• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Návrat kouzelníků domů

Trumpetka

Znalec fóra
@Jirinazel , bronz považuj za úspěch, btw Rozvážková knihovna byl můj cíl :)
2x nakrmenej Popelák (3,3%), častý sběr padančat, leč nedbal jsem varování Emhyra a doufal jsem v přízeň Štěstěny... já blázen!
Protočil jsem vše za nejdražší bedny a návratnost byla jen 200+90 svitků.
Amatér.jpg
 

iDavis

Legenda
Môj aktuálny stav:

EL-akcia-j-n-2021-liga-de-pred-koncom.png


Uvidíme, ako bude vypadať situácia tesne pred koncom udalosti. Pokiaľ hráči sledujú denné odmeny vopred a nečakajú naivne na najlepšiu možnú až do posledného dňa, extrémy by sa diať nemuseli (a mne by sa možno podarilo zotrvať v striebornej lige (zostávajú mi kouzelnícke vedomosti z ešte jednej nesplnenej úlohy)).

Inak ale musím uznať, že tentokrát to celkom padalo, preto toto číslo považujem za nadštandard a pri budúcich udalostiach bude asi lepšie zostať skromný a nohami na zemi..
 

nataly111

Velmistr písma
liga.jpg


Toto je můj aktuální stav a musím říct, že mě liga baví. Ještě něco málo svitků utratím.
Jinak čekala jsem, že budu muset investovat mnohem víc, abych udržela zlato. Těším se na další událost. :D
 

voyager-1

Velmistr písma
a jakým způsobem jsi to hrála, investovalo jsi dia? Já si výjimečně koupil tu budovu na začátku ale asi neudržím stříbro.
 

Trumpetka

Znalec fóra
Jedno bych při této události ocenil. Poslední úkol nebyl nesmyslně nastavený a šel dobře splnit, i když se člověk přihlásil do hry až v podvečer po práci.
 

nataly111

Velmistr písma
Balíková základna je základ úspěchu. Kupovala jsem vědomosti, ne dia. Mojí taktikou vždy je brát ty nejmenší truhly, vždycky se mi to vyplatilo.
Odměny které z toho mám, beru jen jako něco navíc. Mám k událostem jiný přístup než ostatní. Baví mě mnohem víc, než jiné maličkosti ve hře.
 

voyager-1

Velmistr písma
tak kupování vědomostí samozřejmě beru jako investování dia :) A máš tu budovu jak přidává za sběr vědomostí, ted si nevybavuju která to byla.
A pokud to není tajný, kolik vědomostí sis koupila?
 

nataly111

Velmistr písma
A máš tu budovu jak přidává za sběr vědomostí
Balíková základna se jmenuje. ;) Není to poprvé co jsem jí koupila + nakrmený popelák, na toho jsem v minulém příspěvku zapomněla.
Kupovala jsem 2000 vědomostí a myslela jsem že budu muset ještě dokupovat, abych si zlato udržela. Sice stále ještě můžu, ale to už podle mě není nutné. :)
 

Hexik

Znalec fóra
no spis jsem zapomela jednu budovu zapocitats tou manou i tak to neni takova slava kdyz se to porovna s opatsvim nebo nakou budovou co se zameruje na manu je to proste takovy bonusek jinak jsem to jeste nepostavila a navic posledni kousek miziva sance ziskat a v druhem meste ok tak nevim snad se bude priste darit lepe
jinak posledni budovu klidne do ds mohli dat misto jinych aby melo nejaky vetsi smysl
 

voyager-1

Velmistr písma
pokud se někdy dostaneš do 16-18 kapitoly budeš mluvit úplně jinak... :) Ale nenapsala jsi která budova je lepší na manu co dává 50k na deseti polích za den. Nebo tedy budovu u Tebe v 12 kapitole. Opatstvím se dá hodně vyřešit a taky hodně záleží na bludišti.
 
Naposledy upraveno:

GorGlin

Veterán
Manu jeden barak nevyřeší.
I to opěvované opatství.
Když potřebuju přes půl milionu každý den jenom na to abych udržel chod města a k tomu výzkum, vystavba, výkup.
Způsobů jak přijít o manu se dost.
Kdo má opatství vysoko a k tomu kopu kouzel z turnaje, já neříkám že to nejde, ale nejsem si jistý jestli je to okouzlení budov patřičně využito.
 
no, kouzel mám v zásobě přes 7000, díky drakovi mi za každé připlave cca 22.000 many, takže mám v inventáři přes 150 milionů many. S tím si nějak vystačím :) kromě toho pravidelný příjem z pár baráčků...
 

Shegy

Kolemjdoucí
Dost mne mrzí, že i přes nesmírnou snahu se mi nepovedlo dosáhnout na poslední budovu... Kovárnu poutníka...
Nevím proč, zda to je záměr, či oč jde, ale už tři dny před koncem mi to nedávalo úkolů ke získání zkušeností...
Tak bude hezké od vývojářů, když budovy tohoto charakteru bude možné získat i jinou cestou.
D kují vývojářům, za příjemně vytvořenou atmosféru od začátku hraní po celé ty roky. =]
 

Lovec Krys

Legenda
Tak nakonec oproti očekávání asi skončím v bronzu. Další přepočet už by neměl být, takže 244 (z 241) by mělo stačit. 100 VB navíc se hodí (očekával jsem amatérskou ligu jako na betě).

ps: pro zajímavost srovnání cz1 a cz2:

cz1: 122/241/279/317
cz2:120/241/279/319
Tedy na obou serverech ve výsledku dosti podobné nároky na ligy.
 
Naposledy upraveno:

Prealiena

Velmistr písma
Tedy držela jsem se statečně. Nevím, jestli si nemám trochu přikoupit.
Liga 30.06.0.06 (2).jpg
Liga 30.06.6.09 (2).jpg
Liga 30.06.10.14.jpg

Ale zklamali mě denní odměny. Na Nečekané ráno jsem spotřebovala cca 2000 svitků a mám ho jenom jednou. Tento systém majáků mi přijde dost nevýhodný na denní.
 

Jirinazel

Znalec fóra
@Prealiena
Tak mě se taky stalo, že jsem na některou budovu vyplácala skoro 2K svitků, ale tohle bylo odjakživa i u bedýnek. To je tak nějak blbě nastavenej program, ale všichni tu tvrdí, že je všechno jen o náhodě, tak raději pomlčet.

A nakonec jsem do toho přihodila 500 našetřených :diamond:, takže stříbro. Jsem to ale magor. Teď ale nikde nevidím ty odměny. Co se to děje?
 
Naposledy upraveno:

GorGlin

Veterán
Čekal jsem že lidí do toho na poslední chvíli nasypou prachy a hranice zlata poskočí
Ale zdá se že nic nebylo
 

Lovec Krys

Legenda
@Jirinazel Přihlaš se znovu, pokud odměny ještě nemáš.

@GorGlin Záleží, co myslíš na poslední chvíli.
Poslední den to vypadá, že už měny události moc utraceno nebylo.
Poslední hodinu se liga již nepřepočítává, takže množství utracené měny události již nemá na požadavky lig vliv.
 

GorGlin

Veterán
@Takze jestli někdo v půl jedenácté utratil diaky za svitky, tak si tím nepomohl?

Odměny měli přišli pár minut po jedenácté.
Jsem zvědav kolik lidí si nasadí toho nového obliceje
 
Nahoru