• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Připravte se na maškarní!

  • Zakladatel vlákna DeletedUser2716
  • Vytvořeno

DeletedUser3392

Guest
od úkolu 5 do 9 nemám nic přeložené .. tohle se nepovedlo, by mě zajímalo kdo to testoval
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Vážení hráči,

velmi se omlouváme za chyby v překladu. Jak jste si již všimli, zadání některých úkolů je v angličtině. Tento problém je bohužel způsoben tím, že při nahrávání této úkolové linie nedošlo k úplné synchronizaci všech textů s českými překlady.

Seznam úkolů celé úkolové linie najdete ve spoileru:
1) Utrať 1 vědomostní bod
2) Získej malé množství mramoru
3) Získej malé množství oceli
4) Získej malé množství prken
5) Obchoduj u obchodníka
6) Získej 1x kouzlo Síla zásob
7) Umísti 3 nabídky na tržiště
8) Použij kouzlo Síla zásob
9) Vyrob 12x mramorovou mozaiku / Vyrob 12x cenné prsteny / Vyrob 12x dřevěné figuríny
(závisí na bonusové surovině hráče - mramor/ocel/prkna)
10) Vyrob 10x okrasné sloupoví / Vyrob 10x válečnou masku / Vyrob 10x dřevěnou truhlu
(závisí na bonusové surovině hráče - mramor/ocel/prkna)
11) Vyrob 3x mramorovou mozaiku + vyrob 3x cenný prsten + vyrob 3x dřevěné figurky
12) Vyrob 1x obdivuhodný oltář + vyrob 1x obří glóbus + vyrob 1x přepychové křeslo
13) Získej 18 relikvií

Za komplikace se ještě jednou omlouváme!
 

DeletedUser2926

Guest
od 9 ukolu níž, to není dobře, každý si vyrábí své produkty na dotovaných manufakturách, tedy ne pouze "mramorovou mozaiku", ale 3hod. produkt bonusové výrobny
 

DeletedUser2933

Guest
Celé je to zmatečné ,vůbec jste tento polotovar neměli pouštět mezi ČESKÉ hráče.Je to ostuda a jak píše slunickok tak i výsměch nám všem
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
jenom ten domeček by mohl být trochu lepší. jakože mně se líbí, já ho chci... a získání není tolik náročné, pokud vše stihnu do pátku / soboty, aby mi úkol na relikvie pokryl turnaj... ale když to třeba srovnám s dračí matkou z pochodu stád, (III nebo IV věk), kde mám na stejném rozměru 400 kultury + 300 člověků a její získání bylo mnohonásobně jednodušší. tak snad v druhé části plesu bude lepší barák.
 

iDavis

Legenda
Keďže sa zmenili aj odmeny z jednotlivých úloh, prepísal som ich a dodal do prehľadu tejto úkolovej linie TU. Mal by tam byť teda teraz aktuálny zoznam.

Btw ten chaos a sťažnosti ktoré sa tu behom poslednej chvíle objavili zďaleka presiahli tie na beta fóre, kvôli ktorým vlastne celá táto zmena nastala. :D
 

DeletedUser2308

Guest
Ok,total chaos,ja už som to zistil a chytro zmazal a ty si mi odpovedal,proste masaker
 

DeletedUser1148

Guest
Chtěla jsem se zeptat co znamená to snížení času 3 minuty nebo 1 minuta....snížení času čeho? Nemohu to nikde najít.Asi špatně koukám.Děkuji za odpověď.
 

Santerr

Veterán
@Luciasek7 Snížení času můžeš použít na stavbu nebo na průzkum provincie... No, ale vzhledem k tomu, že třeba v některých částech mapy se mi průzkum přibližuje téměř k 80 hodinám (místy i nad), tak snížení o 1 minutu je teda vážně neskutečnej výsměch...
 

Silver Whisper

Guest
Tady je ale najednou lidí :D. Šotci jsou všude a lidský faktor to ještě znásobuje :p. A jelikož mi rozčilování nepomůže, tak se tomu jen zasměju a prodloužím si život :D. Budova je pěkná a ta mana nebeská je pro mě velká pomoc a pořád se to vyplatí, oproti normálu ;):).

@Luciasek7 vedle každé časové lajny přibyl čas, který ti odpočítává dobu výroby, výzkumu ..., když na něj klikneš, můžeš si ty minuty odečíst ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru