• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Připravte se na maškarní!

  • Zakladatel vlákna DeletedUser2716
  • Vytvořeno

iDavis

Legenda
Ja v tých 1 min. skracovačoch vidím zmysel akurát pri situáciach, kedy prebieha výstavba nových budov, napríklad nejakých manufaktur na level 1, najmä počas akcií, môže si to človek skrátiť a nečakať vôbec, ale inak je to naozaj nevyužiteľné.

Berte to ale tak, že tieto požehnání sú len v začiatkoch a tak je pochopiteľné, že nám hneď nedajú tie najlepšie, tie prídu časom. ;)
 

OrickJ

Znalec fóra
Na CrazyWizards je to opravené také, ale s rozdílem, že v předposledním úkole se má vyrobit 3x24h produkce od každého. @iDavis u tebe je to správně?Díky.
 

iDavis

Legenda
@OrickJ malo by byť, asi prvú polovicu úloh mám overenú priamo z hry a zmenené úlohy z druhej som dodal podľa oficiálneho oznamu o zmenách v úlohách, ktorý je tu.
 

DeletedUser2308

Guest
Ale nakoniec to skrátenie času môže byť dobrá vec.Už tam mám 10 krát trojminútové.To je tridsať minút podľa mojej kalkulačky v mobile.To je normálne pol hodiny :eek:
 

DeletedUser2614

Guest
nejdříve chci poděkovat iDavisovi za úkoly, ve hře jsou chyby a díky jemu vím, jak na to. A i když jsou odměny malé, jsem soutěživec tak to hraju jako maniak ;).
1 minutový bonus někomu může pomoci, např. když spěchám do práce a nestíhám a rozmýšlet 3 hodiny výroby nebo 9, zvláště, když si to necháš na opravdu důležité chvíle a nashromáždíš si jich časem víc. Jen za tuto linii ušetříš 2 a 1/2 hodiny času.
 

DeletedUser3264

Guest
snížení času o 1/3 minuty? to jako vážně? =D no je to součást maškarního tak se asi zasměju, protože jinak nevim jak mohlo někoho napadnout vytvořit takovou blbost...kdyby to bylo v hodinách tak dobře, ale minuty? to využije asi tak hráč, kterej je u hry první hodinu...
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Jak už tady zmínil @Merit Sullivan, díky všem zesilovačům z 1. části úkolové linie lze získat zkrácení času o 2 hodiny a 30 minut. Což už je velmi pěkné číslo. Zvlášť když vezmeme v potaz, že to je jen jedna z vedlejších odměn! :)
 

iDavis

Legenda
Karbosh, v tej úlohe máš kúpiť akúkoľvek ponuku u obchodníka. Celkový zoznam úloh je tu a oficiálne oznámenie o textoch v angličtine tu.
 

DeletedUser199

Guest
zdravím, je tu někdo komu nejde splnit úkol č.5 _ ať koupím na trhu cokoliv prostě se nesplní a to mi na obou světech , obligátní promazání jsem pochopitelně provedla
 

DeletedUser199

Guest
jak ne od hráčů však na trhu jsou snad hráči ne duchové, zkoušela jsem nakupovat od kohokoliv kdo tam byl, jako tohle je těžkej nepodarek Elvenaru, hodinu bádat nad tím co kde a jak od koho koupit ? metodou pokus omyl ? to snad ne :D a jak to myslíš, že za draho, to mám jako koupit od někoho kdo nabízí 3K železa za 4k kříšťálu ? však tomu ta odměna ani neodpovídá :) no lepší se na to vysmolit a neřešit :)
 

Silversnake

Mistr slova
Odměnu též nechápu.... v mém případě odměna 1310k/1080m = 109 kultura/pole + 90mana/pole...... obyčejná vrba dává 140kult/pole + 112 mana/pole...takže budova na nic....
 
Nahoru