• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Nové odměny ve Věži věčnosti

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 500563
  • Vytvořeno

Deleted User - 500563

Guest
Vážení hráči, 24. ledna se změní některé odměny ve Věži věčnosti. Jak se těšíte na nové změny? Určitě to stojí za to jet až na samý vrchol a zkusit získat z truhel nové odměny, které se již brzy objeví. ;)
 

Saux

Znalec fóra
Za mě dobrý. Už asi rok mám Fénixe na lvl 9, tak teď ho snad konečně dotáhnu na tu desítku :)
 

iDavis

Legenda
Tak z predošlých odmien mám v inventári budovy na 17 kompletných setov mesačných knižníc, ktoré asi aj tak do mesta nikdy neumiestnim naraz a vzhľadom k tomu, že aj fénixa (ohnivého samozrejme) mám na 10. leveli (pričom ostatných stavať neplánujem), zmenu si zrejme ani nevšimnem. Vo veži sú zesilovače a diamanty, tak to bude u mňa aj naďalej. :)
 
mě ta změna štve. Přešel jsem do ambasád, rád bych si upgradnul své knihovny a prd z toho. KR do toho rvát nebudu, tak nezvýbá než doufat, že to za měsíc a půl zase vrátí
 

Hexik

Znalec fóra
za me skvele protoze se mi to hodi jako asi vsem s mladsimi mesty
portalovky od 6 super mozna to mohli na 5 nechat aby se clovek nachystal do dalsi kapitoly
na bete odzkouseno ale plneho fenixe tady nejspis nevybojuju

a knihovnu at si nechaj nebo spis predelaj to ze vyrabi vsem stejne suroviny je proste na hlavu
 

GorGlin

Veterán
Já jsem za to taky rád, máme ve společenství města bez ptáka a teď si ho můžou dodělat.
 

karhol

Znalec fóra
Jsem taky rád,třeba nasbírám artefakty na další ptáky (bouřný a zlatý). Kdo ví, možní je budu chtít někdy postavit..
Je to jen na šest týdnů a pak se zřejmě vrátí knihovna a můžou se ty staré zase vyměnit bez KR.
Jinak když mám postavenýho ohniváka a prodám desku na bouřného a zlatého, objeví se mi ty dva prodané v akademii, nebo budu mít smůlu, když už je ohnivák ve městě?
 

Hexik

Znalec fóra
skoro ocekavam ze bud vrati knihovnu a nebo budou dalsi artefakty porad to ale nemeni nic na tom ze lidi ty knihovny maji a s tim nic nedelaji
 

GorGlin

Veterán
Já doufám, že pak přijde knihovna upravena.

Já jsem prodal zlatého s nadějí že si ho vyrobím a postavím a už ho mám v inventari
 

Prealiena

Velmistr písma
Mám ohnivého i bouřného. V posledním eventu o kultech fénixe jsem obětovala chlaďáka, abych měla artefakty pro oba na max.
Zlatý mi zatím nepřirostl k srdci a neplánuji ho stavět. Akorát mě zajímá, jak moc bude reálné získat devět artefaktů za šest týdnů.
 

baumax

Učedník
@Emhyr var Emreis II

jj tohle dělám taky, ikdyž ještě zvážím, zda nepostavím některého z těch dvou ekonomických, ale tam je problém ten efekt pouze na 3,5 hodiny

//Odstraněna citace. Jumala
 

Trumpetka

Znalec fóra
pěkně nás drží ve střehu :) 6 týdnů a změna... ale jaká?
fénix se bude hodit
a pak bych uvítal medvědy
následně si dovedu představit směsné artefakty na předchozí eventy, např. pro druhou chatrč bych místo ve vesnici klíďo-píďo našel, ani druhá sova by nevadila, základny v inventáři mám
 

Martelan

Znalec fóra
Pták se bude hodit, chybí mi jeden level ohnivýho. Ale už hodně dlouho sem neviděl fialovou truhlu a to jedu věž poctivě až do konce. Ještě by něco měli udělat s tím smetím kterýmu se říká úlomky kouzel. Je úplně k prdu a mám ho skoro mega :mad::mad::mad:
 
Nahoru