• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Přesun hráčů

Magni

Guest
Nejsou na tom hůře z hlediska toho, že by přesun byl špatný. Bohužel, mapa má svůj kraj a po přesunu se na něm musí někdo objevit (stejně jako do přesunu tam někdo musel být). Ať chceme nebo ne. A právě hráči, které to přesunulo právě na ten kraj, jsou teď nešťastní.
 

Eragon92

Znalec fóra
Nejsou na tom hůře z hlediska toho, že by přesun byl špatný. Bohužel, mapa má svůj kraj a po přesunu se na něm musí někdo objevit (stejně jako do přesunu tam někdo musel být). Ať chceme nebo ne. A právě hráči, které to přesunulo právě na ten kraj, jsou teď nešťastní.

Tahle odpověď snad nepotřebuje ani komentář... Takže přesun je doporučen nechat protože to má být výhodné ale pár jedinců bude mít hold smůlu a budou na kraji :D :D

Jako že ho přesunuli na prázdné pole?

Si přečti předchozí stránku. Nepovažuji za výhodu mít kolem sebe začínající hráče...
 

Magni

Guest
Pár jedinců na kraji mapy budou obklopeni novými hráči, kteří se registrují. Ano, to ovšem neberete jako výhodu, nicméně nevím, jestli jsou například doly na mapě lepší. Určitě je lepší mít alespoň polovinu sousedů, než jen 2 nebo 3, jak tomu mělo spoustu hráčů dosud. Navíc, přesunutí dává rozhodně větší šanci na motivaci a sousedskou spolupráci, protože aktivní hráči byli seskupeni blíž k sobě. Rozhodně je tedy lepší mít méně sousedů, kteří jsou aktivní, než hromadu sousedů, kteří jsou de facto na nic. A právě tak tomu bylo dosud. Takže smůla to nebude navždy, to nemusíte mít strach :)
 

papap

Mistr slova
Tento systém přesunu,nevim,nevim.Od té doby co existuje,tak to akorát ke mně do okolí přesunulo ty neaktivní blbečky,co mají rozestavené x dnů hlavní sídlo na úrovni tři apod. a nejde jim dát ani výpomoc.Takže jsem na tom hůř,než jsem byl dřív.prostě když se daří,tak se daří,že...
 

DeletedUser1979

Guest
Moshimoshi.

No bohužel ako to chodí ve světě nikdy nebudou na 100% všichni šťastní... u mě to platí taktéž, ale už jsem se s tím dávno smířil.
Co se má stát, stane se. I když si člověk věci naplánuje tak ne vždy se to vyplní tak ako to chce :) Bojovej systém za elfy je opravdu HC, dříve jsem bojoval ale tedkom se vyplatí spíše vyjednávat než-li bojovat a sousedi mám tu pár aktivních hráčů ale aji tak mám stále aktivní přesun jsu zvědav co mi osud přinese XD.
PS: kdybych mohl dát radu, chtělo by to někdy dát spíše tydle změny (viz: bojovej systém) na zkoušku a dát hlasování, jestli je to good či fiasko (možná by to bylo více komplikované ale mnohem účinné).

Sayonara.
 

fosilka70

Pokročilý žák
Já nevím, ale jakmile máte v sousedství více jak 10 sousedů, tak si můžete být jistí, že jen tak se přesouvat nebduete.... Víte, kolik tu je hráčů, co mají třeba jen jednoho souseda? Co tu řešíte? šmankote, půlka vás, co si tu stěžujete, tak jste obklopeni sousedy na míle daleko :D Tato nová funkce je převážně pro ty na krajích mapy! Si to vypněte a neřešte to... chcete zůstat, tak si zůstanete na svém místě. Já už se nemůžu dočkat, až se konečně přesunu do zahustěné oblasti, kde budu mít souseda!

Jakmile vám v okolí budou ubývat lidi, tak zjistíte, že se to hodí mít zapnuté...
Ano máš pravdu jsem obklopena sousedy kteří motivují a obchoduji s nimi..A teď se mám tedy obávat že mi začnou ubývat jak na konci píšeš?...Tak na co je tu možnost vypnutí a zapnutí,když už víte že vypnout se nevyplatí?..To už jste mohli rovnou dát automatiku a neptat se,protože to je přístup na nic..Já si ty kolonie poctivě vydobyla a teď mám o to přijít,protože se někdo rozhodl že se to předělá?..Nestojím o to aby mi něco mizelo protože jsem spokojená jak to mám.:(..Samé předělávky a všechno na houby:mad:
 

DeletedUser2116

Guest
Ubývat Ti začnou maximálně, když přestanou hrát. Jakmile tu funkci vypneš, tak zůstaneš tam, kde seš. Co je na tom nepochopitelnýho? Když seš spokojená, tak si zůstaň tam kde jsi, ale nikdo Ti nezaručí, že tam zůstanou i stávající sousedi, protože se radši nechají přesunout. Kolonie, jak píšeš, Ti rovněž zůstanou, ale jen bys je mohla mít obsazené aktivními hráči. Pořád máš právo volby. S prominutím, řešíš maličkosti.

Touto funkcí v Inno povýšili. Hráči si stěžovali, že nemají sousedy a teď si stěžují, že je naopak mají. Pryč se stereotypem! Hra je něco málo přes rok stará a tak se logicky vyvíjí, neříkám, že vždy správným směrem a bez chyb, ale to k tomu patří. ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

kolchoznik

Pokročilý žák
Toto není pravda, mně ubylo spoustu hráčů i velmi rozvinutých, se kterými jsem obchodoval několikrát týdně takže to rozhodně není podle aktivity, sám mám přesun také zapnutý abych odtamtud zmizel, ale zatím jediné co se děje, že mi přesuny odebírají dobré hráče a zaplňuje se mi prozkoumané okolí mrňousy, se kterými nic nezobchoduju a vzhledem k tomu, že jsou ode mne v milionových vzdálenostech na průzkum tak ani výpomoc není možná

Btw což takhle udělat něco s tím za jak dlouho bude daný hráč odstraněn z mapy? dost často se mi stává, že se na den přihlásí, hra ho nebaví a x měsíců trvá nežli ho systém vymaže, s tak masivním přírůstkem mrňousů co spousty z nás bohužel má budeme i tak koukat na prázdnou mapu a bude jedno jestli tam jsou doly či nikoliv

//Odstraněna zbytečná citace, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

paulo1414

Mistr slova
oni tam tych mrnousov nechavaju schvalne aby s nimi zaplatali prazdne miesta na mape... ja mam na mape hraca ktory ma sidlo rozostavane uz 4 mesiace a nevymazali ho, aj ked sa mi tu raz moderator dušoval ze neaktivnych mazu po mesiaci. Su to iba keci!!!...


//Odstraněna zbytečná citace - Ódin
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser557

Guest
zdravím kdy bude další přesun jestli teda bude dík
 

DeletedUser592

Guest
nu já si stěžovat nemohu, ikdyby byla neaktivní třičtvrtina sousedů co mám, je to furt lepší než tři jakž takž aktivní, sousedskou oplácel jeden, dva dávali nabídky, teď mám obchodníka plného nabídkama a sousedskou oplácí víc jak tři sousedi, takže já si stěžovat nebudu.
 

DeletedUser1148

Guest
já jsem na všech účtech zůstala kde jsem a sousedé také ,takže jsem spokojená a doufám ,že to tak také zůstane a při dalším přesunu mi nebudou moji sousedé odsunuti nebo nedej bože já ,někam jinam :confused:
 

Aarwen

Pokročilý žák
šmarjá když je aktivní cech tak mi těch pár aktivánku na mapě stačí a rači se nechám někam posunout než někde trčet, je to hra ....baví mě přijít na trh a najdu tam nové jména ..i když mají trh 20kusů :-DD vážně nebrečim.Aktivní cech dodá všeho kotel.
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Zítra, tj. 15. listopadu, by měl proběhnout další přesun hráčů na mapě světa. Doporučuji si proto zkontrolovat, zda máte tuto funkci zapnutou. Byla by škoda přijít o sousedy! ;)
 
Nahoru