• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Podzimní zvířetník

já myslím, že nebylo špatné to kolečko, co bylo minule. Prostě 10 úkolů (ať jich je klidně 20...), které jedou ve stejném pořadí pořád dokola. Člvěk se alespoň trošku může připravit na ty horší (typu prozkoumej provincii) a když nejdou používat prvoúrovňové budovy, tak na ty výrobní se dopředu až tak moc taky nepřipraví :)
 

Vicky1177

Mistr slova
Hm, to je poměrně drzost, předhodit nám nepovedený event, po kritice z toho udělat hodně nepovedený event a teď na nás chtít ještě vydělat přes "exkluzívní balíčky" s pár klíčema za nemalý peníze. A ještě se tvářit, že je to omezena nabídka a se slevou... :eek:
 

Vicky1177

Mistr slova
@iDavis : však co myslíš, že jsem udělala já? ;) Ale v kontextu s tímhle eventem to může znechucený. ba až zpruzený hráče (podle nátury) třeba i odradit od další hry. To já jen proto, že komentáře INNO tým čte...

Trochu si to vylepšili tím, že mi v úkolu "5 střetů ve věži" padl Teleport a Blahovičník (mimo urychlovačů a úlomků). :cool:
 

DeletedUser4291

Guest
@mohyla98, Me tento event tak hrozný nepřijde momentálně mám medvěda na lvl 3 a mám dalších 2000 klíčů, takže další 2 artefakty a zbývá ještě polovina eventu, takže na 10 lvl ještě času dost :)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jo to dáš... do teď jsi zmákl zhruba 436 klíčů denně, když jsi IvI na 3 a máš 2000 klíčů. Tak ti už jen zbývá dělat denně do konce 427 klíčů... aby jsi byl s medvědem na 10 IvI....;)
 

DeletedUser5987

Guest
makáme, neflákáme se, děláme super úkoly...
m.jpg
 

hufv

Pokročilý žák
Tak dva nemám, ale hnědáka už ano a uvažuju co dál, protože nevím, jestli jít do dalšího (obvlášť panda mě nenadchla), nebo si jen tak šolíchat klíče a vytahat zajímavé budovy.
 

DeletedUser5987

Guest
pro mně je polárka zajímavej, kouzlo platí celý týden a v práci dělám 12ky, moc času tam na hraní nemám, takže turnaje půjde lépe korigovat. Žádné extra baráky nebudou, je to pořád stejné, jen název se mění. Škoda, že úplně vymizely sady.
 

DeletedUser6399

Guest
Já stavím jen jednoho, víc jich asi nestihnu, ale hlavně mi nepřijdou zajímaví natolik, abych jimi zaplnila část města... Každopádně souhlasím s názory na točení úkolů, některé by mohli dát do sekce, jen jednou za event.. protože ta debilní svatá trojice mě stále neopustila.. Jen jednou se mi do toho zamotalo získat 17200 mramoru...
 

Slniecko

Znalec fóra
Tak u mne dneska konečne posun.. Snad už to bude na delší dobu.. Po splnení opakujíciho se Vyrob 5x Sadu nástroju mi prišlo at vyrobím 8x pokročilé nástroje, vyrobím 2x sadu vojáku,at získam 400 úlomku, pak at získam 4 kouzla , znova vojsko a znova tech 8x pokročilých nástroju to je snad po prvé od začátku eventu, co se mi podarilo udelat víc jak dva úkoly za den.. :D :D :D
 

DeletedUser5530

Guest
Ten event mě moc nenadchnul. Hlavně to jejich '' minimální úroveň '' pro výrobu dané suroviny na splněný úkol. Měli to nechat jak to bylo. Mám dílny, ale jen jednu, kterou vyvýjim v dané úrovni, jinak jsou všechny max na 4 úrovni. Teď musim vyvynout další dvě, aby to nějak odsejpalo. Nebudu přeci kvůli eventu, který je jednou za čas vyvýjet další dílny.
 

DeletedUser6138

Guest
Mám úkol 5xsadu nástrojů po páté :$ ten random je šílený.Jsem úplně vycuclej z urychlovačů :D Na druhou stranu 3:5 protoceni jsem získal 500 klíčů :D Random je random ;)
 

OldMaGorr

Mistr slova
Dokud bylo ještě maximum klíčů na 188 tak se dalo na beta dosáhnout i toto
https://prnt.sc/pezz7b
Ale chtělo to brutální používání urychlovačů a točit hlavně bedny 18 a 85.
BTW: Ti 3 medvědi na 10 stupni nejsou moji, ale kolegy z cechu
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser4336

Guest
ElfMaGorr >> No mě by stačil jeden meďan. Zatím je kdesi na půlce.
 

DeletedUser7076

Guest
Ze zvědavosti jsem si založil účet na beta serveru a za souseda jsem vyfasoval hráče, co má ve městě tohle:
medvedi.png


Dneska jsem měl dvakrát po sobě 9 střetů/45 turnajových střetů. V ocelovým turnaji to celkem jde, ale až bude třeba svitkový, tak už to taková paráda nebude
 

DeletedUser2988

Guest
Tak i na ostrých mají lidi 3x medvěda na 10lvl, ale jsou to lidi, kteří do toho sypou snad pulku výplaty
 

Ludi

Veterán
@donutka Někteří hráči do toho sypou tisíce korun. Jsou tu evidentně hráči, pro které jsou to vlastně jen drobné výdaje. Já jsem za tyhle hráče vděčná, protože upřímně: hra musí majitelům přinášet zisk a pokud budeme všichni hrát jen zadara, tak Elvenar skončí. Já nakupuji jen výjimečně, a to ještě čekám na slevy. Ale kdybych byla opravdu bohatá, tak klidně nakoupím hafo dia :D
 

nataly111

Velmistr písma
Medvídky budu mít 4, je to jen o strategii. :rolleyes: Ano dá se honem teď hned nahnat všechny ty artefakty, ale proč, když to jde postupně. Chce to jen trpělivost. Neříkám, že mě to nebude stát pár dia na konci, ale určitě ne tisíce. ;)
 
Nahoru