• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Pomsta vyhnanců

Lovec Krys

Legenda
To jako že udělá kapitolu 19 během 2 týdnů?
Když ji budě dělat obzvláště rychle, tak ji možná stihne dříve než my doděláme kap. 20 (strategie typu mám 100 000 hodin urychlovačů* nebo neomezený přísun diamantů nepočítám (*=nepřeháním, ani to by nejspíše nestačilo anebo by došly semena/unurium)).
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Hele, co kdybyste to nechali na mě, jo?
Dobrou radou nepohrdnu, ale předpověď dokončení za 14 dnů nebo 100 tis hodin urychlovačů jsou mi tak trochu k prdu.
I když...
 

Lovec Krys

Legenda
@Schoenfeld Dle počtu množíren počítej 4+ měsíce. Pokud se mezitím něco nezměnilo, tak 18-20 množíren je na ty 4 měsíce, méně množíren (10-15) tak na 6.
Produkce dílen je 6-hodinová, takže 3 výroby denně (+ čtrtá, pokud je chuť si pustit žilou urychlovačů).
 

Schoenfeld

Znalec fóra
@Lovec Krys Naplánováno zatím 17 množíren, takže 4++ měsíců = po novém roce. Tak nějak v poho. Dám alespoň trochu dohromady věci, které jsem při úprku nahoru nestíhal.
Ale zjistil jsem, že plnit úkoly, kde dostanu za splnění jenom jednotky, které si nabrnkám za pár chvil, mi nestojí za námahu. (Díky iDavisovi je to víceméně jasné.)
@Boobika Nekupuji. Platím až na konec. Podle toho, jak se mi to líbilo. Zatím celkem jo.
Třeba rychlý postup v druhém světu, páč se opět mrcasit se začátkem by mne už moc nebavilo.
 

OrickJ

Znalec fóra
Ahoj. Jsem na konci výzkumu, pevnost na L4 a úkol zní: Vyrob lehoučkou kroužkovou zbroj. Co se tím míní? To přece není ta vrcholná moc, získaná prodejem pevnosti....
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Je to skandál! Je to totální skandál!!!
Kdo nemá hořící bloky, je totálně v hajzlíku.
Kdo to sestavoval?
Kdo je zodpovědný za mírně řečeno pošahanou architekturu, do jejíž už tak špatného stavu vletěla hudební kapitola, která to ještě prohloubila?
 

Boobika

Pokročilý žák
:D a ted si predstav ze na zacatku ti byly horici bloky uplne k prdu protze vsichni chteli jen ty palmy :D
 

Elf 2000

Kolemjdoucí
Situace s nedostatkem bloků trvá již měsíc (možná i déle, nepotřeboval jsem). 20.kapitola to ještě vyhrotila, snad to taky brzy změní. Jinak je to kupecky opruz na dloooouho. Výrobce bloků = král 19+ kapitoly
 

Lovec Krys

Legenda
@Schoenfeld Kupci no. Vždycky bude nějaká surovina žádanější než ostatní. Teď jsou to bloky, za týden to může být jinak.
Ale můžeš být rád, že teď alespoň nějaký trh je. Taky jsi mohl začít kapitolu někdy před měsícem, kdy trh tvořený hráči v kap. 20 byl v hlubokém spánku po dokončení kap. 19 a prakticky nikdo, kdo je teď v kap. 20 T7+ vůbec nevyráběl.
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Toto naše povídání tady je velice pěkné, ale vůbec to neřeší systémovou chybu hry - bloky jsou upřednostněny, aniž by to vycházelo z nějaké herní logiky.
Co na to mistři administrátoři?
 

GorGlin

Veterán
@Schoenfeld
Nic není před ničím upřednostněno.
každý potřebuje to co nevyrábí a nedostatek vzniká čistě tím, kolik lidí aktuálně danou surovinu vyrábí vs. kolik jí potřebuje.
takže nedostatek se v průběhu času mění
 
Nahoru