• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Přesun hráčů

fosilka70

Pokročilý žák
Ubývat Ti začnou maximálně, když přestanou hrát. Jakmile tu funkci vypneš, tak zůstaneš tam, kde seš. Co je na tom nepochopitelnýho? Když seš spokojená, tak si zůstaň tam kde jsi, ale nikdo Ti nezaručí, že tam zůstanou i stávající sousedi, protože se radši nechají přesunout. Kolonie, jak píšeš, Ti rovněž zůstanou, ale jen bys je mohla mít obsazené aktivními hráči. Pořád máš právo volby. S prominutím, řešíš maličkosti.

Touto funkcí v Inno povýšili. Hráči si stěžovali, že nemají sousedy a teď si stěžují, že je naopak mají. Pryč se stereotypem! Hra je něco málo přes rok stará a tak se logicky vyvíjí, neříkám, že vždy správným směrem a bez chyb, ale to k tomu patří. ;)
Ano je přímo skvělé mít vedle sebe souseda kterému se nedá motivovat protože už týden staví sídlo a mimo něj tam má dva baráky a kasárnu místo souseda kterému jsem mohla klikat cokoliv protože měl všeho dost..tahle výměna je třešnička na dortu..nebo spíš jen ta pecka;):p
 

Deleted User - 42211

Guest
Ach můj bože! Pojďme hromadně kritizovat všechno, co jde, i to, co jsme vyžadovali, ale je to jinak než jsme chtěli, tak to musíme pošpinit! Ano!!
Lidi, vzpamatujte se! Toto je nejlepší způsob a jedna z nejlepších věcí, co se Innu podařila udělat! Absolutně nechápu, na co si stěžujete pořád? Rozestavěné město může mít vedle mě kdokoliv, ale dokud to není všech 200 sousedů, tak to snad nevadí, ne? Nebo vám příjde lepší být na mapě samotni bez jakéhokoli souseda? Vy, co si tu na toto stěžujete, opravdu vám přeju, abyste zjistili, co to je hrát bez souseda odstřihnuti na samotce. Nemáte tušení, na co si tu stěžujete a mě tohle ničí sledovat.

EDIT:
Okamžitě mi naskakuje hláška z Cimrmana: "...Je to tady vedle sebe samý debil nebo blbeček..."
 

fosilka70

Pokročilý žák
Ano samozřejmě že rozestavěné město máme téměř všichni..ale v životě se mi sídlo nevylepšovalo tak dlouho..A není to jenom jeden hráč..nevadí mi když někdo vylepšuje je to konec konců podstatou téhle hry ale vadí mi když mi zmizí hráč který motivuje mě a i já jemu..Na co je mi hráč na mapě když kliknu a nic nemůžu dělat?..a to nemluvím o trhu..možná jsem blbeček ale opravdu nevím proč..jen protože se mi nelíbí že nemám na trhu toho člověka se kterým se dalo obchodovat a mám místo toho něco čemu se nedá dát ani kliknutí?..No nevím;)

//Odstraněna zbytečná citace, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 42211

Guest
Pokud sis oddělala funkci automatického přesunutí, tak je naprosto pochopitelné, že aktivní hráči mizí na místa, kde svůj potenciál lépe využijí v zaplněné mapě. Pokud jsi byla odsunuta ty, tak jsi přesunutá jistě někam, kde nemáš jenom jednoho souseda, ale mapa bude zaplněná dalšími. Takže těžko bude jeden aktivní změněný za neaktivního takový problém, abys musela nadávat, jak je tato funkce špatná :D

Když mě to přesunulo, tak z místa, kde jsem měla 4 sousedy, jich ted mám více jak 100... Trh je nestále nacpaný nabídkami, pokud tam nejsou, vytvořím vlastní a do 5 minut je mám směněný. Jenom jedna výhoda vedle druhé z toho pro mě vyplynula...a to jenom jedním jediným přesunutím
 

fosilka70

Pokročilý žák
Ne nechala jsem vše jak bylo..nic jsem neměnila, tak se mi strašně div že melu pantem,když vidím jak jeden si to pochvaluje a dalších pět na to nadává..nic neměním nic nepředělávám ale prd z toho mám tratím pomalu na všem a aby toho nebylo málo musím číst to proč si stěžuji zrovna od člověka kterému to jako jednomu z mála náhodou pomohlo.Taky když jsem se hrou začala moc sousedů jsem vedle sebe neměla ale i těch pár mi stačilo protože jsou aktivní na rozdíl od toho co tam mám teď..ale jestli máš pocit že to je v pořádku tak pak už nemá cenu ani něco psát
 

Deleted User - 42211

Guest
Koukla jsem se, kde jsi umístěná a co máš okolo sebe za lidi... Máš jich tam dost aktivních a hlavně není místečko, kde by někdo chyběl. Neříkej mi, že v celém okolí, kde máš jednoho souseda vedle druhého nemáš jediného aktivního, který nespolupracuje, to bych se více než divila :D
 

GorGlin

Veterán
Okamžitě mi naskakuje hláška z Cimrmana: "...Je to tady vedle sebe samý debil nebo blbeček..."

Jenom támhle v zadu, to je jediná výjimka, sedí dva blbečci vedle sebe.

Na druhou stranu, ano, možná ež tu může být "štastlivec" který vyfasoval nepoužitelné sousedy, ale bude to pekelná náhoda.
A pokud tu takový je, přeji mu v příštím stěhování národů víc štěstí.
Ale celkoěv mi to přijde jako asi nejlepší řešení situace.
 

Maxa

Znalec fóra
ono to presouvaní je totiž celé špatně. naruby. presouvat se měli ti neaktivní na kraj mapy ( nasledně po třeba roce / dvou smazat) a ne opacně. pokud by takový neaktivní zacal hrát, napsal by na podporu a byl by vrácen mezi aktivní. Ale to by musel nejdřív někdo přemýšlet a dobrou věc dotahnout a ne to podělat.

problém tohoto systému se projeví tak jako tak za par mesiců
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser2116

Guest
to Maxa - znáš něco jinýho než negativní názor? Cokoli od Tebe čtu, to je nespokojenost a všechno je dle Tebe špatně. To budeš mít asi smutnej život, když není po Tvém co? :D

Pokud je mi známo, nejspíš se to i někde psalo, že podpora přesouvat hráče neumí, respektive nemůže, tak jak by je asi podle Tebe přesunuli? Navíc, neaktivní účet (když nekupuje dia) je smazán po měsíci. Než něco napíšeš, tak bys měl nejdřív přemýšlet, než napíšeš takovou blbost!

Ano je přímo skvělé mít vedle sebe souseda kterému se nedá motivovat protože už týden staví sídlo a mimo něj tam má dva baráky a kasárnu místo souseda kterému jsem mohla klikat cokoliv protože měl všeho dost..tahle výměna je třešnička na dortu..nebo spíš jen ta pecka;):p
Však je jen a pouze na Tobě, zda se necháš přesunout. ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

fosilka70

Pokročilý žák
Jenom támhle v zadu, to je jediná výjimka, sedí dva blbečci vedle sebe.

Na druhou stranu, ano, možná ež tu může být "štastlivec" který vyfasoval nepoužitelné sousedy, ale bude to pekelná náhoda.
A pokud tu takový je, přeji mu v příštím stěhování národů víc štěstí.
Ale celkoěv mi to přijde jako asi nejlepší řešení situace.
Ano já neříkám že by to bylo špatné ale jenom to,že ne každý na tom bude dobře...

Koukla jsem se, kde jsi umístěná a co máš okolo sebe za lidi... Máš jich tam dost aktivních a hlavně není místečko, kde by někdo chyběl. Neříkej mi, že v celém okolí, kde máš jednoho souseda vedle druhého nemáš jediného aktivního, který nespolupracuje, to bych se více než divila :D
Nepíšu tu že nemám jediného aktivního ale bohužel z těch co tam mám třeba na trh nechodí snad žádný a to samé se týká i motivace..co je mi platné že u pár lidí můžu motivovat,když oni buď do hry nejdou protože jsou na tom pořád nastejno nebo na to kašlou a nemotivují?
Jasné když motivuji já pomáhám tím i sobě ale to samé bych čekala i od jiných a ne že já budu každý den motivovat a ostatní na mě budou s odpuštěním prdět;)..já chápu že to je věc kterou tvůrci ovlivnit nemůžou ale Ty zase zkus pochopit to že ne každý kdo má kolem sebe hafec lidí je na tom lépe než předtím:)

to Maxa - znáš něco jinýho než negativní názor? Cokoli od Tebe čtu, to je nespokojenost a všechno je dle Tebe špatně. To budeš mít asi smutnej život, když není po Tvém co? :D

Pokud je mi známo, nejspíš se to i někde psalo, že podpora přesouvat hráče neumí, respektive nemůže, tak jak by je asi podle Tebe přesunuli? Navíc, neaktivní účet (když nekupuje dia) je smazán po měsíci. Než něco napíšeš, tak bys měl nejdřív přemýšlet, než napíšeš takovou blbost!


Však je jen a pouze na Tobě, zda se necháš přesunout. ;)
Ano to máš pravdu ale než tahle akce Z začala tvrdilo se tu že na tom budou líp hráči kteří to nechají být a nebudou tomu dávat stopku..to jsem udělala a myslela si že když už na tom nevydělám tak určitě neprodělám a ejhle..zatím nic moc:p...no uvidíme snad se to zlepší;):)


// triplepost - sloučení příspěvků - Ódin
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Maxa

Znalec fóra
to Maxa - znáš něco jinýho než negativní názor? Cokoli od Tebe čtu, to je nespokojenost a všechno je dle Tebe špatně. To budeš mít asi smutnej život, když není po Tvém co? :D

Pokud je mi známo, nejspíš se to i někde psalo, že podpora přesouvat hráče neumí, respektive nemůže, tak jak by je asi podle Tebe přesunuli? Navíc, neaktivní účet (když nekupuje dia) je smazán po měsíci. Než něco napíšeš, tak bys měl nejdřív přemýšlet, než napíšeš takovou blbost!


Však je jen a pouze na Tobě, zda se necháš přesunout. ;)
ja mam zivot veselj. věř mi
ja pisu kritiku. na chválu jsi tu ty.
hracum je uplne jedno, jestli to presouva nekdo ručně a nebo system. je jedno jestli napisu na podporu a nebo se tam udela zatrzitko s zadosti. Jde o princip. ale to nekdo jako ty pochopit nechce.
Mazání uctu po mesici také není stastné a vše by slo řesit.
 

DeletedUser2116

Guest
Však nikdo Ti nebrání vymyslet a zrealizovat vlastní hru, která bude dle Tebe dokonalá!

Omyl pane, když někdo napíše na podporu o přesun, tak jej nikdo nepřesune, tak jak to může být jedno? :D
 

fosilka70

Pokročilý žák
Já netvrdím, že celá hra je špatná nakonec to už bych ji dávno nehrála.
Snažím se tu upozornit na to, že to co se tu děje teď je špatně..Nejsem ani proti změnám a vylepšením ale musí to být vylepšení a ne zhoršení.
I s nějakým tím problémem se tu musí počítat, jenže je problém a problém..:)
To je právě to co třeba Regular nevidí. Není to jen o přesuńech lidí na mapě ale celkově..tím že se nedá bojovat a provincie se musí vykupovat přichází dost hráčů o materiál který by použili jinde a hlavně není místo,protože ne každý má na to aby vykupoval ve velkém..
A další potíž je trh..Pokud je dost lidí co mění je to v pohodě ale když vám najednou zmizí pár lidí se kterými měníte jste v háječku zeleném..:p..A když si to všechno spojíte dohromady zjistíte, že vylepšení ač dobře myšlené prostě dobré není a je dost prostoru pro opravy..Když už změnu k lepšímu proč se neudělá trh mezi hráči tak jak je to jinde...V jiných hrách je normální trh ale potom trh mezi hráči bez nějakých poplatků a je to udělané globálně ne jen mezi hráči v provincíích..
 

DeletedUser2116

Guest
Já to naprosto chápu. Ale osobně to beru spíš jako výzvu, než nějakou nepřekonatelnou překážku. Kdyby šlo vše jednoduše a měli bychom to hned po ruce... to by přece nikoho nemohlo bavit. Vím, že pro většinu hráčů je tato situace neřešitelná, ale ve většině případu je to jen z důvodu, že jsou o něco dále, než by měli být aktuálně.* Rovněž vím, že Elvenar byla a stále je prezentována jako hra relaxační a budovatelská, ale s posledními úpravami se z ní pomalu stává hra spíše bojovná - ale pořád existuje alternativa - výkup. Ano, stojí to další zásoby „navíc“, ale to je rovněž důvod, co se mi na tom líbí. Kam se zbytečně hnát, když je to hra bez cíle? Tak si chvíli počkám. ;)

No nic, to jsem se rozepsal - obsah nepochopí zase Maxa -> abych mu vrátil jeho větu. Nicméně, co se týče přesunu, tak osobně to nějak nehrotím. Nikdo nemotivuje mne, co bych motivoval ostatní - pravda, můj postup je pomalý, ale o to víc mě to baví. ;)

EDIT:
* Na vysvětlenou. Co jsem tak pochopil, Elvenar by měl být jakýmsi příběhem, který má jednu (neberu v potaz rozdílné rasy) dějovou linii, kterou si musí projít každý a nejlépe, aby ji prošli všichni stejně, což je zde kámen úrazu a hra tím nedává hráči moc příležitostí vlastního rozvoje, tedy „svobodného myšlení“. V tom se Elvenar odlišuje od ostatních her, které se mu zdaleka jen podobají.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

fosilka70

Pokročilý žák
No nejde ani tak o tu motivaci i když pomůže,jako spíš o to že hráči se kterými měníš se Ti mění za hráče kteří snad ani slovo trh nemají ve slovníku,takže místo dejme tomu 12 stránek tam máš 6 a to je opravdu bájo:)..taky si chvilku počkám ale tohle čekání začíná být dost zajímavé:D:p


// odstraněna zbytečná citace - Ódin
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser592

Guest
Já nevím co si stěžujete, čtvrtroka se 6 sousedy, z toho aktivními 3, kde dva dávali meganevýhodné nabídky, ve spolku s aktivními 4 členy, kde ani eden neměl mramor, nebo prkna a přesto jsem se posouvala na mapě se 100 provinciemi. To byla má situace do stěhování, takovouhle teď 100 % nemáš, nebo snad ano?
 

fosilka70

Pokročilý žák
Opravdu máš pocit,že jsem se tady vyskytla rovnou na tom místě co jsem a že jsem nezačínala od začátku??;)..možná Tě to udiví ale i já jedu od začátku takže jsem si podobným zážitkem prošla taky..A promiň ale tady je to proto aby každý napsal svůj názor..pokud jsi spokojená tak gratuluji je to konec konců Tvůj názor..můj ale ne:):)
 

DeletedUser1277

Guest
Ahoj všem. já se nikam nepřesunul, pořád mám ty stejné sousedy. ale možná je to tím, že na lepší místo už mě přesunout nemohou, protože jsem prostě někde uprostřed-))) pár sousedů mi pomáhá v obchodě a pár motivuje. jsem spokojený aspon za těch pár lidí, kterých je asi tak 5-7-)))
 

DeletedUser592

Guest
Já měla s nabídkami obchodu 3 stránky pouze, nebýt toho, že se mi povedlo dostat do aktivního spolku, kde jsou nabídky na denním pořádku, tak nevím, ne nebyla jsem tehdy spokojená, hraji tu už rok a čtvrt, prošla jsem si šílenými zabržděními při zmizení sousedů z mapy, tehdy nebyli ani doly, nic, pouze obchod a ti co zbyli na mapě. Plus to málo aktivity ve starém spolku, chápu, že se ti nelíbí změna k horšímu, ale hodlají přesouvat ještě jednou, tedy aspoň tohle se tu sdělilo, tedy jestli přesun již neproběhl. Tak to tě přesunou určitě.
 
Nahoru