• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Připravte se na maškarní!

  • Zakladatel vlákna DeletedUser2716
  • Vytvořeno

Moni Arda

Znalec fóra
Tak já jsem skutečně moula nejmoulovatější. :rolleyes: Druhá část splněna. Odměnu v podobě budovy jsem se rozhodla, že schovám na později, až budu akutně potřebovat doplnit stav obyvatel, protože přeci jen rozměr 4x4 je dost. Až potud by to bylo v pohodě. Pak jsem si ale začala prohlížet svoje město a říkám si, ha, tady úplně vzdadu mám budovu 3x4 a místo je tu na 4x4. Šup s budovou 3x4 jinam a šup dnešní budovu (finální odměnu) na její místo. Říkám si, jak jsem to krásně vymyslela, ale asi tak jen dvě vteřiny, než mi tam naskočila značka chybějící silnice. No, málem mne trefil šlak :rolleyes:. Vůbec jsem si neuvědomila, že tam mám jen kulturní budovy, které nepotřebují cestu. A k tomu ke všemu, ač jsem přeborník na puzzle a škatula hýbejte se, nemám prostor na přesun budovy 3x4 zpět na původní místo, leda bych něco zbourala. Ale jinak vážně dobrý :D Prostě jsem mamlas :D

Mamlas.jpg
 

Darkness2613

Guest
To se stane, málem jsem takto postavila budovu z první části Maškarády, až na poslední chvíli když jsem na ní zírala v šuplíku jsem si povšimla větičky o cestě :), tak zůstala v šuplíku :);)
 

DeletedUser1198

Guest
Oba eventy ukončeny, celkem získáno zkrácení téměř 5 hodin. Tolik úsilí to zase nestálo a byla to docela zábava a to zkrácení se mi při mém lajdáctví v plnění eventových úkolů jistě hodit bude :-D
 

OrickJ

Znalec fóra
Tak mám také hotovo_Oodměna za moc nestojí, ale pro zpestření hry ok.:)
 

Přílohy

  • 2017.25.08..jpg
    2017.25.08..jpg
    598,9 KB · Zobrazení: 79
Naposledy upraveno:

DeletedUser494

Guest
První linie dokončena s třídenní rezervou, druhou linii dokončím zítra ráno. Nevím, co se na tom dá nestihnout. Já jsem si třeba úkoly ani nečetl dopředu a v pohodě.
Průzkum mi trvá sice 2,5 dne, ale od toho je tam ta alternativa... Nevím jak ostatní, já většinu času něco stavim, tak jsem si jen počkal, až se ta budova dodělá.
26 relikvií v poho z turnaje+vykoupené provincie+bonusování sousedů. Je teda fakt, že provincie si obvykle nechávám právě na tyhle eventové úkoly...
Výroba v dílně mne popravde zdržela nejvíc. Ale dá se to i s rezervou.
Co se týče hodnoty budovy - pro nás, kteří potřebujeme manu, je to ok - furt je to lepší, než obyčejné kulturky z výzkumu. Řvali jsme po těhle budovách dlouhopředlouho, tak jsme se nakonec dočkali, což je super. :) Vzhledem k relativní nenáročnosti úkolů mi to přijde adekvátní a samozřejmě fajnové zpestření hry. A ty požehnání se taky budou hodit :)
 

Silver Whisper

Guest
Pěkný event, děkuji za něj :). Mám hotovo v obou městečkách a musím říct, že to plynulo úplně v pohodě, úkoly nebyly přemrštěné a budovy jsou krásné a té many...., no úžasný :D. Ještě až nám technici spraví obrázek a pak už přijdou jen samá pozitiva a sociální jistoty ;):).
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser744

Guest
To Vicky1177: Mám to stejně. Budova je asi skleněná, dokonale průhledná :).
 

DeletedUser2659

Guest
Já nevím, ale pro mne je tenhle event zbytečný. Jdu do kapitoly trpaslíků a vlastně je mi k ničemu. Jo ale zase chápu ty, kdo chtěli budovy na manu, ti zas trpěli v předešlých eventech. Holt každý nemůže mít vždy vše co chce. Jinak přeji všem hezké hraní.
 

Baxcze

Znalec fóra
Velmi příjemný event už se těším na další.Mám rád výzvy.To fňukání tady jak nestojí budovy za nic je už nudné.Navíc to stačí napsat i jinak než formou nadávání a brečení.Jste jak malý děcka.Když jste tak moc chytří tak vymyslete event který by se vám líbil s konkrétníma bonusama atp...a podejte návrh.Já jsem rád za každou eventovou budovu.
 

Maxa

Znalec fóra
tyhle posty o fnukani a breceni miluju. maji jeste menší váhu a vypovídající hodnotu nez ty, ktere tu zesměšnují.
nevím, ale zdá se mi lepší projevit zde nesouhlas (nebo i souhlas) a pokusit se tim neco ovlivnit pro příště, než držet hubu a krok.

Ja osobně event splnil, ale přesto se zastanu názoru mnoha lidí a to i z bety, ze nektere ukoly jsou tak casově nárocné, že je spousta hráců nemůze splnit.

Budovy z techto dvou eventů nejsou uplně nejlepší a cely event je divny. je totiz ušitý velmi narychlo a asi je to jen sonda co to udela s ekonomikou a s hraci, když se prida mana. Tak to chápu já a proto budovy nehodnotim a pockam si na další porádný plnohodnotný event.
 

DeletedUser3382

Guest
Druhý díl Maškarní mi připadá jako by byl ušit horkou jehlou - no já to nestíhám - ale úkoly jenž se opakují i když v jiném množství mě připadají nelogický viz 2x získávání relikvií

zatím se tady rozkoukávám
toto fórum funguje jako na FoE?

Příspěvky sloučeny. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Eragon92

Znalec fóra
Tak maškarní hotovo (uf) moc nechybělo abych nedodělal poslední úkol.... Jinak za mě se budova z druhé části vyplatí víc - dává jak manu tak i něco málo obyvatel + kulturu. A urychlovače času taky nepříjdou na škodu pokud nebudou až tak vzácné jako doposud.
 
Nahoru