• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Nové odměny ve Věži věčnosti

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 500563
  • Vytvořeno

VStanikV

Znalec fóra
Přesně tak, nikdo neví co vývojáři dobudoucna vymyslej. Radši si je nechám v inventáři nez abych je rozčaroval a pak toho litoval.
 

Reyahana

Učedník
Máte někdo přehled, jak dlouho už běží artefakty Stonehenge? Kolikátý týden?
A neví někdo, co nás čeká za další artefakty ve věži po tomhle?
 

VStanikV

Znalec fóra
Za Stonehenge jsem rad, jeden artefakt mi chyběl a ted uz mám v inventáři dva navic. Ráj mořských panen byl jeste když bya nekonečna řada úkolů takže ho mam na 10lv a dva artefakty v inventáři.
 
tak to by me fakt zajimalo, kmu padla druha deska... Ja jsem ji v craftu nevidel, ani predtim fenixe, ani kteroukoli jinou z budov. Nicmene u pan mi jeden artefakt chybi, tak na to se tesim a na medvedy samozrejme, protoze polarka potrebuje jeste 5 nebo 6 kousku
 

Martelan

Znalec fóra
Panny jsou o ničem, medvěd by byl supr ale chybí 6 artů takže při tom jak to padá je to bez šance.
 

GorGlin

Veterán
I teď, když už nejsou nekonečné úkoly, se občas stane, že si při eventu, nalosujes druhou desku.
Takhle lepší?
 

GorGlin

Veterán
Druhou desku z eventu jsem měl na mysli.
Když to dobře padne, dostaneš druhou desku a třeba i jeden artefakt.
K tomu dva z DSka a s trochou štěstí si můžeš postavit po akci ve věži druhou budovu.
Postavit budovu podruhé bych hodně zvažoval, ale pár kandidátů bych tu měl.
 
Nahoru