• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Připravte se na maškarní!

  • Zakladatel vlákna DeletedUser2716
  • Vytvořeno

DeletedUser3079

Guest
Prosím jak je tam ten úkol vyrob 3x 3x 3x základní manufaktury...

To se myslí Dřevo,Kov a Mramor? :D Díky ;)
 

Magni

Guest
jak ne od hráčů však na trhu jsou snad hráči ne duchové, zkoušela jsem nakupovat od kohokoliv kdo tam byl, jako tohle je těžkej nepodarek Elvenaru, hodinu bádat nad tím co kde a jak od koho koupit ? metodou pokus omyl ? to snad ne :D a jak to myslíš, že za draho, to mám jako koupit od někoho kdo nabízí 3K železa za 4k kříšťálu ? však tomu ta odměna ani neodpovídá :) no lepší se na to vysmolit a neřešit :)

Je to vlastně absolutně jednoduché, pochopí to každý, kdo se alespoň trochu snaží :) Když vejdeš do tržiště, máš na poslední záložce napsáno "Obchodník". Výměna na trhu je obchod s hráči, jak jsi sama napsala. Nikoliv s obchodníkem. Obchodník je takový herní termín pro NPC na tržišti, u kterého se nakupuje nebonusové zboží za mince/zásoby a za tvojí bonusovou surovinu. Nevím tedy kdo a jak může hodinu bádat nad něčím takovým, ale rozhodně to není potřeba :) Rozhodně to není žádný nepořádek, vše je pojmenováno tak, jak to ve hře je. Draho je zřejmě myšleno to, že obchodník nemá být zdrojem surovin jako takových, od toho jsou manufaktury. Proto je nakupování u obchodníka mírně dražší a to v poměru 1:5 (při nákupu za bonusovou surovinu).

@ANCARY Ano, musíš vyrobit 3 produkce na 3 hodiny ve všech třech základních manufakturách - tedy mramor, ocel i prkna :)
 

DeletedUser1198

Guest
Ano, odměna dává třeba méně many na pole, ale zase je ta budova menší než vrby a to má také svůj půvab. A vedlejší odměny (odměny za jednotlivé úkoly) jsou vlastně docela fajn. Nikde není napsáno, že ta kouzla budu používat často a tak se mi časem nashromáždí dostatečný počet minut (hodin), abych je dokázal účelně využít, zejména při mém plánování a hraní při eventech zbytečně čekám. To, že je text v angličtině je sice chybka, ale jistě si lidi ve společenstvích napíšou, co a jak - síla kolektivu roste :D a nebo pomůže "strýček Google", vždy je nějaké řešení. Oceňuji, že je event i o prázdninách. Škoda, že u takovýchto odměn není možno volit, co budou vyrábět. Například, pokud bych zvolil 3 hodinovou výrobu vyráběla by se kladívka, pokud 9 hodinovou tak třeba mana a pod. (Něco jako má FoE). U hráčů, kteří by neměli ještě úroveň na manu by pak tato položka byla šedá. Možností je fůra.. na 24 hodinovou výrobu by třeba mohlo být 5 procentní navýšení zisku božských semen :D.
Za mou maličkost má událost +1 (ty chybky jsou jen kosmetika, ty autorům rád odpouštím).
 

Silver Whisper

Guest
Odměnu též nechápu.... v mém případě odměna 1310k/1080m = 109 kultura/pole + 90mana/pole...... obyčejná vrba dává 140kult/pole + 112 mana/pole...takže budova na nic....

@Silversnake dovolím si s tebou nesouhlasit, obyčejná Vrba ti dá 186 many za hodinu a Maškarní ples baronky 238 za hodinu ( v éře Draků ) a můžeš ji vybírat častěji ;), tady nejde o manu na pole, ale na čas, za který ji vybereš ;).
 

DeletedUser2449

Guest
Bohužel všechny další úkoly jsou v angličtině i když použiju OCR a následně si to přeložím v google tak stejně jsem u jednoho úkolu nedokázal zjistit o co jde až nakonec jsem si všiml té ikonky, že by tedy mohlo jít o použití kouzla síla zásob.o_O

A jinak někdo tu psal o skromnosti. Ha, ha to není skromnost, to je hamižnost,:p toto je snad nejdražší hra jakou jsem poznal, samozřejmě zase je výhoda, že lze nepoužívat diamanty akorát pak vše dlouze trvá. :eek:
 

DeletedUser2429

Guest
To myslis vazne??? Nejdrazsi hra jakou si poznal? To asi moc her neznas :) Ja hral hru, kde se losovali hrdinove a pokud uz si jich mel hodne, tak si treba utratil 2k a zadneho z novych hrdinu si nedostal a dokonce, kdyz vydali noveho hrdinu, tak chlap utratil 100k a taky ho nevylosoval a byli tam unikatni hrdinove, ktere si dostal jen kdyz si utratil treba 30k a nebo dalsi za 50k, takze tak at mas kapku predstavu o tom, kolik asi muze stat nejdrazsi hra, to elvenar je uplne zlaty proti tomu o cem vypravim :)

//Odstraněna zbytečná citace, Dellingr
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Silver Whisper

Guest
V tom případě je to tvé mínus, že nevyužíváš to, co ti budova nabízí. Nechápu, na co si tedy stěžuješ ;).
 

Moni Arda

Znalec fóra
A teď něco pro pobavení :)

Včera jsem si již dopředu zadala výrobu mramoru a dřeva na 24hodin, abych to dnes měla hotové a mohla to použít hned, jak splním předchozí úkol. A tak si to tak dnes připlazím z práce domů, myšlenky bůh ví kde a jedním šmahem sklidím všechnu výrobu.Samozřejmě v tom okamžení sice táta do dveří nevešel (Polednice), zato mi tu čelist zděšením spadla až na klávesnici. Trochu jsem si ji díky tomu odřela a poté zadala výrobu na 24 hodin znovu. Doufám, že to zítra pro velký úspěch opět zopakuji :D
 

Silver Whisper

Guest
Šikulka :);). Soucítím s tebou. Mě se to stává pravidelně s kouzly. Zítra ti držím palce ;):D.
 

DeletedUser2449

Guest
Joudabouda jelikož jsem už trochu starší ročník (aktuálně tak v polovině života před smrtí, možná), tak nepotřebuji poznávat kdejakou online hru. ;) Poznal jsem jich cca 15 až 20.:p
To co si naznačil tak to bude asi něco na způsob karetních her a tento typ her mne nikdy nenadchl.
 

DeletedUser467

Guest
@Moni Arda Nalep si na monitor papírek s poznámkou :D I když občas ani to nepomůže :)

Co říct k eventu a odměnám z nich.... Asi by bylo bláhové myslet si, že nám dají do takového minieventu několik kouzel, co nám zkrátí např. dobu potřebnou k průzkumu o dny. Nedivím se, že jsou v tomhle opatrní. Nějak zvlášť uspěchávat hru určitě není v jejich zájmu. I tak si ale tato minutová požehnání u mě zřejmě najdou využití, např. pokud budu potřebovat od hry odejít a uvidím, že mi průzkum končí za 30 min., zkrátím si jej několika požehnáními (alespoň doufám, že jich lze použít víc na jednu budovu či akci) a hned zapnu další bez nutnosti čekání na další den, až se zase vrátím. A to mi takto víc než dost pomůže, když nebudu muset mít mezi průzkumy prodlevu. Hlavní odměna je pro mne ale nezajímavá, protože ji nemám možnost tak často vybírat a vyjdou mi líp jiné budovy na manu, tak snad příště... :) Požehnání na zásoby chválím, ty jsou víc než fajn :)
 

milda0007

Pokročilý žák
Když zadám výrobu na 24 hodin a výroba je již hotová abych ji omylem nevybral rozpojím cestu vedoucí k budově. Nad budovou se objeví červené kolo a již hotová výroba tak nejde omylem vybrat dokud se cesta k budově zpět nespojí. Jen to chce mít budovy někde na kraji města aby jste si nevypnuli polovinu městečka rozpojením ulice.
 

Silver Whisper

Guest
V mém společenství padla zajímavá otázka. Pokud hráč z nějakého důvodu nedokončí první část Maškarního, bude se moci účastnit druhé části a bojovat o druhou budovu? Tuhle informaci jsem tu nikde nenašla :).
 

DeletedUser1210

Guest
ahoj všem, kdy začne druhá část eventu? Jedu na dovču a nechtěl bych o budovu přijít.
 

DeletedUser2995

Guest
To myslis vazne??? Nejdrazsi hra jakou si poznal? To asi moc her neznas :) Ja hral hru, kde se losovali hrdinove a pokud uz si jich mel hodne, tak si treba utratil 2k a zadneho z novych hrdinu si nedostal a dokonce, kdyz vydali noveho hrdinu, tak chlap utratil 100k a taky ho nevylosoval a byli tam unikatni hrdinove, ktere si dostal jen kdyz si utratil treba 30k a nebo dalsi za 50k, takze tak at mas kapku predstavu o tom, kolik asi muze stat nejdrazsi hra, to elvenar je uplne zlaty proti tomu o cem vypravim :)
Já jsem spokojený,už brzy dokončím Půlčiky a zase budu čekat na vývojáře už po čtvrté a to tam necpu žádné peníze (umístění v žebříčku 39)
 

iDavis

Legenda
U mňa je práve hotovo, bola to zatiaľ najrýchlejšie splnená akcia. o_O

EL_-_akcia_-_ma_kar_da_2017_-_hotovo1.png


Kultúrna budova bude musieť ale na svoje umiestnenie počkať, keďže pre ňu nemám miesto navyše.
 

Moni Arda

Znalec fóra
Jsem prostě jouda mentál ementál :D Dnes jsem sice šmahem nic nesklidila, ale pro změnu jsem zjistila, že jsem si mramor na 24 hodin znovu nenaklikla, ale za to mám dnes hotovo 1x dřevo na 24 hodin a 2x ocel na 24 hodin :D Vidím to tak, že mi nezbývá, než skočit do zdi. No, už dlouho se mi nepodařilo něco takhle krásně zakufrovat. 12. úkol je prostě nad moje síly :eek: Snad ho zítra dokončím :)

@Thespia papírek na monitor není špatná věc, ale včera jsem byla tak maximálně nesoustředěná, že by to asi nepomohlo :D a pak i rozhozená, viz. o chloupek výše...
 
Naposledy upraveno:
Nahoru