• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Návrat kouzelníků domů

Lovec Krys

Legenda
Na odměny z lig se moc netěště, pokud se zaměříte na denní odměny a/nebo budete mít smůlu na měnu z beden, můžete klidně skončit v lize amatérů (druhá nejhorší) jako já na betě.

Aktuální stav ligy z bety necelé 4 dny před koncem události:
1622884222562.png
 

Mescal

Znalec fóra
Budu hrát, jak to půjde, ale již teď vím, že Poutníkův set stavět nebudu; důvod je prozaický, celý set je obrovský (40 polí - 8x5 ) ... není pro něj místo.
 

Reyahana

Učedník
Já si to ještě rozmyslím, jestli stavět či ne. Záleží, co propojené budovy nabídnou. Místo mám. Ale ani vzdušné obchodníky jsem nestavěla, pac se mi ten set vůbec nelíbil.
 

Hexik

Znalec fóra
ty jo jsem na tom stejne vcera bronz dneska amater doufam ze na cz by mohli dat vic % na bronz protoze kdyz to cele odehrajes ukoly vyplacas svitky a stejne tohle .... tak to ds ikdyz uz mi lezlo krkem aspon neco dalo a tohle je vysmech

jinak event neni spatny a set jde jen nevim jak bude sypat ve vyssich kapitolach - jak rikam zbourat se to da vzdycky ale je to 5x8 takze i celkem velke
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Na YT
někdo návodné video smazal. Pojedu denní úkoly a některé ceny. Hlavní cena mě neoslovila a místa je málo.
 

hrac552

Znalec fóra
(nebo zadáš na www.youtube.com dotaz: elvenar 2021)

Z procentuálního rozložení jednotlivých skupin od nejnižší a sice 24% -50%-20%-5%-1% je zřejmé, že většina (74%) hráčů skončí v prvních dvou ligách (Hobby a Amateur) a už bronzová liga bude úspěch. Na stříbro a zlato si sáhne jen ten, kdo bude mít štěstí a taky připravené diamanty, aby začal nakupoval "měnu události", když začne padat z vysněné ligy dolů. Závěr bude adrenalinový. :))
 

Jirinazel

Znalec fóra
Posbírám pár bodů kolem města na některou denní odměnu. Mám prozkoumané všeho všudy čtyři provincie, s tím při současné frekvenci střetů a relikvií, nevystačím ani na třetinu úkolů - holt eventy už jsou jenom pro turnajové borce. Liga? No, že bych po veškerém úsilí vyhrála rozvážkovou knihovnu, tak ta představa mě přímo děsí. Našetřené :diamond: jsem utratila za nový plácek a nemyslím, že bych na něj chtěla postavit set poutníka. Takže asi tak - bude to po dvou letech první událost, kterou vynechám.
 

voyager-1

Velmistr písma
v tom setu nevidím význam pokud nedává VB. Sice tam je nějaký manu ale mezi kapitolami manu nepotřebuju, tam bych čekal spíš ty VB.
A při nasazení osadníků se nejspíš bude muset teleportovat a manu nebude mít smysl.
 

Ludi

Veterán
Event budu hrát tak nějak ze setrvačnosti. Set stavět nebudu. Mám ho na betě, tam to pro mě v malém městě nějaký význam má, ale tady ani v jednom městě mi set nepomůže. Takže lážo plážo :D.
 

GorGlin

Veterán
Na betě jsem se skládal celý set.
Moc jsem se nehonil a kolem města toho moc neposbíral.
Myslel jsem že to je dárek pro slabší hráče.
Ale teď to vypadá, že za úkol je o 5 bodů méně.
Takže smůla.
 

Reyahana

Učedník
Tak se přiznám, že jsem dost váhala, jestli ano či ne, i když prostor na něj mám ... vstoupila jsem nyní do Elementálů, získala a postavila dvě budovy, které jsem spojila ... a 15600 many a 17400 mramoru tedy není k zahození, takže i kdyby jen pro tuto kapitolu a dále nevylepšovat nebo rovnou zbourat, teď se to vyplatí. Budu se snažit ho získat celý ;) Mám v plánu v Elementálech trochu zvolnit, kapitola je moc krásná, takže užitek z něj bude.
 

pavelb

Učedník
na betě bylo za přihlášení 45 svitků a za úkoly o asi 5 víc než na živo. 5 dní před koncem to zkrouhli na těch 35, ale dali nám odškodné 250 svitků. Já to začal hrát se zpožděním pěti dnů v kapitole 1 a díky elánu a surovinové výpomoci členů spolku mi trvalo splnit 68 úkolů 10 dní a dostat se přitom do 3. kapitoly. Komplet mám postavený celý, k tomu ještě jednu výrobnu mramoru navíc. Měl jsem štěstí na bonusové svitky ( asi 1300 z truhel ), takže jsem v bronzové lize, 12 bodů od stříbra ;)
 

voyager-1

Velmistr písma
nějak v té lize nemám jasno. Ten postup nějak ovlivním nebo je to čistě o náhodě co mi padne?
 
Nahoru