• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Nové odměny ve Věži věčnosti

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 500563
  • Vytvořeno

SmolicekPacholicek

Kolemjdoucí
Mám pocit, že všechny artefakty Féneixe, Stonehenge a další (příště) jsou naprostý úlet. Krátká doba a minimální pravděpodobnost z toho dělají bezvýznamnou zbytečnost. Postavit Ohnivého Fénixe a čekat, že se z Věže získají artefakty k rozvinutí na 10. stupeň je utopie, pokud to ve Věži nebude aspoň rok, nebo tak nějak (já mám prozatím z Věže 0 Fénixů, a nijak to neovlivním, naštěstí ho mám na 10 už od eventu). A to platí pro cokoliv dalšího.
Zkuste radši popřemýšlet, jestli by nebylo vhodnější nabídnout nějaké "univerzální" artefakty, použitelné všude, nebo vyrábět je v Akademii... těch možností je více, ale tohle je prostě, dalo by se říct, výsměch hráčům. A nebo zpřístupnit obchodování pro cokoliv, proč jen suroviny?
 

GorGlin

Veterán
já jich mám 7 a ještě jedno patro mě čeká.
Není snadné je získat, ale když by jsi dal artefakty na jeden barák na celý rok bylo by to o ničem pro všechny.
 

SmolicekPacholicek

Kolemjdoucí
Tím říkám, že je to celkově zbytečné, spíše by bylo zajímavější, kdyby se daly získávat průběžně.
A že jich máš 7? Blahopřeji, patříš ke světlým výjimkám. Je to prostě o štěstí...
 

GorGlin

Veterán
nedostat ani jeden je extrém, ale nejsi jediný
máš pravdu je to oštěstí.
různých arefaktů už je tolik, ež kdyby ti měl nějaký náhoděn padnout třeba na vrcholu věže, tak šance nebude o moc lepší.
Takhle se může hráč zaměřit na věž a snažit se ho získat
na velikonoce třeba zase bude něco směnovacího
nebo při příští podobné akci budeš ty ten co artefakty osbírá a já co bude mít smůlu
nebo si je můžeš koupit, občas je tu ta možnost
 

voyager-1

Velmistr písma
utopie to určitě není, mám jich osum a taky jedno patro a dost hráčů má 9. Navíc se tu už opakovaně psalo že možná 1-2, možná i tři půjdou získat výměnou z jarního evenu. Navíc, je podmínka že musíš mít fénixe na 10? Osm taky není tak špatný.
 

GorGlin

Veterán
Já na druhém světě mám město kde jsem poskládal jen 4, ale věž dělám jen dvě patra.
A mám ho postaveného a krmím ho na poseldní dvě kola turnaje.
Pořád je to pomoc a šetří mi jednotky.
 

Ryny

Pokročilý žák
Já jsem nakonec získal 6 artefaktů a zatím se rozhoduju, jestli ohniváka postavím už teď nebo počkám, jestli v budoucnu nebude další možnost artefakty získat.
Nakonec hodnotím akci vcelku pozitivně. Jen když mi na úplném vrcholu věže vypadne portálový bonus, to bych ten mobil rozkousal :-/. To ale se změnou věže nemá nic společného.
Gratulace všem, kterým se povedlo ptáka vytunit do plnejch ;-).
Ryny
 

luterina

Veterán
poslední fénix věž na A mi dala do celých 9 (pár jsem jich měla z dřívějška už v inventáři), zbývající 3 artefakty, tak mám k ohnivákovi i zlatého na 10, s ohnivákem a bouřňákem ve druhém světě mám dohromady v obou světech všechny 3 druhy na 10, což mě jako vášnivou sběratelku ptáků velmi těší, za mě děkuji, bylo to velmi povedené :) co mě mrzí, že teď budou možné získat artefakty na budovu stonehenge, protože jsem jí kdysi prodala, když jsem jí neměla na maximum a ještě jsem nevěděla, že jednou půjdou na ní ty artefakty možné získat, a že bych jich získala všech 9 jen z věže, to už bych musela mít jó štěstí..., každopádně vám, kteří se pokoušet o ně budete, ho moc přeji :)
 
Naposledy upraveno:
porovnání tří hráčů, kteří projeli všechny věže na max - 9 artefaktů ani jeden a ani jeden se nepřiblížil. Průměrně padl z jedné věže jeden, protože výsledky oscilují kolem 6 a spíše pod :(
 

jana.souck

Pokročilý žák
porovnání tří hráčů, kteří projeli všechny věže na max - 9 artefaktů ani jeden a ani jeden se nepřiblížil. Průměrně padl z jedné věže jeden, protože výsledky oscilují kolem 6 a spíše pod :(
Jsou to lakomci, to říkáme pořád. Odměny v posledním eventu nic moc, budovy měly míň osob než srovnatelné z dřívějšího eventu. :(
 

jana.souck

Pokročilý žák
Zkuste radši popřemýšlet, jestli by nebylo vhodnější nabídnout nějaké "univerzální" artefakty, použitelné všude, nebo vyrábět je v Akademii... těch možností je více, ale tohle je prostě, dalo by se říct, výsměch hráčům. A nebo zpřístupnit obchodování pro cokoliv, proč jen suroviny?
[/QUOTE]
Bylo by jednodušší, kdyby se to dalo dokoupit, třeba za diamanty. Když mi chybí jeden, dva, tak by to nebyla zas až taková darda.
 

Showstall

Pokročilý žák
4 kousky fenixe jsem ukořistil, i když už jsem byl na max rozvinutí, na úkor "chlaďáka". Obytek mám 13 z věže 12 (jednu jsem si dal loni k valentinu :cool: ), ale zase mi nepadla žádná dílna, ty dvě co mám jsem si musel koupit za :diamond:. Takže je to zajímavé, jak to někomu padá a jiný nemá nic a nebo zase mraky jiného.
 

GorGlin

Veterán
já dostal ve velkém měste nakonec sedum artefaktů
v malém mám 4, tam jsem ale občas nezvládl ani druhé patro, takže jsem moc rád aspon za to
 

Hexik

Znalec fóra
no jo konec fenixu ve vezi cas na bilanci

takze mesto kde jsem zacinala od 0 a kde jsem dala asi 3 zlate a 3 stribrne veze me obdarovala 7

druhe mesto kde uz zbyvaly jen 4 zlatych vezi bylo 5 a ve vysledku padly jen 3

beta 1 zlata 5 stribrna 5 artefaktu

takze vysledek ten ze je jedno jak jedes vez protoze ti stejne da jen co chce ale je fajn ze to mohu dojet o eventu tak pohoda
 

Ryny

Pokročilý žák
@Mescal já jí před pár dny prodal. Koupil jsem ji v začátcích mého působení v Elvenaru, takže byla jen na 3. úrovni. Doufám, že se mi v akademii ještě objeví :).
 
Nahoru