• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Nové odměny ve Věži věčnosti

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 500563
  • Vytvořeno

Waso

Učedník
no nazory se ruzni presto se asi vsichni shodnem ze diamanty jsou to hlavni co z veze chcem a jejich ponizeni beze slova je hodne neprijemne
nebyla by spatna moznost volby alespon castecna v tom ostatnim nekdy clovek nestoji o to a nebo o to
i moznost vylouceni 1-2 odmen by nam zprijemnilo hru a zvysilo sanci na to ostatni, nekdo ulomky nekdo portalovky a nekdo treba ty budovy (ty uz se mi taky vali na sklade)
Ne, všichni se neshodnem... :eek:
 

Banderoi

Znalec fóra
Padají úlomky. No a co? Mám ve skladě hejno kouzlodílen a jsou mi k prdu.
Za úlomky alespoň něco trhnu.
Kouzlodílna ve 20. kap. = 1680 úlomků. Cena na vrcholu teploměru = 4000 úlomků. No, neberte to!
To není jen že padají úlomky-to je o tom,že padají pořád nesmysly-portálové bonusy,boblin atd.Kdo potřebuje artefakty na Boblina???Proč tam nejsou medvědi?
 

Elvinka12

Učedník
@Danber7777 tak neco takoveho je docela cira fantazie ikdyz uz me drive napadlo kdyby sly kouzelny budovy rozkladat treba na rekostrukce i to povazuju za velkou fantazii

kazdopadne trebas ve vyrobe podobne jako lze pretavit o event nove artefakty na starsi mohlo by ji trebas ze 3-4 vyrobit knizku na jakykoli artefakt to uz by mozna proslo

nahodne ziskavani zakladen asi ne, no neumim si predstavit ze bych na neco takoveho cekala a ze nekomu padnou 3 ohnivaci nebo neco jineho silneho a me s..smejdy
 

Danber7777

Pokročilý žák
@Elvinka12 to mne je víc než jasné,že by to neprošlo,ale prostě něco by s tím udělat mohli a zas jen tak rozčarovávat na úlomky se mi to také nechceSpíš nějaký návrh na ty základny třeba další základna kde tě každé další vylepšení nebude stát 1ale 2artefakty 3tí základna 3artefakty a tak dál Víc artefaktů by už snad nikdo dohromady nedal Jen nevím jestli by to bylo technicky možné
 

Deleted User - 848903760

Guest
I mě se zadařila ta super odměna 4000 úlomků a dokonce v obou světech. Dá se říci že nejlepší odměnou, kterou jsem tento týden z obou věží získal je 5ks doušku rozjasnění. :mad:
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Jen počkej až nám vývojáři zaúřadujou a jeden postup v jednadvacáté kapitole nás bude stát třeba 100% portálovek. A budeme si drbat hlavu.
Forot je pán, nedělá se sám.
 

Lovec Krys

Legenda
Záleží, jak jsi ji hrál.
Já, co šlo, to jsem naklikal přes portálovky a klesly docela dost (na betě mi došly úplně).
 

Schoenfeld

Znalec fóra
No a já zas dostal manty. Přístě to může být jinak.
Mohli by zase proti tomu přidat procenta štěstí třeba v akádě nebo u džinů. Ale to je asi marné očekávání.
Bojím se takového vývoje jako u některých jiných onlajnovek, kdy zpročátku otevřená a štědrá dlaň se postupně uzavírala, až se zavřela úplně.
Ale ona každá hra má svůj konec, že?
 

Banderoi

Znalec fóra
Jen počkej až nám vývojáři zaúřadujou a jeden postup v jednadvacáté kapitole nás bude stát třeba 100% portálovek. A budeme si drbat hlavu.
Forot je pán, nedělá se sám.
Když se objevily portálové bonusy,tak byly výhodné jen v té kapitole,která následovala.Pak si někdo uvědomil,že dali hráčům výhodu a šlo to do kytek.Všechny tyto diskuze-jak se Vám co líbí a takové ty kecy-nejsou o tom jak zpříjemnit hráčům hru ,ale jak je dostat aby si koupili dia.
 

GrizzlyTom

Kolemjdoucí
@Elvinka12 to mne je víc než jasné,že by to neprošlo,ale prostě něco by s tím udělat mohli a zas jen tak rozčarovávat na úlomky se mi to také nechceSpíš nějaký návrh na ty základny třeba další základna kde tě každé další vylepšení nebude stát 1ale 2artefakty 3tí základna 3artefakty a tak dál Víc artefaktů by už snad nikdo dohromady nedal Jen nevím jestli by to bylo technicky možné
Osobně by nebylo špatné nějak artefakty konvertovat. A nebo je mít jako alternativu na vylepšování budovy místo rekonstrukcí.
 
Nahoru