• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Připravte se na maškarní!

  • Zakladatel vlákna DeletedUser2716
  • Vytvořeno

Maxa

Znalec fóra
Jako zkraceni casu o 1 min je opravdu nic a jako odmena je to nulovy bonus. Ovšem jestli inno chce testovat novou funkci hry, pak se to da pochopit. Nikdo to nebude syslit a vyzkouši si to a inno dosrane cennou zpětnou vazbu.
Pokud ovšem tyto NEodmeny budou i v příštích eventech....pak jsem se spletl a opravdu nevím, co na to říct ;)
 

DeletedUser2939

Guest
:) tak nevím, je to online hra zadarmo. Kdo nechce, nemusí do ní investovat ani haléř a když dostane nějaký bonus navíc, nějaký nadstandard, i kdyby to 5 zlatých, tak je dostává zase zadarmo. Pokud někdo nemá zájem, tak ať eventy a úkolové řady ignoruje a nebrečí, že se to nevyplácí a hraje si jen zadarmo online hru, tak jak hra běží. Nelíbí se mi, když mi hra nefunguje správně, ale když mi nabízí bonus tak si ho vezmu a jsem ráda nebo na bonus kašlu a nechám ho být o_O;). Dává vám snad v životě někdo něco zadarmo? :cool:

Není náhodou tato sekce od toho, aby se řeklo co se nám líbí a co nelíbí aby se to do budoucna mohlo zlepšit ?? třeba naposled se tu jak se ty Vyjadřuješ "brečelo" kuli tomu, že větší hráči z Eventu defakto nemají nic a že by se jim hodila Mana a jak je Vidět to "Brečení" mělo nějakou odezvu.
a Zadarmo by to bylo, třeba jako bonus za přihlášení to by bylo více méně, zadarmo a jako Bonus jak píšeš, ale pokud mám za něco dát třeba Suroviny tak už to zadarmo není a odměna by měla tedy být, alespoň částečně adekvátní a nebo smysluplná.
Čas ,který věnuješ hře má pro provozovatele hodnotu a i pro hráče má čas věnovaný hře nějakou hodnotu třeba v těch vyrobených surovinách a házet je jen tak do kanálu se tu nikomu moc nechce. a Máš pravdu když někdo nechce Event plnit tak nemusí, ale to neznamená, že se k tomu nemůžu vyjádřit, Jen komunikací se dá hra někam posunout.
 

DeletedUser3392

Guest
odměna 9 x 1 minuta zkrácení času v 6. věku, to není ani skromná odměna to je odpad.. takový event ani nebaví a neudrží hráče ve hře
 

DeletedUser2429

Guest
Uz nekdo splnil ukol cislo 2, bud je nesplnitelny a nebo mi nejak chybi informace, kde ze ho mam zaplatit no mozna to nejak jde, ale spis bych si tipnul, ze to je nejaka chyba.
 

DeletedUser1198

Guest
No, tak já nemohu ani plnit druhý úkol, není jak..nemohu zaplatit. Jdu to zkusit na druhý svět. Aha, tak se musí koupit, ne zaplatit, dobrá, to jde :-D
 

DeletedUser3239

Guest
2 ka je získej a čti příspěvky nad tebou

kdo to překládá když to neumí tak at to nedělá a co bude dál?

//Odstraněn double post, Dellingr
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2933

Guest
můžete někdo odpovědět co je 5.úkol a jak ho splnit! díky
P.s na to ,že tato úkolová linie byla o den posunuta,kvůli chybičkám ;)vypadá to,že se čekačka minula účinkem
 

Mistylady

Znalec fóra
Ukol číslo je 5 je nakoupit u obchodníka.... ale chtělo to po mě křišťál, který vyrábím, což je nesplnitelné..naštěstí jsem koupila svitky a přijalo to, maji to blbě napsané.
 

DeletedUser2308

Guest
Kúp niečo u obchodníka hocičo a dalej sú potom dalšie úlohy v angline,bordel ako u mňa doma
 

DeletedUser3239

Guest
Tak co už někdo víte víc . nebo budeme čekat na zázrak?
 

Lukula

Velmistr písma
Tak tohle se bohužel nepovedlo... Znění úkolů nejasné, něco nepřeložené. Zatím to vypadá, že 1 denní zpoždění eventu spíše nepomohlo....:(
 

Lovec Krys

Legenda
Dobře, uvidíme, zda to po změnách bude stát za to.
Pak sem zase napíšu svůj názor.
No první dojem: Jestli byly odstraněny všechny části úkolů zaplať x surovin, tak to možná i dokončím.
Bohužel už teď mohu vidět, že bonusy hlavní odměny zůstaly stejné.
Pro IV. věk budova zabírající 4x3 dává 320 kultury a 1090 nástrojů.
Pro srovnání:
Okouzlující strom zabírá stejné území a dává mi 760 kultury (a to jsem jej získal v III. nebo možná i dokonce ve II. věku).
Moje dílna lv 9 vyrobí při 3hodinové produkci 1060 nástrojů, když to budu klikat po 5 minutách, tak to mám za hodinu..
Budova Háj šeptajících stromů z II. věku zabírá 4x3 a dává 400 kultury.
Budova Záhadný vír z III. věku zabírá 3x3 a dává 440 kultury.

Závěr: Budova maškarního plesu pro hráče IV. věku prostě nestojí za postavení. To by musela dávat tak dvojnásobek kultury, nebo místo nástrojů populaci.
Možná bude situace jiná pro hráče s manou, ale pro nás před ní je tato budova jen plýtvání místem.
 

paulo1414

Mistr slova
ze Vas hanba nafackuje, od rana do vecera... odkladate to o jeden den a potom vypustite do sveta takýto paškvil???
 

DeletedUser2933

Guest
to je už vážně trapný a připadám si jak blb.Víte někdo něco o 7 úkolu ? Jedná se o hedvábí ,koupě nefunguje ,že by výroba ??
 
Nahoru