• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Podzimní zvířetník

Fjorgyn

Znalec fóra
@mohyla98 bohužel se s Tvým názorem neztotožňuji. Událost narušuje zaběhlou rutinu výroby, nutí tě dělat boje/výkupy (provincie, turnaje, nyní už i věž), každý z těchto střetů má své omezení. Také jsi nucen nakupovat VB (já VB vykupuji, ale ne v takovém množství, aktuálně se pohybuji na ceně 1,9M na VB), pokud chceš rychle postupovat, tak i dělat v řemeslné výrobě "nesmysly", protože prostě nemám technologii na výzkum a 4,5 dne na průzkum provincie je trošku limitující. Navíc vývojáři nám cpou budovy co dělají věci místo obytek/ dílen, takže logicky tyto základní budovy jsou pak nepotřebné (každý potřebujeme prostor). A věř mi, že dostavět 26 levelů dílny je minimálně na týden. A to vše musíš, pokud má mít účast v události nějaký smysl.

Takže ne, událost není rutinní činnost pro všechny hráče.
 

DeletedUser3079

Guest
Chci se zeptat, teď nové sady úkolů. Kdo má pouze Kouzelné Dílny, funguje úkol typu NA SVŮJ LEVEL, i na tyto kouzelní dílny? Nebo si takový hráč musí postavit od začátku do konstruktů, při Eventu, třeba 10 dílen na 26 level? :D Protože to ani do konce Eventu nejde prakticky stihnout :D Díky :)

...Ať nejsem mimo jenom ;)
 

DeletedUser3079

Guest
Uf ještě že tak, vyřadili by tak všechny co hrají za modré, taktiku :)
Jen já používám na všechno Divy a takové věci, tak dílen mám ze strategického důvodu pouze v tolika množství, které potřebuje město. Navíd Kouzelná Dílna je 2x silnější tak jich takový hráč z důvodů místa, má o polovinu méně. Ale to asi každý ví že jo, možná se to ale změní když to takto testovali na betě, aby věděli jak se to uchytí a dopadne, uvidíme při soutěži, dyštak zde budeme informovat o změně že jo ;) =) Tak bych řekl všem, klid, nebo napišme přímo už na Elvenar na FaceBooku kde to mají hned, kdo nechodí na forum na Betě. Nevím jestli každý s tím souhlasí totiž, tak je to taková rada kam i napsat :) Kdo viděl už úkoly i z vás co hrajete trochu za Dia.
 

DeletedUser4336

Guest
Kouzelky by se počítat měly, protože v úkolech z událostí byly jejich úrovně taky tak započítané.
 

iDavis

Legenda
Na bete na toto padlo už niekoľko pripomienok, že hráči s kouzelnými dielňami sú v tejto udalosti mierne znevýhodnení, avšak osobne si nemyslím že dôjde k zmenám už v tejto udalosti, ale do budúcna nad tým snáď pouvažujú. Riešení by bolo viacero (napríklad produkcia z kouzelnej dielne by sa do úlohy počítala 2x), tak hádam nejaké z nich sa aj zrealizuje.
 

DeletedUser4336

Guest
Tomu moc dobře nerozumím, jak je hráč s kouzelkou mírně znevýhodněn. Jakože si kvůli přechodu na kouzelky zboural větší množství dílen? Tak ale to je znevýhodněn každý, kdo jede na malý počet dílen (nejen kouzelkář), kouzelka k tomu nedává přímý důvod, pouze hráči dává onu výhodu, že usnadňuje cestu k takovému rozhodnutí. A je jasné, že jakákoliv změna, která do hry zanese podobnou podmínku o úrovních, narazí na různorodost taktiky hráčů (je to podobné tomu, jak kdysi snižovali kulturu mnoha budov z událostí, které byly do hry neuváženě vpravené moc silné (jednalo se o starší budovy), a vysvětlení na to mělo být, že se připravuje systém vylepšování, mnoho hráčů se ocitlo populačně v mínusu, sic existovala kompenzace ve formě kouzelné obytky, atd.).
 

iDavis

Legenda
@Pauleo ako píšeš, pri prechode na kouzelné dielne som zredukoval 10 klasických na 6 kouzelných. Tak to urobí väčšina hráčov, keďže práve to je jedna z ich výhod - šetrenie miesta. Produkujú viac, tj. stačí ich menej. Udalosť avšak neprihliada na množstvo produkovaných zásob (čo je zmyslom kouzelných dielní), ale iba na ich počet. Tu teda výhoda prechádza rovno do nevýhody.
 

DeletedUser4336

Guest
To je pravda, ale já třeba za brilianty získané ze studen pořizoval kouzelku nikoliv na to, abych jednu stávající zboural, ale dokonce jsem jí ještě přistavěl, protože kladiv mám neustálý nedostatek (7+1).
 

DeletedUser4336

Guest
Copak já bych se těšil, ale bojím se, že mám málo prostředků. Nemyslím výroben, ale výzkumu, provincií, a tak, mám skoro vše vycucané.
 

Alliin

Kolemjdoucí
Ahoj všichni. Nehraji ještě moc dlouho, teď jsem se propracovala do Orků. Možná, co napíšu, většina z vás bude mít za blbost. Nevím, jak těžký bude tenhle Event s novými podmínkami, ale když jsem četla fórum po Mořských pannách, spousta silných hráčů to projela jen tak mezi řečí, posbírala snad stovky výher, všechny Eventové budovy a ještě s přehledem skončila týden před koncem eventu, protože už je to nebavilo.... Ptám se: není smyslem eventu dát si s tím práci? Muset se o něco snažit?
 

DeletedUser4336

Guest
Alliin >> Tak spousta hráčů tu akci vydudlala na bázi toho, že si zastavěla celé město jedničkových manufaktur a jedničkových dílen. To já třeba neudělal a jel jen na to co mám, plus jen pár doplňkových (nemám věčně místo), takže jsem ani všechno nezískal, a měl celkem co dělat, aby z toho vůbec něco bylo, narozdíl o jiných, kteří měli po třech akvárkách na desáté úrovni, apod. Takže jasně, předtím to bylo dost o tom snažení, ale pak se napřed změnil systém úkolů, kdy už nešla naplánovat příprava, a teď ještě nepůjde snadno vystavět haldu výroben.
 

Alliin

Kolemjdoucí
Samozřejmě, že jsem si předtím taky postavila pár jedničkový dílen a manufaktur, když jsem měla místo. Teď to ještě bude ztíženo úrovní těch budov. Z mého pohledu se srovnají šance dlouhohrajících hráčů a začátečníků. Ti první mají výhodu znalosti hry a nashromážděných požehnání (hl. urychlovačů) ti druzí zase použití budov s nižším levelem. Myslím, že získání všech vylepšení medvědí budovy bude určitě boj. Ale o tom přece hra je.

A částečnou přípravu přece jde udělat: mít prozkoumané,ale nevybojované provincie, použít kouzlo na 20VB, snažit se mít dostatečné zásoby surovin...

Příspěvky sloučeny. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Lovec Krys

Legenda
A navíc ten zábavný random, kdy stejný úkol můžete dostat 3x po sobě.
Nebo hráči, kteří každý třetí úkol vyrábí 5xSadu nástrojů.
 

DeletedUser6138

Guest
Já měl na bete 3x po sobě koupit 10VB a 3x po sobě vybojovat 5 provincii a 3x průzkum provincie.Ten random se šílený:/ jsem zvědavý jaká bude implementace úkolů na CZ
 
random je random, vždycky někomu padne dobře a někomu šílené... já spíš doufám, že konečně budu mít štěstí na truhlu (sféru) za 142 a že mi z ní vícekrát padne 500 klíčů...
 
tak začátek události úplně na... Všechny tři sféry k ničemu. Vyhodil jsem z okna 41 klíčů a v dalším výběru další tři úplně na... jestli to tak půjde dál, tak nejen, že se nedostanu k medvídkovi, ale nevytočím si ani vůbec nic. Jen budu na... :D
 

Ludi

Veterán
Event je o nekonečném čekání na splnění úkolu. Což na mou povahu není úplně ideální ... ;)
Ale alespoň, že základ Méďů nám dali, už jsem skoro čekala, že si je budeme muset koupit v Akademii :D
Řekla bych, že příští DS se bude hrát s velkým nasazením ...
 
Nahoru