• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Pomsta vyhnanců

voyager-1

Velmistr písma
Tak budíka si kvůli tomu určitě natahovat nebudu, jsem již starý a doktor mi nařizuje 10 hod. spánku a podruhé bych neusnul. Pár urychlovačů by se občas dalo použít, LK: Ty máš třináct tisíc urychlovačů nebo hodin ? tak to bych určitě nějaký použil.
 

Lovec Krys

Legenda
Hodin.
Nějaký ti nepomůže. Pomoc se bude počítat v tisících hodin (řádově minimálně 1-2 hodiny * počet líhní denně - dle délky spánku).
10 hodin v kuse nespím ani když jsem nemocný.
 

Ludi

Veterán
Já trpím nespavostí, v noci se budím běžně, ale jsem moc líná vzít počítadlo a zadávat výrobu :p. To jenom někdy když v noci pracuju, nebo koukám na film :cool:. Takže v klídku, až to bude, tak to bude ...
 

voyager-1

Velmistr písma
LK, pokud máš 13 líhní a použiješ denně 13 nebo 26 hodinových urychlovačů, za měsíc v průměru 600 1hod urychlovačů, tak v pohodě uděláš 4. kolečka tak to si určitě můžeš při 13k dovolit. Což asi taky děláš :)
 

Lovec Krys

Legenda
@voyager-1 Nedělám - jedu na 3 kola denně (a mám jich 17, až je dovylepšuji, vleze se mi tam díky druhému rozšíření z výzkumu ještě 18.).
Urychlovače si šetřím na nějakou nespecifikovatelnou příležitost (asi jako když jsem použil prakticky vše, co jsem měl k dispozici na zisk druhého hnědého medvěda (sice neomezené úkoly už nemíváme, ale člověk nikdy neví, jaká příležitost se naskytne)).
Možná ke konci kapitoly nějaké obětuji, ale teď ne.

ps: Nasadil jsi mi brouka do hlavy.
 
Naposledy upraveno:

Boobika

Pokročilý žák
by se mi libilo kdyby finalni questovni ukol znel "zborit hlavni sidlo" :D a jeho funkci by prevzala pevnost odplaty a s dalsi ukolova linie by byla o boji/obnove mesta :D priapdne 2 vetve pro hrace jak hrat, jako dobry nebo jako "zly" :D
 

GorGlin

Veterán
Dosatal jsem úkol získej/obětuj vrcholné tvory.
V seznamu úkolů, který se tu objevil někdy na začátku rasy bylo vyrob 4000 nebo obětuj 1
ale já tu mám obětuj 1000
A to ne že je utratím do výzkumu, Peregrin je asi sežere, nebo já nevím.
6600 bílých nebo 10000 černých a 30 hodin provozu v portálu a pak je bez užitku vyhodím?
To by mě zajímalo, jestli to někdo udělá.
 

GorGlin

Veterán
Ano, ale to nějaký čas zabere, páč jsem ho dostal akurát v době kdy končím výrobu a teď bude portál nějakou dobu stát.
 

Boobika

Pokročilý žák
kdybys plnil ukoly prubezne s vyrobou, tak tenhle "problem" neresis :D ja mam tenhle ukol a zaroven pro vyzkum jich vyrobit 5k takze ukol se splni "sam"
 

GorGlin

Veterán
@voyager-1
Ano pro tuto chvíli končím výrobu.
Mám jich dost a potřebuju vyrobit 70k bílého hnusu.

@Boobika
Já ho dostal, když jsem měl 5k skoro vyrobených, takže musím počkat na dalších 5k.
V plánování jsem vždy o krok před autory, už párkrát jsem na to narazil.
 

voyager-1

Velmistr písma
na úkoly je času dost, stejně to zabrzdí "Vylepšete Fortress of Vengeance na Lv. 4" kde musíš mít všechno vyrobeno
 

Lovec Krys

Legenda
To máte jedno. Já už dávno přišel na to, že stejně jako většina hráčů i já dokážu plánovat průchod kapitolou efektivněji, než jak mi to připravují tvůrci svými úkoly, takže na úkoly prostě dlabu.
Já si prostě do konce kapitoly zůstanu viset na nějakém úkolu (v tomto případě je končená úkol Měj 5 věží - mám místo na 1 a kvůli úkolu nic odteleportovávat nebudu) a pak to odklikám v kapitole další.
Nemluvě o tom, že spousta úkolů typu "vylepši právě vyzkoumanou manufakturu" je vyloženě kontraproduktivních, když suroviny na její vylepšení potřebuji na důležitější věci a stejně nemám místo, protože jsem ho využil na maximální možnou osadnickou výrobu.

Ale když vás to baví řešit, tak si je řešte, ale pak si nemusíte stěžovat, protože už delší dobu stejně víte, že ty úkoly nejsou sestaveny tak, aby vám pomohly v průchodu kapitolou (to platilo možná kdysi dávno), ale naopak vás jenom zdržují.
 

GorGlin

Veterán
Mno, udělal jsem úkol vykoumej psy.
Dostal za něj 200k many
jako mazec, zrovinka se mi moc hodila, manu ted žere úplně všecko
další úkol, odevzdej 500k many
jako vážně?
 

Boobika

Pokročilý žák
Tak uspesne dokonceno, a zajimalo by me, jestli to je nekdo, kdo teda dokoncil nejdrive vyzkumy a az pak jel ukoly. protze tam byl naznak ruznych zakonceni ktery mel podminku v tom "vyzkoumej nebo nejdriv neco udelej" tj ti kdo sli primo vyzkumem tedy tady nemeli moznost volby, tak jestli to byla jen jednokrokova "odbocka" nebo doslo k rozvetveni :) nebo se mi to tak jevilo jen kvuli memu zboznemu prani aby to tak fakt bylo :D
 
Nahoru