• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Přesun hráčů

Sindri

Guest
Říkáte, že vás trápí pusté sousedství a nevěříte, že s tím vývojáři už něco udělají? Příští pondělí mnohé z vás přesvědčíme o opaku!

Jste s popisovaným řešením spokojeni? Nezdá se vám v něčem špatné / nevhodné?

Těšíme se na vaše konstruktivní názory!
 

DeletedUser1148

Guest
Tak na to jsem zvědavá.Já za sebe musím říci,že přesouvání asi budu mít vypnuté.Jsem se svojí provincií na všech účtech spokojená.:)
 

Magni

Guest
Většinou se tato funkce bude týkat hráčů na krajích mapy, případně v oblastech, kde nejsou žádní (nebo skoro žádní) sousedé. Kdo má kolem hromadu sousedů, ten tuhle změnu nepocítí (není potřeba ho přesouvat). Takže pokud máte krásné místo a hromadu sousedů kolem, pravděpodobně se Vás tato funkce ani nedotkne, i když jí necháte zapnutou :)
 

Sindri

Guest
(světová mapa je opakující se předloha, ve které tedy musí být zrovna takové místo, které odpovídá tomu, v němž se zrovna vy nacházíte)
To jsme rádi, že jsme si oznámení přečetli pořádně, že? :) Systém tě opravdu nedá na místo, kde se uspořádání provincií neshoduje s tím, kde jsi byla předtím. Prakticky jediné, co se bude měnit (a to z textu vyplývá), je osazenstvo hráčů kolem tebe. Najednou kolem tebe budou jiní hráči. (v případě některých samotářů se dá říct, že kolem nich budou vůbec nějací lidi). Nic víc, nic míň.

Jestli jsou tedy provincie, které se ti s přesunem stejně nemění, jediný důvod, proč to vypínat, tak věř, že není nač. ;)
 

Lukula

Velmistr písma
Tak tohle já osobně opravdu vítám... Sousedi mi mizí pravidelně a v nemalém množství. Takže já jsem pro, moc děkuji za takové vylepšení a řešení a rozhodně ho využiju - nechávám zapnuto a těším se na nové aktivní sousedy... Bravo! ;):D
 

DeletedUser2097

Guest
Po několika týdnech je to tu ! paráda, sousedy mám naprosto neschopné a totálně neaktivní vyjma asi tří lidí, takže za mě všemi deseti ANO!
 

GorGlin

Veterán
Pro mě to je taky těžká volba.
Mám kolem sebe mrtvo, výpomoc, trunaje, dost na pendrek.
Ale tenhle stav mě dost zblížil s několika hráči, kteří jsou kolem a jsou aktivní.
Opustit je a jít za ziskem, nebo držet partu?
 

DeletedUser467

Guest
Přemýšlím o tom stejně. Navíc ne každý spolupracuje s okolím. Takže i když někdo aktivně hraje, výpomoci se sousedy vyměňovat nemusí a nemusí s nimi ani obchodovat, vystačí si jednoduše jen se spolkem. Takže co když tě to hodí někam, kde je možná více vesniček kolem tebe, ale bude tam s tebou chtít spolupracovat méně lidí? A co když ty si tu možnost vypneš a ty aktivní lidi kolem tebe to přemístí v té první vlně a zůstaneš tam pak sám a budeš čekat až se někde na mapě pro tebe uvolní vhodné místo. Hodně lidí na fórum nechodí a protože mají možnost přemístění automaticky zapnutou, ani o tom nemusí vědět a přešupajdí je to aniž by chtěli... Nápad pěkný, ale hodně by se k němu hodila i možnost přidávat si lidi do přátel (samozřejmostí by byl omezený počet přátel), se kterými by sis pak mohl vypomáhat i když by byli daleko od tebe. Tak by lidé mohli zůstat v kontaktu s těmi hráči, se kterými se sblížili.
 

Chaak

Znalec fóra
To je dilema každé změny. Čeho bude víc ? Bude víc kladů, nebo záporů ? Rozhodně já to na prvním světě přivítám, mám kolem sebe víc kráterů než sousedů, ale jak říká Thespia, múže přesun udělat neplechu hráčům s pár dobrými sousedy. proto je dobré mít aspoň ve společenství slušné spoluhráče . Fakt jsem zvědavý co přesun přinese . Jenom jedna připomínka k volbě pro přesun - myslím, že přednastaveno mělo být bez přesunu. Neaktivní hráči by se tím automaticky protřídili.
 

DeletedUser1148

Guest
Forseti dobře dobře.Budu ti věřit a nechám zapnuto.Ale v mé provincii je krásně ,tak doufám ,že mně nehodíte jinam.:D:p
 

GorGlin

Veterán
Pokud bych se měl podělit o můj osobní názor a zkušenosti z Bety, tak ať už máte jakékoliv důvody, všem doporučuji si nechat funkci automatického přemístění zapnutou. Ano, doporučuji to i těm ze středu mapy. ;)


Proč?
Předpokládám, že po přestěhování už svou volbu nepůjde vzít zpět.
Proč to mají nechat zapnuté i ti, co stěhovat nechtějí?
 
Nahoru