• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Přesun hráčů

PenyMarket

Znalec fóra
No prvně jsem byl naštvanej, že mě to přehodilo už dnes, protože to mělo začít až zítra a já tomu chtěl zabránit a že ti čtyři sousedi s kterými jsem si podával packu jsou pryč, ale najednou zjišťuji, že mi svítí sluníčko na plný koule a že mě už motivovalo asi 7 nových sousedů, takže spokojenost a zítra projedu po dlouhé době zase celou mapu.:p:D
 

mates123456

Znalec fóra
Zdar no do dneška ráno jsem měl zakliknuto přesun , ale teď jsem to rychle odklikl ,protože teď mám tolik nových sousedů , super
 

paulo1414

Mistr slova
Tak ja osobne by som privital presun na ine miesto. Mam 260 provincii a denne motivujem celu mapu. Minci a kladivok neni nikdy dost. Ale co z toho, ked mi motivaciu oplati iba 8!!! hracov z celej mapy? Tak uvidim ci sa presun bude tykat aj mna. Dufam ze ano.
 

DeletedUser236

Guest
Mno, tak jak jsem říkala, že na mě určitě nepřijde řada, protože mám kolem sebe dost aktivních hráčů... Tak jsem zaváhala, možnost přesunu nevypnula a ejhle, už jsem někde v tramtárii... :D
 

DeletedUser1381

Guest
může mi někdo prosím říct kde to bylo to na zaškrknutí přesunu???? Protože sem o tom nevěděla a hodilo mě to někam do háje.... sem pěkně naštvaná když to napíšu hodně slušně a chci zpátky mám těchhle výmyslů dost.. chtěla sem se zdržet komentářů na tyto témata ale začíná mě ta hra akorát štvát. Hráči ke kterým sem se dloooouho a pracně probíjela abych se dostala k surkám co potřebuji sou v tahu ani kolem mě nejsou adekvátní náhrady.... chci zpátky kde sem byla.....

//Nevhodné vyjadřování. Forseti
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Oznámení o přesunu bylo na fóru zveřejněno již minulé úterý, navíc 24 hodin před zahájením přesunu bylo přímo ve hře upozornění, které na tuto novou funkci upozorňovalo. Je nám tedy líto, že s ní nejste spokojena, každopádně my jsme udělali maximum.

Co se týká okraje mapy, tak pokud se tam kdokoliv z vás dostal, nezoufejte, nově registrovaní hráči budou přidělováni právě k vám. Zároveň jistě stojí za zmínku, že dnešní přesun rozhodně nebyl posledním. ;)
 

DeletedUser1381

Guest
nově registrovaní hráči sou mi nanic když se s nima nedá obchodovat protože sou malincí..... měsíce práce abch se dostala k hráčům které potřebuju sou v háji a místo nich mám kolem sebe čudli nebo hráče co zkoro neobchodují to je mi ten přesun opravdu k ničemu spíš naopak :( na vyskakování zprávy sem nereagovala protože kdykoli se přihlásím nebo obnovím okno vyskočí mi opakovaně třeba 3x denně stejné upozornění na soutěže a pod. když mi to tak skáče v jednom kuse už to otupěle jen vypínám tak se není čemu divit.... no docela se bojím kam se příště dostanu jestli to bude z louže pod okap tak nevím teda :(
 

Santerr

Veterán
Mno, tak jak jsem říkala, že na mě určitě nepřijde řada, protože mám kolem sebe dost aktivních hráčů... Tak jsem zaváhala, možnost přesunu nevypnula a ejhle, už jsem někde v tramtárii... :D

Taky jsem to nevypnula a druhý účet mi to přesunulo někam fuč :D Že prej na lepší místo, no nejsem si tím vůbec jistá, když je tam víc děr po městech než jsem měla před tím :( Uvidíme, co čas přinese ;)
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
na vyskakování zprávy sem nereagovala protože kdykoli se přihlásím nebo obnovím okno vyskočí mi opakovaně třeba 3x denně stejné upozornění na soutěže a pod. když mi to tak skáče v jednom kuse už to otupěle jen vypínám tak se není čemu divit
Mrzí nás to, nicméně oznámení o soutěži posíláme do hry maximálně 2x do měsíce, přičemž jejich zobrazování je většinou nastaveno na 24 hodin (mnohdy volíme i kratší dobu). Myslíme si tedy, že by neměl být problém si čas od času toto oznámení přečíst. ;)
 

DeletedUser236

Guest
Santerr: Tak ono je to pro mě, a ve výsledku asi i pro ostatní hráče z předchozí lokace, lepší, jen jsem si na ně už zvykla...
 

kolchoznik

Pokročilý žák
Co se týká okraje mapy, tak pokud se tam kdokoliv z vás dostal, nezoufejte, nově registrovaní hráči budou přidělováni právě k vám. Zároveň jistě stojí za zmínku, že dnešní přesun rozhodně nebyl posledním. ;)

doted jsem byl na okraji a bylo tam málo vícebodových lidí na obchod/turnaje, pokud tam dostanu mrňousy tak zobchoduju ještě méně páč těch něco málo vícebodových to zrovna dneska přeneslo jinam. Btw může mi moderátor vysvětlit jaká je výhoda mít kolem sebe jen samé nově registrované, kteří mají 40% šanci na to že skončí?

A takto vypadá jedna z mých částí mapy opravdu dobrá práce!
 

Přílohy

  • elvenar.jpg
    elvenar.jpg
    925,1 KB · Zobrazení: 86
Naposledy upraveno:

Knedlikobecny

Pokročilý žák
Omlouvám se, pokud se to někde psalo, ale nenašel jsem. Jak často se cca přesouvá? Resp. mám šanci že mě to přesune? Dnes ráno vše v pohodě a odpoledne najednou koukám kolem mě prázdno. Zmizli známí a hrající hráči, kolegové ze společenství a já chci pryč. Možná jsem měl ráno vypnutý automatický přesun, ale když mi odpoledne skoro všichni zmizli, zase jsem to zapnul. Jak je to časově s přesunem? Ráno chci zase vypomáhat a něco vydělat a mě taky nebude mít kdo :(
 

Přílohy

  • svět.jpg
    svět.jpg
    323,7 KB · Zobrazení: 89

DeletedUser1930

Guest
@Knedlikobecny je mi líto, ale hráči byli několikrát upozorněni, že k přesunům dojde a také bylo doporučeno, nevypínat přesun, neboť aktivní hráči budou přesunuti ke středu mapy tak, aby měli více sousedů. Proto, že přesun je výhodný, byla volba nastavena tak, aby nikdo nemusel nic dělat. Pokud si někdo přesun nepřál či nepřeje, zrušil jej, avšak na vlastní riziko, že se ocitne bez sousedů.
Nicméně, doporučuji neklesat na mysli, přesun si zapnout a vyčkat na další vlnu, která dozajista proběhne, ovšem čas upřesnit nemohu.
 

Knedlikobecny

Pokročilý žák
OK. Děkuji za info. Mám trochu teď frmol, tak mi to asi špatně šrotovalo v kedlubně. Takže počkám, a budu doufat, že to nebude až moc dlouho :(
 

DeletedUser2044

Guest
Přesun byl super,bylo kolem mně totální pusto a konečně je zase s kým obchodovat a dělat výpomoci.Díky
 

DeletedUser676

Guest
Super práce!!! Trochu jsem se toho bál, ale nové místo na mapě si nemůžu více vynachválit. Díky moc ;)
 

GorGlin

Veterán
já zůstal kde jsem byl, ale prázdná místa se zaplnila
výpomoce chodí, až na jednoho spekulanta trh plný zajímavých surovin

super
 

Eragon92

Znalec fóra
@Knedlikobecny je mi líto, ale hráči byli několikrát upozorněni, že k přesunům dojde a také bylo doporučeno, nevypínat přesun, neboť aktivní hráči budou přesunuti ke středu mapy tak, aby měli více sousedů. Proto, že přesun je výhodný, byla volba nastavena tak, aby nikdo nemusel nic dělat. Pokud si někdo přesun nepřál či nepřeje, zrušil jej, avšak na vlastní riziko, že se ocitne bez sousedů.
Nicméně, doporučuji neklesat na mysli, přesun si zapnout a vyčkat na další vlnu, která dozajista proběhne, ovšem čas upřesnit nemohu.

Zas tak výhodné to asi není když někteří se stěžují, že jsou na tom prakticky hůře...
 
Nahoru