• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Podzimní zvířetník

iDavis

Legenda
Pred dvoma týždnami som začal na túto udalosť pripravovať dielne. Mám 6 kouzelných, čo je v tomto prípade mierne nevýhoda (keďže tie mi vtedy nahradili asi 10 klasických). Dve z nových sú už na 26. leveli, ostatné sa ešte vylepšujú. Rozhodne to nie je proces, ktorý by sa mi chcelo opakovať každú udalosť (ak plánujú tento koncept zachovať aj do budúcna), takže mám aspoň motiváciu usilovať sa o nové kúzlo teleport z veže, s ktorým to budem pravdepodobne prehadzovať hore dole podľa potreby.

Inak odmeny v tejto udalosti hodnotím ako viac než zaujímavé a rozhodne sa pre ne oplatí čo to obetovať (mám nejaké zesilovače, ktoré pravdepodobne padnú na zrýchlenie úloh). Cieľom je medveď hnedý, ak sa podaria 2, druhým bude polárny (efekt skrátenia turnaja by sa vraj mal kumulovať s efektom časoskoku, čo vie dojsť k celkom zaujímavým číslam). Pandu si nechám, jej efekt vlastne rastie s navyšovaním počtu zvierat, takže na tú sa zameriam možno niekedy neskôr.
 

Prealiena

Velmistr písma
Grafika polárního medvěda s těmi koly mi silně připomíná fantasy film Zlatý kompas, škoda, že zrovna toho nepostavím. Je to viditelně verze Časového skoku pro nižší kapitoly a já už jsem u konstruktů, takže si spíš počkám na ten div, nemusí se krmit.
Hnědý medvěd je must-have a když se mi podaří získat dost artefaktů na 2 na max, tak výhledově uvažuji i o pandě.
Neplánuji kvůli události přistavovat a vylepšovat žádné manufaktury ani dílny, populace není zadarmo a mám s ní jiné plány. Leda, že by se z toho stal standard pro další události, to by se pak vyplatilo to kouzlo na teleport do inventáře, i když bych si kvůli tomu musela držet dost volné populace pro vrácení do města.

Doplním, že požadavek na úroveň základních manufaktur je od designérů pěkná podpásovka. Od zavedení živoucího zboží nás ujišťovali, že sníží množství základního zboží na výzkum, takže můžeme zbourat T1 manufaktury a místo nich postavit T4. A teď najednou chtějí x produkcí v základních manu na poslední vylepšovací úrovni. Je to nefér, kdyby alespoň povolili započítávat i T2 manufaktury, už by se to plnilo snáz a nemuseli bychom se cítit jako blbci, když jsme je nedávno pracně bourali a teď je máme zase pracně vylevelovat.:mad:

PS. Glisal - půl kůň - s parohy, srnčím zakrslým ocáskem a puntíky na zadku jako daněk. O tom mě nikdo nepřesvědčí.
https://cz.wiki.elvenar.com/images/...Banner.png/750px-Autumn_Event_2017_Banner.png
 

DeletedUser4336

Guest
Dají se někde najít ty animace těch brumlidů? Viděl jsem jen pandu jak ho sem kdysi dával iDavis, a ten se mi moc nelíbil, takové cirkusové mi to přislo, sic práce pěkná, to se musí nechat, ale do Elvenaru ne. No já ani nevím jak jsem na tom, T1 manufaktur jsem si nechal 6, a dílen mám 8, tak snad to na brumlida bude stačit. Možná že se snaží vývojáři donutit hráče kupovat za brilianty kouzelky ;-).
 

Fjorgyn

Znalec fóra
Upřímně jsem přesycen neustálými přívaly událostí. Toto nemohlo být alespoň o půl měsíce později? Sice mě nikdo nenutí hrát událost, ale prostě nezískání některých budov je hendikep do budoucna :). Ale trošku relaxu ve hře by bodla ;)
 

Slniecko

Znalec fóra
To je síce pravda,ale když už to hraju,tak se chci zapojit do všeho co ta hra prináší :) Jen mi to ted príjde trochu prehuštené,ale to je asi zámer.. At ti lidi nehrajou každou vec v té hre,pak si to vyrobí v akademii kouzel a všichni budou spokojení.. To je takové sklamani trošičku.. Noo, nic, pekne pojedu i tuhle událost a ošidíme to zas kdyžtak na dobrodružství :D :D
 

luterina

Veterán
k tomu odpočinku, též bych byla pro, pokud by event ještě trošku oddálii, nejdříve jsme si stěžovali, že není co dělat a potom, že nemáme čas a nestíháme, taková zlatá střední by byla dobrá :)

přistavěla jsem ve městech čtvrtou bonus mnf z T1 na časovače ihned, ke dvoum dílnám další tři ještě někde vylepšuji, doufám tedy že podmínky na plnění úkolů z větších budov nám zůstanou i na další eventy, že se mi výstavba těch dalších, bez kterých jsem se v podstatě do teď obešla, vyplatí o_O:D

myslím že hnědý medvěd vede, polárního bych brala hned po něm ale přemýšlím i o pandě, jen ve videu se v čj titulcích píše, že panda dává zboží z T1 za další očarování rostoucích budov (viz. ve videu čas 5:00), ale v budově je vidět zboží z T2 - což právě to bych určitě ocenila + když by jej dávala i za to očarování na víc, jaké tedy zboží bude dávat?
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser3079

Guest
Prosím které datum bude tento Event tady na klasických serverech? :)
Děkuji a přeji krásný podzim ♥ ^^)
 

DeletedUser4291

Guest
Malý poznatek k četnosti eventů a různým událostem za poslední dva roky... :)) před dvěma roky jsme si řekli ve společenství, že při hraní eventů a různých událostí, nebudeme dávat maximální počet truhel v turnajích, jen podle uvážení každého... V loni to bylo tak v průměru tak cca jednou měsíčně že se nedal maximální počet truhel... letos jsme se ještě k maximu nedostali jak běží eventy a různé události rychle za sebou... :D
 

DeletedUser4291

Guest
Otázka... když budu moc zkrátit čas turnaje z 16 hodin o 20% na 12.8 hodiny. Budu moc hrát 7x hvězdu turnaj a ne jen 6x...?
 

DeletedUser4336

Guest
O tom pochybuji, když je jen šest hvězd. Já třeba nestíhám ani ty. Je to stejné jako když použiješ urychlovače nebo brilianty.
 

DeletedUser5474

Guest
spíš mě celkem zaráží, že si stěžujete na četnost eventů, vždyť v úkolech je většinou to, co dělám tak jako tak, a když ne, tak mi to zabere maximálně 5 minut denně, spíš, kdybych si měl stěžovat na to, co mi zabere nejvíce času v téhle hře, tak to jsou buď turnaje nebo věž, eventy zabírají minimum času :)
 

DeletedUser4336

Guest
Vež mi přijde, že moc času nezabere, vetšinu času se čeká na otevření bran.
 
to turnaje, to jsou žrouti času. A to jsem ještě docela výrazně omezený provinciema, kde jich mám vždycky jen něco kolem 35. I tak mi jedno kolo trvá kolem půl hodiny na automat...
 
Naposledy upraveno:
Nahoru