• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Podzimní zvířetník

DeletedUser5987

Guest
Tak na menším městě mám 2 medvědy +10, bez jakékoli investice, vyjma dia ze studní. 3tí je sice výzva, ale asi už se budu věnovat jen většímu městu, už proto, že nevím, čím bych ty nenažrance + ohniváka živil. Ve větším městě mám medvědy +10 a +8, takže naprostá spokojenost, na 10 půjde naprosto v klidu. Sice jsem žebrák, ale spokojenej žebrák :).
 

DeletedUser5987

Guest
@Lovec Krys To je bez diskuze, taky když mi z 85ky 3 x za sebou padly magický výroby, byl jsem smutný a měl jsem protaženej ksicht. :( Tento event je vyloženě založený na tom, jít po urychlovačích. Když k tomu padlo 200 klíčů, byl to samozřejmě příjemný bonus. Náročnost úkolů mi nevadí, jen frekvence je děsná, doufám že s tím do příště pohnou, Z 6ti úkolů dostat 4 x " svatou trojici " není zrovna zábavička...
 

DeletedUser2988

Guest
@Ludi akorát je pak divné, když tito lidé, kteří do toho sypou tisíce, tak chodí do diskuzí a poučují o tom, že je event v pohodě a zvládnutelný a my jsme jen ufňukanci. Prostě to vypadá komicky, když si to někdo koupí za real měnu a pak sem chodí prudit a vysmívat se, a že tu takových je ;)
 

DeletedUser5555

Guest
Zdravím! Do určité míry chápu potřebu tvůrců, kompenzovat "úlet" minulého eventu, kde se dost hráčů (včetně mě) slušně napakovalo. Proč to ale neříct na rovinu a dělat z lidí blbce tvrzeními, že úkoly jsou z té které sady nějakých 40ti úloh losovány náhodně, což rozhodně nekoresponduje s realitou - to vidí i mentálně postižený hráč... Druhá věc je otázka, zda není ubohé, takto se plošně mstít za vlastní úlet. Určitě je to nefér vůči hráčům, kteří minulý event "nepodojili" - a bude jich dost - třeba proto, že každý event nehrají a nebo neměli zrovna místo na účelové stavby 1lv. Souhlasím i s dříve vysloveným názorem, že "pozitvní aura" tohoto velmi nepovedeného eventu ( - vznikl vytuněním toho nepovedeného na betě), může dost hráčů od hry odradit.
 

Ludi

Veterán
@donutka Jasně, to je další věc. Hrát bez dia nebo jen s minimem dia je herně daleko těžší varianta. A na to by diamantoví hráči neměli zapomínat. Já jim nezávidím a přeji jim úspěch, jsem za ně i svým způsobem vděčná, jak jsem psala výše, ale na druhou stranu kdyby tu nebylo dostatek hráčů, kteří hrají zadara nebo s minimální útratou, tak by tu bylo jen pár hráčů a hra by byla o ničem. Takže v konečném důsledku se vzájemně doplňujeme.
 

nataly111

Velmistr písma
Já sem ale nikdy neřekla, že hraní bez dia není jednoduché. Vážím si každého hráče, co do toho jde bez dia. Jsem jedna z těch, kdo si prostě hru zjednodušil diamantama.
Jen sem chtěla upozornit, že hráč co má všechny Medvídky v třetině eventu si určitě dopomohl. Ale není kam spěchat a jde to zatím i bez dia. (o urychlovačích nemluvím, těch už sem obětovala spoustu).
 

DeletedUser5831

Guest
Tak jsem si dnes koupil za 500 klíče abych měl aspoň něco na točení bednicek a mohl si vylepšit médu no světě div se jen co jsem to koupil jsem začal dostávat normální úkoly a za dnešek jsem těch úkolů splnil víc než od začátku eventu, tak nevím co si o tom mám myslet, to si jako člověk musí zaplatit za to aby dostával normální úkoly? :D jinak 2/3 medvědů jsou super a postavil bych je rád oba ale na to nebudou artefakty :(
 

Ludi

Veterán
@SummerPicka Ještě zbývá dost času, myslím, že 2 se dají zvládnout. V nejhorším Méďu zvedneme až později v nějakém DS nebo něčem podobném.
 

luterina

Veterán
souhlas s tím že jde i o to být dobrým stratégem, ale když padnou 8 x po sobě dílny výroba 1 den prokládané opakovaně svatou trojicí, tak se lze snadno stát i dobrým tragédem..., že máte na úkoly, které odtočit snadno a rychle lze, štěstí, ze srdce vám to přeji, ale nezapomínejte, že to štěstí je v eventu jeden ze stěžejních faktorů, které prostě nemají všichni stejné, takže jestliže ho máte zrovna vy, tak za něj spíš poděkujte, totiž že to někomu nejde tak dobře jako vám, nemusí notně znamenat že by nebyl dobrým stratégem, on totiž může být i jen tím dobrým tragédem. ;)
. .jinak v jednom městě mám absolutně časovače vycucané, v magických sférách nepadají a nepadají a to ani žádné na víc klíče, ale méďa je na 8, takže toho jednoho bych do konce eventu měla dát na 10, v dalším městě mám časovačů ještě dostatek, méďu sice na méně, ale klíčů větší zásobu, takže taky v pohodě, no a jak velké bude mít to které město štěstí, to budu moct zkonstatovat až na konci eventu, nejednou se stalo že nic nic a najednou ejhle! ze sotva jedné budovy na 10 hnedle mi ve městě stály na 10 dvě ! ;):) Všem tedy přeji hodně štěstí a zdar všem medvědů krotitelům!
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser5831

Guest
Tak času je ještě dost :) ale zatím jsem tragédu král :D s mou šňůrou svaté trojice, X kladiv, koše jídla, svatá trojka, koše, X mincí, armáda a další svatá trojka :D:D:Dseklej na začátku pulciku představující město tak není co zkoumat v craftu odpad, fakt by to chtělo s tím rozdáváním úkolů něco udělat. Tak co aspoň to bude pořádná výzva :D
 

DeletedUser4336

Guest
luterina >> No on je spíš problém, že úkoly se moc nestřídají, ale většinou jde nával po sobě, a pak zase jiný nával po sobě. Teď mi třeba pořád dochází recepty v akademii, protože jí mám neustále zcela vyřemeslničenou, a dávat brilianty za obnovení se mi nechce. Výzkum u mě přestal připadat v úvahu, protože jsem začal teprve zkoumat divy u Amunů. A taky to neustálé čekání na denní odměny. Většina odměn je pro mě zcela nezajímavá (a od té doby co existuje věž už nemá smysl získávat budovy na nevratnou rozborku), a ty co mě zajímají jsou vždy až kdovíkdy, takže ani nemůžu přizpůsobit vynaložené úsilí (a tlak na zoubek) svému štěstí, popř. neštěstí, protože riskovat, že mi napadají plívy (i přestože mi jinak v očekávaný den s žádanou denní odměnou nepadne většinou nic) nehodlám.
 

luterina

Veterán
@SummerPicka , tak časovače už mi došly i ve druhém měste, již se k Tobě drahý tragédů králi blížím :D

@Pauleo , na (opakované) splnění úkolu 45 turnaj střetů jsem pořebovala nahnat rekrut vojáků na časovače a ty došly, tak jsem točila sférami na časovače co to šlo a co myslíš? mám plný sklad pro mě absolutně nezajímavých a nepotřebných budov :confused: :D
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser4336

Guest
A návratnost paklíčů je u mě velmi nízká, neustále zkouším zda se štěstí neusměje u velkých truhlokulí, a zatím pořád nic.

luterina >> Jo, tak bych přesně taky dopadnul, a to mě častokrát prst na levém myšítku svrbí, točit kule mě baví, ale vždy v tom momentě nějak odolám, že za tu katastrofu co bude následovat to nestojí :). Bych se pak nadobro zapsal mezi místní tragikomické scénáře, a na to si myslím že je ještě brzo, událost ještě nekončí.
 

DeletedUser4336

Guest
bohusDR >> Jsou, ale jen pokud se využijí na krátké výroby, na dlouhé je daleko lepší počkat na 4*14h. Když se používají např. na 8h, stále se vyplatí víc než jen 30*1h. Krátké urychlovače padají např. ve věži, sic moc jich není.
 

iDavis

Legenda
@Pauleo z vlastnej skúsenosti viem, že pre plnenie tejto udalosti sú tieto krátke zesilovače omnoho vhodnejšie (=skracujem výrazne viac krátkych výrob, než dlhých). Takže doporučujem túto odmenu každému, kto sa zameriava najmä na hlavné ceny.
 

DeletedUser5987

Guest
@iDavis já mám nejradši 8 h. Jsou dobré na provincie, sady nástrojů, výcvik v kasárnách, v akademii na činidla, jsou prostě super :), mám k nim vřelý citový vztah ;) 2 h jsou dobré na doplňování časových mezer. Když jsem měl 20 , nebo 14 h, to se vypráskalo samo na provincie. Na malém městě mi zůstalo asi 30 8mi hodinovek, dál už to tam nehrotím, schovám na DS a budu za kinga , až bude artefakt na Fénixe, protože chudáčci novější mají Fénixe z Akademie, ale artefakty nějak nejsou, tak jim co ? Tak jim k nim pomůžeme
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4336

Guest
No právě, na krátké mám 1h, 2h a 5h, které padají z věže a 5h někdy i z akademie. Ale na 8h na výcvik, popř. dlouhé výroby je už lepší 14h odměna. Navíc po odměnách nejdu kvůli tomu, abych je všechny utopil za událost, ty si nechávám k budování města např., na vylepšování divů, tam už využiju skoro dvojnásobek hodin víc. Mě krátké výroby v události skoro nepadají, a navíc to není takové zlo pro mě, výjimku tvoří snad jen urychlení na opary, které jsou tak kolem 4h (někdy i několikrát po sobě).
 

DeletedUser4761

Guest
Nevím jak kdo,ale nemám šanci postoupit v úkolech zvířetníku,když mám za úkol... vyrobit 9 nápojů v dílně,která je nanejvýš tři kapitoly stará... jsem v jedenácté kapitole,takže bych musel mít dílny na 20.úrovni a já je mám na 25.úrovni. Nemám místo na nové a ani bych je na tu úroveň nestihnul postavit!!! Tohle musel vymyslet totální vypatlanec,nebo někdo,kdo se snaží hráče přinutit kupovat zrcadla za peníze!!!
 
Nahoru