• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Podzimní zvířetník

aikomi

Mistr slova
Ano souhlasím, že tento event není příliš vydařený a to z důvodu opakujících se úkolů, který ač je dáno,že se jedná o náhodný výběr, není příliš dobře vypracován. Kdyby se úkoly opakovaly tak, aby nebyli stejné hned po sobě...Což se stalo jistě pomalu každému. Či opary, které se pro mne staly velkým mínusem....
Ale pokud se jedná o výrobu ve stávajících dílnách,či manufakturách,tak to vidím jako pozitivum, mne to takhle vyhovuje. Jak už někdo zmiňoval, že se to aspoň nepodobá výrobě při DS. Ani mi nechybí jednodenní,či dvoudenní výroby....

Předchozí event byl moc jednoduchý, tak chápu,že to jistým způsobem ztížili...Pokud zapracují na úkolech, aby se neopakovali tak nešťastně jako doposud, tak v tom vidím velký pozitivum...
 

DeletedUser4336

Guest
Mě se opakovalo velmi, někdy i 3x a ob pak i znovu třeba 2x a zase to samé potom, prostě děs. A opakovalo se velmi často. Předtím relikvie (od doby co běží turnaj už spíš nepadají), teď neustále výzkumy a opary. Jediné plus v úkolech je že vymizelo vylepšování budov na určitou úroveň, to se mi líbí. Přesto se stále budu snažit vylepšit brumlida, teď jsem na úrovni 5.
 

DeletedUser2455

Guest
15 oparů je super! Dnes teprve po druhé. Překvapivě včera, když zbývalo 3h na dozkomat provincii za 8.8 mio -4dny+ nějáká ta hodinka skočio- 5x sada nástrojů.
Ale jak už jsem psal - Brtník je na 10 a zbytek je bonus.
Ztráty brutální, na všem co jsem měsíce šetřil, ale bylo to mé svobodné rozhodnutí.
P.S. nejhorší event co jsem za ty 3 roky hrál.
 

DeletedUser4336

Guest
ElfNostradamus >> Tak on je hlavně ten medvěd dost dobrý, takže ani nezbývá než bojovat, co už.
 

ElfNostradamus

Veterán
Pauleo: ano pere se s tím a to se mi líbí... nevzlyká tu jen jako někteří jiní...naopak má často i nadhled a humor :)
Jinak stránku zpět píši:..... S tím vším se část hráčů pere velmi zdárně a je to holt součást při extrémně těžkých opakovaných se úkolů. A na druhé straně i chápu nevoli, která roste s tím jak je medvěd skvělá budova /prakticky takový div s malým mínusem, že se musí krmit :)/ ...takové reakce myslím by ale nebyly, kdyby se jednalo např. o Stonehenge. Přesto je vidět, že medvědi ve městech již jsou a jen houšt´:)
 
Naposledy upraveno:

iDavis

Legenda
Dnešný deň bol čo sa týka úloh u mňa celkom zaujímavý - objavilo sa mi niekoľko typov úloh, vôbec asi 1. krát (resp. od začatia 4. segmentu). Konkrétne úlohy typu nápoje, obyčajné nástroje alebo 400 úlomkov som dodnes asi ešte nevidel. :)
Okrem toho samozrejme klasika typu relikvie a strety, z každej dneska asi 3-4 krát. Vďaka ocelovému turnaju sa dnes jedná asi o moje rekordné množstvo splnených úloh za deň.

Počet zlatých kľúčov tak ďalej rastie, v tejto chvíli som asi niekde pri 16000 (presne neviem, nakoľko časť som už v nedeľu použil). Ak to takto pôjde ďalej, myslím že môj cieľ v tejto udalosti by mohol byť dosiahnutý.
 

redking123

Pokročilý žák
Kombinace 15 oparu, 9/45 stretu, 15 oparu, 9/45 stretu je taky vyzivna ;-) :mad:
Takze dam vojakum voraz a na zbytek stretu je poslu rano, nejspis bude jednodussi je poslat na 3* v 1. nez na 24.

PS: Potesilo me, ze ten ukol 5stretu v provinci nebo 5 ve vezi se ve skutecnosti scitaji i kdyz to tak ze zadani nevyplyva... (mozna bug, ale hlasit to nebudu) ;)
PPS: ty 14h urychlovace jsou na moc dlouhou dobu. Potreboval bych je rozmenit... ;)
 

Ludi

Veterán
Mě se teď na CZ2 hodně opakuje sada nástrojů. No co nadělám. Hnědák na 10 , Panda zatím jen 2.
V malém městě na CZ1 je to lepší, protože tam mám často průzkum provincie (což je v 6. kapitole brnkačka), výcvik vojska a pod. Mám Hnědáka na 7.

Jen je pořád trable s málo se vyskytujícím krmením. Na CZ2 mám stále nějakou zásobu, na CZ1 1 krmení na skladu ... Chudáčci moje zvířátka ;) Pořád doufám, že se to časem zlepší.
 

DeletedUser5987

Guest
Dá se to hrát, sice časovače lítají, sotva přijdou, dismanty už nevím, jak vypadají, teď je turnaj, tak relikvie, kouzla a někdy i střety jdou lépe.. Opakování je matka moudrosti, dnes jsem si zopákl 2 x provincie, 100 h časovačů v čudu :), pak pár lehčích, poprvé jsem dnes měl nápoje. Teď čekám, bohužel provincie a časovače došly, ale hnědá bestie je 10, mám 3 artefakty na dalšího, ještě nevím, jestli panda, nebo polárka. Je to opruz, ale zahrajeme si : " vyděržaj pijaněr " V malém městě pohoda, hnědák 10, polárka 6... O krmení raději nemluvím, nechci , aby mně popotahovali bulvárem ochránci zvířat ;)
 

DeletedUser6399

Guest
Pritom v tech ukolech jsou i takove veci jako napoje, jednoduche nastroje, chleba, pokrocile nastroje, vojaci... to jsou veci, ktere jsem jeste nedostal...
Proste veci ktere netrvaji tak dlouho a na ktere teda fakt nepotrebujes urychlovace.
Já mám vojáky snad ob 2 úkoly... střídá se mi teď trojice úkolů: provincie/technologie/opar, střety a vojáci.....
 

Slniecko

Znalec fóra
Tak jsem se vymotala ze svaté trojice.. A jupííí hned dvakrát po sobe Vyrob 5x Sadu nástroju.. Joo, manželovi se taky opakujou úkoly.. Taky mýval hodne po sobe svatou trojici pruzkum,opary, výzkum, taky se z toho vymotal a už asi po páte hned po sobe má úkol at vyrobí 7x Chléb, to je trocha rozdíl v tom, komu se jaké úkoly opakujou.. Je to pro hráče nefér,na to kolik času u toho strávime, tak mi proste prišlo, že tenhle event je nefér.. Proč, musí být jeden hráč zaseklý na úkolu a jiný hráč dostane víckrát po sobe lehký úkol.. Pak tu budou vždy hráči, kterí budou mít lehký event.. není to spravedlivé pro všechny.. proto bych navrhovala, at se další event rozhodne upraví a bud at se vrátí úkoly,které budou pevne dané, nebo at upraví nejak to náhodné poradí úkolu, at to pak není,tak jako ted, že jeden hráč má porad dookola úkoly, které jsou na dlouho a jiný hráč si bude odklikávat jeden úkol za druhým.. A neberu do úvahy žádne urychlovače, to je jen bonus pro hráče, ale proč by muj event mel být závislý na tom, kolik mám urychlovaču?
 

DeletedUser5987

Guest
@Slniecko : bez urychlovačů si v tomto eventu neškrtneme, akorát mi začaly z 85ek nějak míň padat, no co už.. Na začátku eventu, když jsem to viděl, nevěřil jsem, že dám jednoho medvěda na 10, to se podařilo, takže když bude i druhej, je to bonus :) A k té svaté trojici : neboj, za chvilku ji máš zase...Já ji teď očekávám tak 6 x v řadě, protože jsem dostal 9 x chleba, 8 x pokročilé, 9 x chleba a relikvie, což je při turnaji loupačka
 

Slniecko

Znalec fóra
Joo a peru se s tím taky, taky chci medveda, jen bohužel moje zásoby časovaču jsou na nule,takže zvládam jeden úkol za jeden den, nakolik mám samé také úkoly.. Ale jsem s tímto eventem nespokojená.. Spíš sklamaná.. Odmeny jsou super, jen ty úkoly jsou také o ničem.. Kdysi býval ten event taký rozmanitejší, proste tam toho bylo víc.. Tedka jen prozkoumáva a pak vyrábim jednodnovky na dílnach.. Jooo, ješte jsem párkrát sesbírala ocel a to chtelo po mne cca 20 000 zboží.. Je to pro mne takový demotivujíci event proste.. Jen muj názor, nemusí s ním nikto souhlasit :)

Tak BombaySapphire to ja budu ráda,když dám aspon jednoho medveda na 10.. :)

Příspěvky sloučeny. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5474

Guest
Me tento event tak hrozný nepřijde momentálně mám medvěda na lvl 3 a mám dalších 2000 klíčů, takže další 2 artefakty a zbývá ještě polovina eventu, takže na 10 lvl ještě času dost :)
 

Vicky1177

Mistr slova
@ElfNostradamus : to "nevzlykají jako jiní" není doufám narážka na mě a moje kritické komentáře?

Já furt hraju a jedu, byť jsem zpruzená opravdu královsky... :rolleyes: Jen jsem musela pauzírovat, když mi padly střety mimo turnaj a kdybych je udělala v provinciích, tak by to byla konečná. Ale můj názor, že jde o nejhůř udělaný event za 4 roky, co hru hraju, zůstává (a zůstane) neměnný. ;)

A jak už někdo psal, nespokojenost je motorem pokroku....
 

DeletedUser5987

Guest
@Vicky1177 : .. ( a zůstane) tak to jsi optimistka, to se cení ;) , nevěříš, že to příště mohou sprasit ještě víc ? Tak budeme věřit...
 

DeletedUser7134

Guest
Chápu zavedení náhodnosti úkolů i požadavky na lvl dílen a manufaktur. Odpadne tak příprava 10 úkolů napřed a redukuje to zvýhodnění měst se spoustou místa na 1lvl dílny a manufaktury... a vlastně mi to přijde jako dobrý nápad. Ale co je naprosto tristní je "náhodnost" úkolů. Přináší to obrovskou míru náhody a stává se to tak naprosto neférové. Kdo má štěstí, dostává jednodušší úkoly typu 400 úlomků apod. Kdo má smůlu, má několikrát po sobě sady nástrojů... Přišlo by mi mnohem lepší, kdyby byl blok např. 40 úkolů, které mohou hráči přijít v jakémkoliv pořadí (odpadne ta "předpříprava"), ale každý úkol jen jednou. Jistá míra náhody zůstane zachována, ale bude to mnohem férovější, že úkoly budou pro všechny stejné. Z tohoto eventu jsem kvůli nepochopitelně náhodným úkolům, kdy mi některé úkoly chodí neustále dokola, zcela otrávená. Snad to vývojáři do příště vymyslí nějak lépe...
 
Nahoru