• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Přesun hráčů

dRaczek

Pokročilý žák
Ale přesun hráčů na jiné místo nemá se společenstvím moc společného. Já třeba sousedím jen asi s jedním hráčem ze společenstva. Tam je jedno jestli jste u sebe nebo na sebe koukáte přes celou mapu.
 

DeletedUser990

Guest
Za mne je to naprosto nevítaná změna. Mám v sousedství super obchodníky a motivátory, nerada bych o ně přišla. Kdo mi zaručí, že budu stále poblíž Stribrovlase, se kterým se obchodují zásadně výhodné obchody????
 

GorGlin

Veterán
Co třeba turnaje?
Vidíte se s nějakým členem společenství a pomáháte si v turnajích.
Přestěhují vás každého jinam a spolupráci je utrum.

To, že by mě přestěhovali k někomu ze společenství by pro mě byl důvod to zapnout.
 

DeletedUser236

Guest
Taky přemýšlím, zda vypnu nebo nechám zapnuté... Mám kolem sebe sice dost volných míst, ale taky relativně slušné množství aktivních hráčů, na které jsem si už zvykla a spolupracuje se mi s nimi dobře (a taky obchoduje...). Tak nevím, zda mám případný přesun riskovat, nebo ne... Je jasné, že by se na mě nedostalo asi hned, ale jeden nikdy neví...
 

iDavis

Legenda
Ja nechám automatické presúvanie určite vypnuté. Okolo seba mám aktívnych hráčov, takže nevidím dôvod. :)
 

Deleted User - 42211

Guest
Já nevím, ale jakmile máte v sousedství více jak 10 sousedů, tak si můžete být jistí, že jen tak se přesouvat nebduete.... Víte, kolik tu je hráčů, co mají třeba jen jednoho souseda? Co tu řešíte? šmankote, půlka vás, co si tu stěžujete, tak jste obklopeni sousedy na míle daleko :D Tato nová funkce je převážně pro ty na krajích mapy! Si to vypněte a neřešte to... chcete zůstat, tak si zůstanete na svém místě. Já už se nemůžu dočkat, až se konečně přesunu do zahustěné oblasti, kde budu mít souseda!

Jakmile vám v okolí budou ubývat lidi, tak zjistíte, že se to hodí mít zapnuté...
 

Matesov

Znalec fóra
no, to jsem na to zvědav ?, jestli to dopadne jako super nový bojový systém ??!!!
a jak se zachová mnou doposud prozkoumané okolí a získané relikvie ??!!
 

DeletedUser1171

Guest
ok přesouvejte do středu to beru ale označte ten střed at víme kde kdo je ale tady na mapě bude určitě středem goldangelcz
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
no, to jsem na to zvědav ?, jestli to dopadne jako super nový bojový systém ??!!!
a jak se zachová mnou doposud prozkoumané okolí a získané relikvie ??!!

Všechno ti zůstane. I objevené provincie. Jediný co se změní je pozice na mapě a společně s tím samozřejmě i sousedé.

ok přesouvejte do středu to beru ale označte ten střed at víme kde kdo je ale tady na mapě bude určitě středem goldangelcz
Nevím jestli úplný střed, ale registroval jsem se ještě ten den, co elvenar tady u nás začal. Takže zhruba tam by se střed mohl nacházet... Těžko říct, to asi nejde takhle poznat. Ale mám poblíž hráče, kteří taky začínali velmi brzo od začátku, takže tam by střed mohl někde být. Alespoň pro nějakou hrubší orientaci. Každopádně tak či tak, pokud má hráč malinkato sousedů, určitě to bude pro něj přínos. Takže kdo je na tom bídně, ať neváhá. Kdo má sousedů dost, ten to klidně zapnutý může mít taky, není priorita pro přesun.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser1979

Guest
Moshimoshi.
Já osobně uvítám tudle změnu oproti tomu bojovému systému :) ze cca 64 sousedů co mám jsou aktivní relativně 4, i když tedkom se u mě nedávno oběvilo hodně nováčků ale zřídka kdy u toho vydržej delší dobu. A Volnyvenův nápad s tím středem kde by byl cca označený by nebylo k zahození :) už jsem pár her hrál a trošku mi chybí souřadnice... ale tu asi na tento herní styl není příliš třeba.
PS: Jsu velice aktivní hráč, kdo je poblíž tak si ma objevte.

Sayonara.
 

eelien

Guest
Vážené dámy a pánové administrátoři,
nějak jste se nepodařili a hra se Vám úplně vymkla z Vašich záměrů :((((. Napřed boje, teď přesídlení. 2 dny jsem strávila na Elvenaru, abych se s podporou nejen společenství vrátila tam, kde jsem byla. To neplatí o bojových jednotkách, doplnit je možné nejdřív za týden.Těžko říct o co Vám vlastně jde, určitě jen o peníze.
Většině lidí se hra už nelíbí a končí. Chápu....stojí to za houby. Proto máte tolik volných míst, že ?
Zkuste najít někoho dobrého, koho to bude bavit a dá tuto hru dohromady. Vy ostatní se spokojeně věnujte požívání toho, co Vám chutná.
Hráči se také chtějí podívat na Vaše licence a finance....jak říkám, jsou hodně naštvaní. Zvlášť ti, ktaří do hry dali vlastní peníze.
Až se probudíte z oparu nepovolených látek, dejte hru dohromady. Jinak Vás čekají, obávám se, vážné potíže.
Přeji hodně střízlivosti a nápadů :)
 

sejki

Učedník
kde planujete umisteni toho tlaitka na presun? Jen abych vedel kde ho hledat at to muzu hned vypnout :)
 

DeletedUser592

Guest
to už jste začali přesouvat? já jen že mám pořád deset sousedů, pořád stejných na 165 provincií, tlačítko k povolení přesunu mám zaškrtlé, tak nevím tedy
 

DeletedUser467

Guest
Sice psali, že začnou až od 17. října, ale vypadá to, že začali už dnes. Nemám teď kolem sebe ani jedno prázdné místo :)
 

DeletedUser592

Guest
asi mám sousedů tedy dost, má situace stejná, uvidím ještě zítra
 
Nahoru