odpovídá i formacim tady na fóru, mě trápí ukol o kousek později

Zvedněte 4000 nejvyšších bytostí nebo obětujte 1 nejvyšší bytost

To jako vyrob v portalu priserky nebo je použij ve výzkumu?
Nebo je tu nějaká další funkce která jede na tuhle surovinu?
 

ElfNostradamus

Veterán
Psal jsem to i z hlediska, že úkol zní na mnf na 33lv Hedvábí...
Nejvyšší bytosti budou Vrcholní tvorové a ,,vyrobíš,, jich v portálu 4k opětovně prostě trochu jiný překlad...
obětováváš je potom ve výzkumu, alespon za mne :) ...tj je jedno jestli jich obětuješ 5k nebo jednu, no uvidíme, pak písnu :)
 

GorGlin

Veterán
není toho moc k diskusi
postavíš hromadu líhní
a pak klikáš
já počítám konec v březnu
Ale s ohledem na to kolik lidí už posílá pašeráka s 5k zboží, tak myslím, že první finishmeni už se rýsují
 

karhol

Znalec fóra
No já teď postupně vylepšuji líhně (vzhledem k přísunu many jedno vylepšení denně) a sbírám noční tvory na vylepšení dílen. Chci zvednout všechny tři typy T1 manufaktur, kde je navýšení z 32 na 33 aspoň znát na výrobě.
T3 přidává opravdu zanedbatelné množství. Ani to na výběru není poznat..
 

karhol

Znalec fóra
To je pravda, ale předpokládám, že než našetřím noční tvory na vylepšení dílen (75K + dalších 3K vrcholných tvorů) + dalších 20K denních a 35K nočních a nějaké vrcholné na první výzkum vylepšení T1 budu mít líhně vylepšené. A pak už to s tou manou snad nebude tak děsný. V průměru sbírám zhruba 1mil many denně.
 

voyager-1

Velmistr písma
Pár líhní už jsem postavil, ale pořád se mi to zdá málo, asi by to ještě chtělo deset přidat ale bez akademie, jak píšete, je to trochu problém, ta kombinace výroby tvorů je dost brzda. :)
 
Naposledy upraveno:

GorGlin

Veterán
Akademie, kombinace výroby?
Já se v původním plánu vzdal místa na věž, a přidal ještě jednu malou líheň.
Do požadovaného stavu to budu ještě chili zvedat, ale už teď mám celkem slušnou produkci.
Záleží taky na tom jestli zádas výrobu třikrát nebo čtyřikrát.
Přednostně pak vyzkoumam divy abych mohl začít sbírat runy.
Hned pak začnu s přestavbou, líhně sundám na deset, zbyle výzkumy už nebudu hrotit.
Není tam už nic pro mě zajimaveho a na co bych spěchal. Zato úklid ve městě, zvednutí budov, vyndání uklizených budov z inventáře, na to se tesim jako malej kluk.
 

Lovec Krys

Legenda
4x za den ji zadáš jen pokud spíš méně než 6 hodin denně anebo si každou noc přerušuješ spánek budíkem. Takže v drtivé většině případů to bude 3x denně.
Já ty ultimátky zatím produkuji tak, že si vyprodukuji ultimátky na další výzkum a pak pokračuji v nižších tvorech bez ultimátek. Zatím je nedokážu udržet ve výrobě a zároveň produkovat i nižší tvory, což se možná zlepší, až dokončím vylepšování líhní na lv4 (zatím vylepšuji 2>3).
 

GorGlin

Veterán
několikrát jsem tu četl o lidech co mají tisíce urychlovačů, ti můžou spát i otočit líhěn 4x
já vylepšuju rovnou naplno, vylepšení na lvl 4 dá víc hnusu než ze dvojky na trojku.
a cena za výstavbu je skoro stejná
 

Lovec Krys

Legenda
Já mám 13 tisíc (h), ale na líhně jimi plýtvat nebudu. Ty jdou primárně na armádu (s nakrmenými medvědy) a částečně na urychlení řemeslné výroby, když chytnu více dobrých receptů (a na urychlení vylepšení některých důležitých budov, jako např. 60+h hlavního sídla) a to vše v režimu dlouhodobého mírného přebytku.
 
Nahoru