• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Podzimní zvířetník

DeletedUser4680

Guest
Ahoj ElfNostradamus ma pravdu že se jim to nyni nepovedlo, ale zatracovat hru kvuli jedné nepovedené akci je blbost, počkal by jsem spiš jak se hra bude vyvíjet dál a pokud to nebude dle mne, není problém si najít jinou zabavu. Uz jsem na opakovaní úkolů rezignoval, hold se to nepovedlo :)
 

Vicky1177

Mistr slova
a občasnou nevoli...

Bohužel nikoliv občasnou, ale stálou od té chvíle, kdy jsem vstoupila do druhého segmentů úkolů a ty začaly být údajně "náhodné" .

byt´ty opakované úkoly jsou demoralizující.

To není "demoralizace", ale znechucení a vopruz, co stále narůstá. Teď jsem dva dny stála a čekala na turnaj, protože 7/35 střetů. Ty jsem udělala. Potom hned "svatá trojice". Tu jsem taky udělala. A co máme teď? No opět a zase 7/35 střetů. :rolleyes:

Náhodný generátor?? o_O Errr... What??? Jasně, zatahejte mně za tu druhou, na ní mám rolničku...

Takže opět stojím, milí tvůrci, protože jednotky nerostou na stromě, páni vývojáři, a musí se vycvičit. A to stojí čas a :supply:, víme?

Takže díky moc za skvělý event...

(Pro moderátory: Citace prosím laskavě nemazat, jde o vyjádření a moji reakci na něj...)

@bohusDR "hold se to nepovedlo"

Tak co kdyby se tomu holt Inno team postavil čelem? Přidat do věže kouzelné dílny a obytky? Skvělé. Ale věž je věž a event je event... A ten se totálně nepovedl. Okopírované denní odměny z dožínek a stále se zvyšující opruz z úkolů? :rolleyes:

// Příspěvky sloučeny. Jumala
 

Najdana

Znalec fóra
Vicky1177
Tak to si ještě gratuluj. :D U mě 3x za sebou 9/45 střetů v provincií a teď si to hned žádá 11 relikvií. :eek:
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser2449

Guest
katrms: toto zde vše víme 3 týdny a připravovali se na to , změna je život necht´se ti vede a líbí v další jiné hře...a studený obkládek doporučuji na hlavičku /nahoru/

A ty si ho dej pěkně na mozeček. Víš jak na to? Nemusím zde popisovat dost nechutný návod jak na to?
smileys-cz-17.gif


Prostě vývojáři hru pěkně zabili a tím to hasne. Špatně si četl mezi řádky. Samozřejmě tím koncem bylo myšleno, že už nebudu se pachtit nějakými eventy. Pojedu normálně kapitoly jako kdyby ty eventy nikdy neexistovaly a ještě se mi uvolní spousty místa za zbytečné budovy.
 

Ludi

Veterán
Co dodat k eventu: Hnědáka mám na 10 (CZ2), ale od té doby dostávám úkoly, že splním jeden max 2 denně. Panda asi nebude. Nebo bude za čas, až dostaneme artefakty v nějakém DS. Horší je, že to samé mám i menším městě, kde je Hnědák na 6 a mám tam skoro pořád sadu nástrojů.
Už to tu zaznělo mnohokrát, že generátor úkolů nic moc. A je také možné, že už do toho vývojáři nechtějí znovu zasahovat, protože třeba ani nevědí, kde je chyba.
Ale musím přiznat, že rozhodnutím přidat kouzelné budovy jako odměny do věže, mi udělali radost. Sice mám ve Věži dost smůlu, moc toho tam nevyhrávám, ale kdyby padla jedna obytka i za delší čas, tak je to opravdu výhra jak se patří. Věž teď dostává úplně jiný smysl - kouzlo teleport a kouzelné budovy - to už stojí za námahu.

Co mi teď nejvíc vadí, že krmení se mi v řemeslné výrobě objevuje s bídou 1x týdně, spíš 1x za 9 dní.
 
Naposledy upraveno:
vidíš a já jedu dneska ráno další krmivo... musíš mít fakt smůlu. TO samé sada nástrojů - ten úkol jsem neměl ještě ani jednou! Už jsem i ty předvyrobené dávno zrušil, aby mi neblokovaly dílny
 

Vicky1177

Mistr slova
@Najdana Tak to jsem měla v předchozím segmentu... Jestli si aspoň část dobře pamatuju, tak P/T/O, zase P/T/O, 15 min dílny, 5/25 střetů, relikvie 5, 5/25 střetů, relikvie 7, P/T/O, 24 hodin dílny... Jak do toho generátoru sáhli, totálně se zcvokl. Že prý náhoda... :rolleyes:
 

Fjorgyn

Znalec fóra
Ale vždyt mnozí už mají medvěda na lvl. 10, já ho mám na lvl.6 ale klíčů že bych ho min. na 9 taky dal. A to ještě není ani půlka Eventu tak nevím co furt na tom všichni vidí tak strašnýho. Často taky bývá chyba mezi klávesnicí a židlí :) Ale tím nechci říct že mě tenhle styl Eventu vyloženě baví.
.

To co říkáš je naprosto pomýlená představa a úplně špatné spojení faktů. Protože to, že mají někteří lidi medvěda okolo maxima není dáno "jednoduchostí" události, ale je jen dáno kolik mohli obětovat nastřádaného času (otevřené provincie, činidla, urychlovače atd.) a také štěstím na extra klíče.

Příklad za mě (a to mám medvěda jen na 8levelu) já jsem dokončil (ať už pro boje a hlavě pro relikvie) přes 35 provincií. Takové množství si prostě nemůže dovolit jen tak někdo. Ale co je horší, kdybych to neudělal, tak toto medvěda nemám teď na 8 úrovni, ale pořád se plácám, někde okolo 3 a navíc i vidím co za úkoly jsem prošel a bylo by to velký špatný, nemít zdroje. A věř mi pro některé je problém udělat i tolik relikvií přes turnaj.

Neustálé opakování tria je i na 5.levelu akademie pěkná prasárna, když nemáš žádnou technologii k vyzkoumání a 105 hodin průzkum.

Takže sečteno a podtrženo toto je nejhůře koncipovaný event (z pohledu hráčů) v dějinách. Je absolutně nevyvážený a za mě je to horší jak první události, kde neplatící hráč neměl šanci udělat ani druhou exklusivní budovu, protože tam byl jasně limitován a člověk se spíše zaměřil na denní odměny. Ale nyní je pro mnohé hlavní odměnou právě jen medvěd a ostatní denní odměny jsou jen odpad, také je to dáno tím, že jsme zahlceni událostmi, takže každý měl možnost získat nějakou super budovu v předchozím měsíci a zároveň neposkočil ve vývoji tak moc aby ji potřebovat tak nutně vyměnit za modernější variantu.
 
Naposledy upraveno:

ElfNostradamus

Veterán
katrms: ok. sorry za ten obkládek....
Mne se nelíbilo, že sem někdo přiletí vyleje tu svůj kýbl hnoje a zase zmizí /zde doporučení četbu knihy 4 Dohody případně představení J.Duška rovněž 4 Dohody/. Ono když se něco nedaří nebo nepovede, tak se to tu jen hemží kritiky...a pokud je to naopak a je spokojenost, tak těch ohlasů už je méně /bereme to už jako samozřejmost, že to musí být perfektní/. Nic není ideální. Já jen od začátku říkám, ano event je náročný a je třeba se na něj připravit a mnozí tak činili, ti co nebyli + samo hráči z testovací verze na Betě, která jede online, tak se zvedla vůle nevole a pak začaly změny, které viditelně nebyly k dobru...to je celé. S tím vším se část hráčů pere velmi zdárně a je to holt součást při extrémně těžkých opakovaných se úkolů. A na druhé straně i chápu nevoli, která roste s tím jak je medvěd skvělá budova /prakticky takový div s malým mínusem, že se musí krmit :)/ ...takové reakce by nebyly, kdyby se jednalo např. o Stonehenge. Přesto je vidět, že medvědi ve městech již jsou a jen houšt´:) ...necht´vás všechny provází síla :) hezký den
PS: a zároven asi ani záměrem vývojářů nebylo, aby všichni měli všechno /myšleno nyní k medvědům/
 
Naposledy upraveno:

chirazka

Znalec fóra
Méďu jsem včera dostala na 10 level...
Vzhledem k tomu, že jsem neměla žádné budovy postavené navíc mě to stálo hromady urychlovačů ( ale ty jsem si dost nahrabala v den za denní odměnu a hlavně mi přálo štěstí na jejich padnutí). Skladba opakujících se úkolů děs, 3 - 4 úkoly pořád dokola (relikvie, opary střety) .
Zajímavé je to, že po získání posledního medvědího artefaktu mi chodí úkoly víc pestřejší a neopakující se několikrát po sobě.
Získala jsem co jsem chtěla, ale za cenu obětovat jiné věci, ale to už tak prostě je.
Nechci hanět nekonečné úkoly, ale stále se opakující systém stejných úkolů, tam to chce zapracovat na vyvážení.
 

Vicky1177

Mistr slova
@ElfNostradamus : Promiň, ale v některých věcích s tebou nemohu souhlasit.

"...je třeba se na něj připravit..." Prosím, můžeš vysvětlit, jak se mám připravit na několikanásobné opakování "svaté trojice" během dvou dní? Jsem na začátku konstruktů, průzkum mi trvá 4 dny a mám samé velmi těžké provincie. 15 OV? činidla nerostou na stromech i přes notnou výpomoc věže a urychlovačů mi už docházejí. Několikrát za sebou relikvie? To samý jako v předchozí větě. Střety? Když dostaneš tenhle úkol opakovaně a naposled hodinu potom, co skončí turnaj...

Slovo na "N": těch je tu víc, nepovedený, nevyvážený, nedodělaný, nejhorší za 4 roky, co hraju.

A když je Beta k testování a byly negativní ohlasy už tam (a že byly), proč vypuštěno na live servery v tomhle stavu?

Hra má člověka bavit, ne znechutit...

A tým Inno po kritice udělá změny k horšímu ?? Jako WTF?? :eek:

A že by nějak ocenili ty, co i přes notnou zpruzenost v eventu pokračují?? Nebo se alespoň omluvili, že to prostě po... a hráčům podstrčili nějaký malý bakšiš?? Ani omylem.

A že něco přidali do věže? OK, to je skvělé. Ale věž je věž a event je event, to už píšu podruhé. A jak vidím, dělá se, jako by nic...
 
Naposledy upraveno:

redking123

Pokročilý žák
Tak byl jsem z toho taky znechuceny a trosku stale jsem. Medveda mam na levelu 5 a uvidime jestli ho vubec dam. Jsem v poslednim segmentu a muzu rict ze ted uz (nebo zatim?) se ukoly neopakuji, takze delam pokazde neco jineho. Jo, ted uz mi to prijde jen tezke. Uvidime co bude dal. V kombinaci s Vezi (coz je obecne ztrata surovin/vojaku) se mi i tech cinidel a ulomku povedlo neco ziskat.
Takze z meho pohledu, nebyt tech pocatecnich problemu, je event jen tezky (jako jsem psal drive, ze stupidni a vopruz).
Kazdopadne 2/5 eventu za nami a me se zda, ze Inno zasahlo a tentokrat i spravne a nezmatecne - ale taky se to muze byt jen muj pocit :)

PS: nevzpominam si, ze by mi nekdy z nejake truhly/sfery vypadly klice (drobna napoveda pro Inno, co maji delat, az budu otvirat 142). ;)
 

Vicky1177

Mistr slova
@ElfNostradamus myslíš, že vážně skutečně (ne někde na papíře) máme demokracii?

A k tomu horšímu, tím jsem myslela, když se vývojáři začali vrtat v generátoru "náhodných" úkolů" což potvrdil i Forseti v příspěvku z 25. září, 16:50:

"Šance na úkol vyžadující produkce z dílen určité úrovně byla snížena v průměru o 30%.
To znamená že budete mít nižší šanci dostat úkol, který vyžaduje produkci s minimální úrovní budov. Tato změna také znamená, že se ostatní úkoly budou objevovat častěji,..."
 
Nahoru