• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Nové odměny ve Věži věčnosti

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 500563
  • Vytvořeno

Mescal

Znalec fóra
Spoluhráčka ze společenství vytáhla ohniváka z 0 na 10. úroveň - je to jen o štěstí.
Mě se povedlo vytáhnout ohniváka jen o 5 úrovní a ta poslední ne a ne přijít.
 

prchlik

Znalec fóra
zase nepřeháněj, bude jarní event, tam možná půjdou získat výměnou stejně jako vloni, v akademii se budou zase někdy opakovat, myslíš že za devět let ještě budeš hrát elvenar ? :)
Já čtyři věže taky brblal a nejednou jich má :cool: m osm :)
Nepřeháním. Za rok a půl hraní jsem z věže dostal pouze dvě kouzelné obytky. Vloni jednu, letos jednu. Mimochodem já nebrblu, i když jsem z pěti věží dostal jen 3 artefakty. Stačil by mi i jeden.

jenže když věci nastavis snadné, tak si toho nikdo neváží
S tím nemůžu jinak než souhlasit.
 

Ryny

Pokročilý žák
Po předchozí věži, kdy jsem získal artefakty 3, jsem se zase trochu ukáznil a tentokrát nic. Zůstávám tedy na čtyřech.
Každopádně si nemyslím, že cílem této dočasné změny (nebo chcete-li nabídky) bylo vytunit ptáka z nuly do plných (jak bych si i já přál), ale zkrátka obzvláštnit odměny a dopomoci hráčům, co už mají na čem stavět. Uvítal bych opět něco málo z medvědů :). I když to tu bylo nedávno v jiné formě.
No uvidíme.
 

Mescal

Znalec fóra
Tak jsem s Ohnivákem na 9. úrovni (ve Věži jsem získal 5 artefaktů, zbytek byl z dřívějška) a doufám, že v této věži budu mít tu příslovečnou kapku štěstí a povede se mi Ohniváka plně rozvinout.
Držte mi všichni palce. :)
 

Ryny

Pokročilý žák
Tak ti držím palce ;-). Já neměl nic a mám jich zatím 4. 5 mi jich určitě nepadne, ale nechám si je do budoucna. Třeba časem zase něco bude.
 

Saux

Znalec fóra
Za celou dobu ani jeden art, a to mě chybí jen jeden kus. To zamrzí :eek:
Zamrzí, ale jestli tě to aspoň trochu potěší, tak v tom nejsi sám. Taky mám od loňska Fénixe na lvl 9, a letos zatím žádnej artefuckt (všechny věže až na konec a výsledek 1 zbrojíř a plno portálovejch bonusů, jinak nic)
 

Mescal

Znalec fóra
Tak, první patro hotové, 2x zlatá truhla + 1x modrá truhla --> výsledkem je 8hod. zkracovač času + portálový bonus, u bose portálový bonus. :-(
Do háje, sice u portálového bonusu napsáno šance 30 %, ale mám pocit že v mém případě je to minimálně 50 %! :-/
A tak bitvu o jeden jediný artefakt Fénixe zatím vyhrává Věž v poměru asi 4 : 0. :-(
 

jana.souck

Pokročilý žák
Já bych ráda medvědí artefakty. Postupně se mi sešlo 9 artefaktů na fénixe, takže jsem postavila zlatého fénixe k ohnivákovi a fénixovi chladného ohně, jinak bych ho nestavěla, ale medvědí by se mi hodily hodně. Hnědého mám na 7 a polární by se mi taky líbil.
 

Reyahana

Učedník
Já jsem s touto věží moooc spokojená, vyjímečně mi padalo opravdu málo úlomků, nejvíc časovače a to tedy ve velkém, i v bonusových truhlách, občas požehnání na kladiva a mince, portálový bonus jen 2x, ale za to 1 z nich 50% a to je v pohodě odměna, klasicky i teleport a dia. V prvním patře padla kouzelná obytka a v druhém patře z bonusové truhly artefakt ... pokud je to tedy poslední věž fénixů, tak mám ohniváka na lvl 7 a to už stojí za to ho ponechat - 35% útok, runu a 5% požehnání na mince :cool: spokojená jsem :)
 

jana.souck

Pokročilý žák
Zamrzí, ale jestli tě to aspoň trochu potěší, tak v tom nejsi sám. Taky mám od loňska Fénixe na lvl 9, a letos zatím žádnej artefuckt (všechny věže až na konec a výsledek 1 zbrojíř a plno portálovejch bonusů, jinak nic)
Já jsem o ně nestála, tak padali. :) Ve vedlejším světě je potřebuju a tam skoro nic.
 

Martelan

Znalec fóra
Zatím pořád nic, jen portálový bonusy a obytka. Mám ještě dvě patra před sebou....

Tak sem to nevydržel a projel je....a prd velebnosti
 
Naposledy upraveno:

Prealiena

Velmistr písma
Tak se loučím se sedmi fénix artefakty, celkem úspěšná série, začínala jsem s nulou.
Příští týden mě nenadchne, Stonehenge mi hnije v inventáři spolu s jedenácti artefakty na něj.
 
Nahoru