• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Nové odměny ve Věži věčnosti

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 500563
  • Vytvořeno

Reyahana

Učedník
posledně jsem hlásila úspěchy z věže ... a tentokrát to byl propadák, alespoň na W ... 1. patro 10% port. bonus, 2. patro 10% port. bonus, 3. patro 125 dia ... mezi jedna fialová truhla s 50% port. bonusem o_O občas nějaké činidlo a časovač, to se hodí ... ale jinak??? většinou úlomky a nic, co by mě uchvátilo ... a samozřejmě artefakt žádný :rolleyes:
 

Ryny

Pokročilý žák
Já mám zatím neuvěřitelné štěstí. Za dvě patra mám čtvery "trenýrky" a trpasličího zbrojíře.
Jsem zvědav na třetí patro a na další věže. A to hlavně z důvodu, že artefaktů z minulých věží jsem nasbíral 6. No, nechám se překvapit.
 

luterina

Veterán
ještě jsem Věž nejela, čekám s ní na začátek DS, ale ve druhém městě Stonehenge mám a na lvl 9, takže se těším, až bude na 10, teda snad takovou smůlu, abych za těch 6 Věží artefakt nezískala ani jeden, mít nebudu :eek::D
 

GorGlin

Veterán
Já o artefakt na Stonehenge také nemám zájem a první věž mi nedala ani jeden.
Bylo docela dost diamantů a k tomu jeden zbrojíř.
Takže dobrý.
 
věž se musí švihnout na jeden zátah a je týden klid :)
pokaždé z věže vypadne víc urychlovačů, než kolik to stojí. A to většinou dokonce i bez započtení společných odměn po skončení věže (nebo těsně ne) :)
 

Ryny

Pokročilý žák
@Emhyr var Emreis II když já jsem takovej spořivej :). Mně je těch urychlovačů líto a hlavně mi pak chybí v turnajích. To pak jedu skoro na nulu (jak v časovačích tak v zásobách).
Jinak dnes jsem měl prví patro bohaté na bonusové truhly (1 fialovou, 4 zlaté a 2 modré). Dostal jsem páté trencle, nejsme časovače a samozřejmě nemohly chybět ani portálové bonusy.
Zatím spokojenost. Tak snad jsem to nezakřikl jako posledně.
 

Showstall

Pokročilý žák
@Emhyr var Emreis II souhlas, věž na jeden zátah a je pokoj :)
Časovače jsou takřka hned zpět a pokud se berličky a Fenix zapnou s rozumem, tak na jedno nakrmeni Fenixe je jedna věž a druhé krmení druhá. V turnaji pak krmit Fenixe ani není třeba, pokud hraji na cca 3000 to uhraju jen na berličky a ručně.
 

Serza7

Učedník
Je nějaka alternativa co z nepotřebnymi artefakty co se mi valeji v inventaři udělat? Předchozi odměny šli aspoň vyměnit za jinou kapitolu. Po stonehenge bude zas nějaky artefakt co mam na plnem lvlu. Tak dejte lidem 10 artefaktu dle jejich uvaženi (tim vyvažite ohnivyho fenixe) a změntě odměnu za něco smysluplnyho. Vubec nechapu smysl , že všichni budou mit všechno stejne.
 

voyager-1

Velmistr písma
jedině rozcraftit pokud bys náhodou potřeboval úlomky...
Koukám ten stonehenge se mi bude v akademii nabízet pořád dokola než ho nevemu abych měl klid.
 
Nahoru