• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Přepracování bojového systému

Zadrak

Znalec fóra
Podle mě to je prostě snaha přimět lidi více utrácet... teď nebyl tak velký tlak si kupovat diamanty třeba kvůli rozšíření území protože si to každý mohl v bojích či vyjednáváním rozšířit zdarma, teď je boj velice ztížen, vyjednávání na určité úrovni defakto eliminováno a tedy zůstává jediná možnost jak si rozšířit město jen za diamanty (samozřejmě ještě výzkum, ale tam těch rozšíření města není ani náhodou dost aby to stačilo na pokrytí nutnosti růstu města) a tedy za peníze... možná se v tom pletu, ale tak to na mě působí...
Jinak já stejně jako pár dalších lidí tuto hru hraji jen kvůli budování, kdybych chtěl hrát bojovku tak budu hrát jinou hru...

//Zbytečná citace. Sindri
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1728

Guest
Tady je asi placený agent! Takové hlouposti nemůže nik myslet vážně /darinko/. Že to podělali, to si myslí všichni až na jednoho! Za pár hodin po aktualizaci jsme všichni připraveni hledat jinou hru, protože tohle hrát nejde. Byla to zábava, ale tohle není děs, tohle je něco co se napsat nedá....
 

DeletedUser1065

Guest
Protože duch má mít bonus na dvě jednotky
Mám trošku podozrenie, že to nie je úplne presné, pretože slávny organigram z dielne Inno síce ukazuje šipky, ale ( ako to už so šipkami býva :) nie vždy sú úplne presné. Tak sa stane, že niektoré jednotky majú útok - obrana 2+1 voči iným ( viď Golem a Lučištník ), niektoré 2+2 ako v prípade šermiara resp. čarodejky a zdá sa, že sa tvorcovia priklonili k stromovy obranárovy a dali mu len jeden bonus do útoku a dva do obrany. Skôr je zaujímavé, že krom toho sa prirútia dve vílovčelie jednotky, kde jedna bude lehkoodencom a druhá ďalším mágom takže to vyzerá nakoniec tak, že entov budeme vysádzať len ako akúsi nárazníkovú opustenú jednotku, ktorá si to má všetko za všetkých ods...ledovať :)

Dodatok ... na svete sú v súčasnosti rôzne typy doktorov. Doktor práva, doktor všeobecnej medicíny, zubár, sada všelijakých lógov, ale môj najobľúbenejší typ je mudr. Lant ... tak napríklad sa človek snaží o diskusiu na dané téma a dozvie sa potom ... "Fakt je to logické, zkus nad tím popřemýšlet dýl než 2 minutky po přečtení příspěvku :D" a ten smajlík na konci pravdepodobne znamená, že milý pán doktor je nielen znalý veci, vie pomôcť a poradiť, ale taktiež je strašne zábavný a vtipný :D

V zásade ... áno ... je mnoho hier kde sa niečím dala zvýšiť aj obrana aj útok postavy ... na to človek nemusí ani denne hrať 10 hodín ... je to predsa logické :D

... celkový problém nového systému hry z môjho hľadiska ( tak ako to načrtol svojho času skamar, alebo spomenula pred nedávnom woody je najmä veľkosť oponenta na bojisku a potreba vývojárov zamedziť prílišnej expanzii na mape dobrodružstva, ktoré sa síce doteraz dalo prekonávať relatívne veľmi jednoducho, ale zároveň po zmene nastala situácia, kedy sa hráči deferencujú do niekoľkých skupín, ako tí, ktorých priestor v meste netrápi, tí ktorých trápi ale majú aspoň výrobu orkov, tí ktorí sa doteraz príliš nezaťažovali prepĺňaním skladov surovinami a tí ktorí nemajú ani orkov ani pre nich dostatočný priestor v meste ... potom nezostáva naozaj nič iné, len sa zmieriť s tým, že hru mám jednoducho v obľube a budem ju hrať dalej s nádejou ( prípadne s večerou, priateľmi, zapnutým televízorom ... alebo podľa katastrofálneho rozbitia na Beta svete pravdepodobne s niečím podstatne tvrdším ... ehm ... myslel som na konzumáciu :)) že jedného dňa ... snáď ... možno ... alebo ak nie ten deň tak na ten ďalší už určite áno :(
 

PenyMarket

Znalec fóra
Myslím si, že záměr autorů je jasný a dobře čitelný. Chtějí totiž hru zpomalit. Už teď nemají dodělané víly a mnoho hráčů už je ve výzkumu na konci orků a další etapa ještě není hotová. Patrné je to dobře i na tom jak dlouho se čeká na růst houbiček aby se člověk posunul o kousek dál nestačí získat jen cca 80 VB, ale musí i víc jak týden čekat než dorostou potřebné houby a mezitím cpe body do divů (kam taky jinam) kterých v poslední době hrozně přibylo. No a se získáváním provincií je to stejné. Brzy by bylo na mapě málo místa a přidávat další a další a další čtverečky by z výborné hry udělalo obdobu her kde člověk jen obsluhuje stovky vesnic. Teď se každému kdo byl aktivní na cca 3-4 měsíce přibrzdí získávání provincií a teprve potom až s výzkumem získá zvýšený počet vojáků v oddíle se dostane dál. Ono je do očí bijící fakt, když se tu jeden hráč čertí nad tím, že nemůže dál získávat provincie, protože vykupování od něj chce orky a on ještě přitom nemá ani vílí portál. Až se vše vyrovná tzn. zisk provincií si sedne s tím kde se hráč pohybuje ve výzkumu bude hra opět tou pohodovou zábavou. Tedy alespoň v to doufám :)
 

DeletedUser2143

Guest
Prosím vás, v tom novém systému je nějaká chyba? Dříve bylo velmi náročné vyhrávat bitvy, tak jsem tak ve skrytu duše doufal, že se to malinko zlidští. Nechal jsem si čas na vybudování pořádné armády, ale teď jsem s hrůzou zjistil, že jsou ty bitvy nehratelné. A to mi ten strejda, co mi dává příkazy, nakázal vyhrát tři bitvy. Dvě jsem vyhrál ve starém a na třetí jsem si zničil celou armádu. Tak jsem čekal že konečně teď v novém...a bez šance. Armáda příšer je cca 10x silnější..a to všude. Dříve jsem prohrával, že soupeři třeba zbyla jen jedna nebo dvě ze šesti, sedmi. Dnes jsem si ani neškrtnul (a to jsem nasazoval armádu přesně podle slabin soupeře). Jsem velitel společenství a všichni si tam stěžují, tak jsem slíbil že se tu někde poptám. Bude to nějak opraveno nebo zůstane ta hra nehratelná ??
 

DeletedUser984

Guest
Pokud měl kdy být nbs nasazen , tak na novém světě , nebo až se na betě vyladí (od toho snad beta je ) . Hra momentálně nutí hráče , aby u této doteď oddychové hry trávili moře času , díky novému systému rekrutování. Z mojeho pohledu hlediska - kdybych chtěl trávit u hry spoustu času , tak se vrátím zpět ke Grepolisu.
Za mě palec dolů.

A aby tahle kritika byla aspoň trochu konstruktivní , tak navrhuji redukci počtu nepřátelských oddílů a víc slotů pro rekrutování.
 

DeletedUser1065

Guest
Tigre ... plne súhlasím s pokusom spomaliť hru, problém je, že na BEte už je doba Lesných elfov ... hmhhh ... a k tomu čerteniu sa :) jasnačka že sa čertím, pretože 5 - 6 bojovateľných provincií som doteraz zmákol vybojovať a zbytok skúpiť ... teraz som aj dobojoval aj doskupoval a akurát ( ako keby inokedy nie :))) by sa mi ešte jednorozšírenie mesta šiklo :)
Simeone ... na testovacej Bete sa v zásade už dva týždne sľubujú opravy, alebo aby som bol presnejší nesľubujú sa opravy, ale sľubuje sa doladenie :D ... a tam už dosť aj v top 50 hráčov skončilo ... odporúčaný postup pre Tvojich spolucechovníkov tým pádom je ... nejaké nové recepty a xxx stránky na skrátenie chvíle čakania ... dobre dobre ... fóreček, ale bohužiaľ, asi si na spomalenie bojov v budeme musieť zvyknúť a preorientovať sa skôr na boj v turnajoch :(
Kingu ... Beta tedka reší nejenom bojový systém. Oni tam toho spáchali podstatne viac, takže je tam pravdepodobne najviac bugov súčasne od spustenia tejto gamesy ( myslím od prvého dňa spustenia, ak to dobre sledujem ) ... bojový systém sa s najväčšou pravdepodobnosťou meniť nebude ... ak s niečo skutočne stane, tak to ... že si na to časom zvykneme a prispôsobíme svoje hrajkanie sa, alebo prídu noví hráči, ktorí ani len nebudú tušiť aké to bolo fajn a stejne jim to fajn bude pripadat :) ... ooops :(
 

Lukula

Velmistr písma
Čtu to tady už druhý den a jsem z toho trochu rozčarovanej. Namísto seriózní diskuze a sepisování konkrétních vad na kráse nového bojového systému se to tu zvrtlo v házení bláta (chtěl jsem napsat jiné slovo) na hru jako celek, přestože boje jsou jen jednou z jeho částí, na ukazování prstem na "zkažené" vývojáře (čti mamonáře), kterým nestačí přísun peněz od hráčů atd. atd.

Pokud jde o můj názor, souhlasím s @woody69 , která tu napsala, že po doladění celého systému může být hra vyvážená natolik, že každému přinese něco, co od ní očekává. Neodsuzuji tedy současnou změnu. Naopak - je pro mě výzvou. Ano, boje byly dříve jednoduché, sám jsem je zvládal v polospánku levou rukou. Teď budou větší výzvou a já se osobně těším na to, jak budu přemýšlet nad novými taktikami a nad tím, zda se mi vyplatí provincii vykoupit nebo vymlátit (ještě jsem nestihl vybudovat dost oddílů). Protože já sice tuto hru hraji pro relax, ale mimoto také proto, že mám rád výzvy. Nejsem zastáncem otrockého a nesmyslného klikání - to by nebyla hra. Dokonce i pexeso vás nutí používat mozek. Chcete jen pokecat? Existuje facebook. Chcete jednoduchou hru nevyžadující přemýšlení? Hrajte s přáteli třeba na honěnou :D(v dobrém). Ale nebrečte tu, že hra ztratila své kouzlo proto, že se u ní musí přemýšlet.
Elvenar je založený na budování, ano - ale ne na bezduchém budování. Správně rozvrhnout místo, rozmyslet si, která budova je důležitá a kolik si jich mohu dovolit. Proč by tedy neměl být výzvou souboj? Doteď měl každý možnost rozšiřovat za dobyté provincie, tudíž budování přestalo být výzvou. Ten, kdo měl dost peněz, si rozšíření koupil. Spousta hráčů, kteří tu jsou od začátku se tak dostali nyní do problému. Najednou zjistili, že už nezískají další místo tak jednoduše a proto se zlobí, místo toho, aby to přijali jako fakt. A navíc to svádějí na vývojáře, že je vlastně nutí koupit rozšíření. Nikdo ale nikoho do kupování diamantů nenutí. Nikdo!!! Je to jen o tom, že každý chce mít všechno hned a bez práce.
Já hraji hru v poklidu, nikam se neženu (je to přeci relax), provincií mám dobytých přesně tolik, kolik je potřeba na otevření další kapitoly, max. dvě navíc. S místem nebojuji, přesto mám vše, co ve městě potřebuji. Dosud jsem zakoupil pouze jedno jediné rozšíření (jsem u trpaslíků).

Jakmile vyzkouším nový bojový systém, budu se snažit přispět nějakými rozumnými argumenty a srovnáním se starým systémem. Rozhodně tady nebudu vykřikovat, jak s hrou skončím apod. Zatím mě vývojáři ve většině případů nezklamali a ikdyby byl toto jejich první velký omyl, budiž. Jsme lidé, chybovat je lidské a zavděčit se naprosto každému je zhola nemožné.

Takže se pojďme vrátit k smysluplné diskuzi a pište sem konkrétní případy se všemi informacemi, jak už tu prosil Forseti na str. 8. Jen tak můžeme společně pomoct vývojářům napravit případné chyby v systému a doladit vše ke prospěchu nás všech.;)
 

DeletedUser1065

Guest
Takže se pojďme vrátit k smysluplné diskuzi a pište sem konkrétní případy se všemi informacemi, jak už tu prosil Forseti na str. 8. Jen tak můžeme společně pomoct vývojářům napravit případné chyby v systému a doladit vše ke prospěchu nás všech.;)
Čo tým presne myslíš? Podľa mňa tu predsa ľudia vyjadrili svoj názor .. ako viac majú pomôcť vývojárom? Nemajú náhodou navrhnúť nový - nový systém? ... v poriadku ... Tvoj príspevok by mal svojho vývojárskeho ducha, alebo minimálne akú takú váhu ďalšieho názoru až po vetu ... "Jakmile vyzkouším nový bojový systém,... " to si si prišiel zanadávať na tých čo už ho vyskúšali a napísať nám, že hráš v poklidu? Tak to si určite vývojárom pomohol :) ... prepáč ... keď sú v hre dobré veci nájdeš tu príspevky šťastných a veselých ľudí, keď nie budú tu príspevky ktoré znegujú vývoj hry ... máme teraz pochváliť vývoj, že spravil hru nehrateľnou v určitých ohľadoch a na záver dodať, že by predsa len mohli čo to upraviť?
 

Lukula

Velmistr písma
Co tím přesně myslím? Sám jsi to citoval. Konkrétní případy. Předpokládám, že sis nedal tu práci nalistovat ten zmiňovaný příspěvek, takže tudíž nevíš, jaký je rozdíl mezi názorem a faktem.
Stěžuju si pouze na to, že místo těch faktů tu čtu jen samé názory.
 

DeletedUser76

Guest
Hot pokud chceš hanit vývojáře a bojový systém , prosím do toho , upřímně nadávat umí každý, ale nenavážej se zde do hráče, já jsem nový systém vyzkoušela v turnajích , bojuji a v pohodě , samozřejmě se musím naučit taktiku abych neměla velké ztráty. Spousta hráčů nasadila stejnou kombinaci v bojích jako při starém systému i když jasně zde bylo napsáno měsíc předem , že se vše změní ( charakter jednotek) a pak zde píší v udivení, že je to jinak a jakou mají z toho ujmu.
Prostě někteří pouze bezduše klikají a ejhle ono se po nich chce aby přemýšleli. Když se do hry zařadí něco , co dá hráčům zisk bez práce kolik se jich zde objeví aby napsalo děkuji, ale teď prostě dochází k vyvážení něčeho a hráči prskají .
Zatím jsem až na cca dva příspěvky vážně neviděla fakta. Jen diskuse o tom jak skončíte, jak na vás chtějí vydělat a jak jsou zlý .
No tím fakt pomáháte a určitě si sednou z toho na zadek , chytnou se za hlavu a budou všechny prosit o odpuštění :D.
 

DeletedUser1065

Guest
Fakt č1. Nový systém boja sa neupraví, pravdepodobne ...
Fakt č.2 Vyššie ostatnými užívateľmi spomínaný systém boja nie je zlý, len si budeme musieť zvyknúť na novú podstatne vyššiu náročnosť boja
Fakt č.3 Empíria ukázala, že tento nový systém obsahuje bugy

... a teraz predpokladám že si konečne vstúpim do svedomia a nalistujem správny zmiňovaný príspevok aby som konečne chápal rozdiel medzi názorom a faktom : ... ehm ... nemohol by si zatiaľ pre zmenu spraviť takú tú drobnosť a skúsiť ten nový systém boja, aby sa Ti jednoduchšie obviňovalo ostatných z nekonkrétností a pokusu ( nedajbože ) vyjadriť svoj názor? Možno by si sa potom skúsil vzjadriť adresne aj k tejto téme a nielen prispievateľom ... dovi dopóóó :D

Woody ... aké navážanie sa? NApísal som príspevok, objavili sa tri ďalšie na ktoré som reagoval a následne som komusi kto uverejnil svoj názor, že sem nemáme písať svoje názory napísal, ... svoj názor ... to je ... vše.
 

Lukula

Velmistr písma
Tady je to vážně jako ve školce... :D
Vážení hráči,

od zveřejnění informací o přepracování bojového systému uplynul již více než měsíc. A jelikož mnozí z vás hrají na Betě verzi této hry, rádi bychom toho chtěli využít a chtěli bychom vás požádat o vaši zpětnou vazbu! Nicméně tentokrát v trochu konkrétnější verzi, abychom mohli přesně porozumět tomu, proč se vám nový bojový systém nelíbí.

Mohli byste se tedy s námi prosím podělit o přesný popis bitvy, která podle vás nebyla vyrovnaná?
  1. přesný počet jednotek i velikost oddílů na obou stranách
  2. v jaké kapitole výzkumného stromu se nacházíte?
  3. kolik provincií máte dokončeno?
  4. v jaké vzdálenosti bojujete (tj. od bodů do žebříčku, které vám střet dá, odečtete jedničku)?
  5. kolik technologií, které zvyšují velikost oddílu, jste vyzkoumali?
  6. podrobný popis toho, jak boj probíhal
Samozřejmě budeme rádi, pokud navíc sesumírujte své postřehy k tomuto novému bojovému systému, vše bude odesláno (tak jako byly odeslány všechny vaše dosavadní názory a připomínky) tvůrcům hry! ;)

Děkujeme!
Už tomu rozumíme?
Až si většina z nás dá s tímto trochu té práce, budou tu fakta, která nám třeba postupem času řeknou: takhle musíme teď bojovat, takovouto taktiku volit. Pokud bude zřejmé, že něco není úplně v pořádku, je to nejjednodušší cesta k tomu, jak to napravit. ;)
 

DeletedUser76

Guest
Na betě jsem pročítala veškerou diskusi ohledně systému, ze začátku jsem měla z toho melancholickou náladu, přesně reakce stejná jako zde.
Hlavně bylo řečeno, že automat není použitelný, je stále bojuji na automat a ano boje jsou obtížnější a daleko větší ztráty na automat než byly.
Turnaj není u konce takže uvidím co dál, vzhledem k tomu, že jsem vyprázdnila kasárny před aktualizací , postupně zbrojím a zkouším různé kombinace . Bohužel ( zde si nestěžuji) nemám tak dokonalý počítač, takže při bojování rúčo se mi boj vždy zasekne a já musím resetovat hru což nepovažuji za chybu od vývojářů, proto více používám automat , ale určitě vyzkouším i boje ručně až budu mít čas. Prozatím byl spuštěný pouze první balíček, nemohu hodnotit celý systém, když nemáme všechny jednotky. Byla jsem moc ráda, že se na betě konečně začaly objevovat příspěvky kde jsou chyby v systému novém ( vyvážení jednotek atd). Bohužel jen pár hráčů a já věřím , že to inno vezme v potaz .
 

DeletedUser292

Guest
Zdarec,
nedalo mi to a dnes jsem se kouknul.... :) A jsem celkem rád, že se stalo to co jsem předpokládal (90% hráčů se to nelíbí).
Ano, vždy se najdou tací, kterým nebude vadit nic a budou tleskat vestoje každé hovadině, protože je to prostě baví.. :)
Některých se to zase nedotkne, protože nejsou tak daleko (nebo málo daleko), aby se jich to nějak dotklo.
Na obranu Inna musím říct, že v turnajích museli udělat změnu a jsou jednodušší než hned po puštění updatu na betě (podle mě to ted celkem jde i na automat, což ze začátku skoro nešlo - myslím jsem to tady i psal). Takže uvidíme, jak to se to bude v turnajích dál vyvíjet - Inno slibovalo zlepšení inteligence automatu - to by většině pomohlo. A doufejme, že se budou snažit udělat systém vyváženější.
Co se týče mapy, opravdu se podle mě nemá smysl vyjadřovat. Akorát bych zase zjistil, že "no, tam jsem to nezkoušel". Takže mapu kupuji za sůrky (nemám s tím problém). Bohužel mě jsem si občas pro radost nějaký ty těžký bitvy vybojoval - o to mě tento update připravil.

Konkrétní připomínky psal od začátku, stačí se vrátit.
Nevím proč bych měl složitě vypisovat proti čemu a s čím se snažím bojovat - stejně se akorát dozvím (a to už vím i tak), že jsem podle Inna prostě moc vepředu a mám asi o 150 provincií víc než mám mít.
Bohužel nové jednotky na betě jsou vesměs golemy a čarodky akorát slabší (určitě se najde někdo kdo to spočítá, mě se nechce). Každopádně si toho od nových jednotek moc neslibujte... :) ale jsou celkem pěkný - někomu to bude určitě stačit :)

Pro dobro Inna radši zopakuji, že s tím něco alespoň v turnajích udělali (na začátku to bylo opravdu na automat nehratelné) a s mapou a zbytkem se snad taky dočkáme.....:D
... a snad to bude dřív, než to moc lidí zabalí.... :D
 

DeletedUser1065

Guest
Lukulo ... som naozaj rád, že sa venujem prioritne Bete, pretože ako tak pozerám od Teba by som sa faktov nedorezal ani keby som Ti za to platil ( viď Tvoje posledné maily a by the way .. už si ten systém boja skúsil, alebo zatiaľ len vypisuješ? )

Woody ... na Bete mám ja aj skamar problém, pretože po jedno sme v priamom kontakte cez hráčov v našom cechu ( ktorí sú zasa rovnakého národa ako jedna časť podpory ) so supportom takže mnohokrát skôr ako sa dostaneme k príspevku na forko, máme ju už v direct maily resp. na chate ale ubezpečujem Ťa, že hráči z top 10 - 20 ( bol som na soccer Eure tak som trušku popadol :))) ako aj celá prvá stovka hráčov toto komunikovala okamžite ... to čo sa tu písalo najprv skamarovou klávesnicou a následne teraz je len akýsi sekundárny prejav na nie celosvetovom ELvenare, ale jednom z regionálnych svetov a ja si nemyslím, že názor týkajúci sa hry je nesprávna nech je akýkoľvek ... pokiaľ viem si grafička ... ak by Ti na Tvoju grafiku 90perc ľudí napísalo, že nie je dobrá, ale nebolo by to adresné a faktické určite by si to brala v potaz a neodpisovala ľuďom, že majú písať fakty ... rovnako sa nesťažujú ani developery tejto hry ... vidia čo skúsili a môj názor je taký, že to je jeden z dôvodov prečo rovno dali woodelfov ( nejaká Tvoja vzdialená rodina woody? :))) ... k systému boja ako aj ďalším faktom som sa po mojom dnešnom príspevku ani nemusel vyjadrovať, pretože další traja prispievatelia ( pred pánom Názorom bez aspoň ľahkého pokusu zahrať to a arogantne odmietavého postoja "ja som to ešte nehral" - môj názor - ) len som mal tú strašne hlúpu potrebu im vrámci komunity elveniarských odpísať zopár upresnení ... a čo z toho je????
Že ja sa navážam a všetci sme si dovolili písať svoj názor a akýsi velepisálek očakával že sa tu objavia fakty ( soráč my túto hru hráme, nie programujeme a vymýšľame ) a potom zopár ďalších kde jeden radšeej všetkých obviné z hanlivosti a nevraživosti a ďalší dáva odporúčania ako dlho a koľko krát čo treba čítať ...

... mno dakujem vám všetkým pekne za takéto forko ... woody ... asi si na celosvetovej Bete forku toľko času zasa nestrávila :D
HOwgh ... idem si počkať na môjho obľúbeného kamaráta menom mr. Ban ... že pán Forsetti :D :D :D
 

Lukula

Velmistr písma
HotOffSone,
nikoho jsem nechtěl obviňovat, urážet, vylévat si nervy. Arogantně jsem se snad nevyjadřoval. Nikoho jsem nejmenoval, na nikoho nepoukazoval. Pouze jsem chtěl usměrnit téma. Raději bych tu viděl nějaké návody, s kterou jednotkou na kterou jít, než tu číst, že je hra na ho... Nebo bych chtěl třeba vědět, že pokud budu bojovat v provincii adekvátní dané kapitole, prohraju, protože...
A promiň, že kromě hraní Elvenaru chodím do práce. Elvenar mi rodinu neživí. Byť občas něco sepíšu na fórku, neznamená to, že si mohu hrát v pracovní době. A vycvičení jednotek sice rychlejší je, ale jak už tu někdo poznamenal, když nemám možnost u hry sedět každé dvě hodiny, chvilku to potrvá. Nová verze byla nahraná včera a já poctivě vymlátil všechny jednotky, byl jsem na nule.
 

DeletedUser292

Guest
Když se podíváš na 5 stránku, ta jsem tam myslím zhrnul všechny výhody změny bojového systému.
Až na zlepšení (respektive bych to nazval změna jednotek - tak aby to bylo jednodušší) bojů na automat v turnajích to asi sedí.
 

Zadrak

Znalec fóra
Ve své podstatě je tedy aktualizace jak si od některých čtu určena k tomu, aby zbrzdila ty co jsou více expanzivní než by na své úrovni měli být... tedy trestání úspěšných a snaha je přinutit nevybočovat z průměru...
Skutečně si někdo myslí, že to je to správné?
 
Nahoru