• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Návrat kouzelníků domů

Ludi

Veterán
Jediná možnost je klikat na majáky, kde je zisk hole co nejlacinější. Takže maják za 18 je můj kámoš ;). Šance, aby padly vědomosti z velkých majáků je teď mizivá. Hraju úplně stejně na cz1 i cz2 a výsledek je jiný. Každopádně to nehrotím a jsem v klidu. Na cz1 zatím bronz, cz2 stříbro, ale na konci budu určitě se štěstím amatér, takže pohoda nade vše :cool:.
Jinak kombinace Panství poutníka + Náměstí poutníka je na manu opravdu slušná.
 
jenže z těch malých majáčků jsou zase žďorbové odměny. Musí se nechat, že i když nepadly zpět svitky, tak VB a VB instantů mi napadalo víc, než za celý minulý event a to ještě úplně nekončíme...
 

Ludi

Veterán
@Emhyr var Emreis II - tak jasně, prostě je to nějaký kompromis. Ale kdo kliká jen na drahé majáky, tak Liga se jen tak nepohne. Ale pokud chceš denní odměnu, tak zase drahé majáky mají větší možnost zisku. Na konci eventu se stejně většina z nás propadne a Liga půjde do háje tak, jako tak.
 
no vzhledem k tomu, že nás systém lig asi hned tak neopustí, tak to řádně otestuju (ty odměny až zas tak super beztak nejsou) a uvidíme, co bude celkově lepší varianta. V lize jsou lákadlem ty královské rekonstrukce, ale jestli převýší přísun VB pro divy je otázka...
 

Tinuviel

Pozorovatel
Luty, děkuju :)
Voyager, dala jsem na tvou radu a proměnila jsem svitky za 6 hladových pokladů (3 už makají) - jsou opravdu skladnější a dávají slušnou produkci, děkuji. ;)
 

GorGlin

Veterán
Tak jsem si dnes zatočil.
Mám dva svitky.
Měl jsem celkem štěstí na svitky, set je komplet, manové duo už stojí, a jsem s přehledem zlatý.
Protože ještě nejakou tu ticku posbiram, věřím že bronz uhajim.
 

Martelan

Znalec fóra
Mě už taky stojí díky bonusovejm svitkům a liga zlatá, tam sice nevydržím , ale to je mi vcelku šumák.
 

Lovec Krys

Legenda
Taky jsem točil. Jsem aktuálně v Bronzu. Očekávám finální výsledek v lize Amatérů.
Ale ligy jsem stejně vzdal a šlo mi jen o to, abych z události vytřískal co nejvíce VBček (do divů, abych si ještě více zdražil turnaj a věž:D).
A set nepotřebuji, jelikož v aka vyrábím mag. výrobu a set knihovny mi dá činidlo na menší ploše.
Možná by příště mohl někdo vymyslet set, který dá na plochu více činidel než set knihovny, pak by to šlo vyměnit (i když asi ne, stejně mám ve městě knihoven 8 a tak štedré už nejspíše Inno nikdy nebude).
 

iDavis

Legenda
Po dnešnom pretočení všetkých vědomostí nazbieraných od začiatku udalosti končím v striebornej lige. Predpokladám, že spolu s plnením ďalších úloh budem pri najlepšom stagnovať, takže na akýkoľvek vyšší výsledok si nádeje nerobím.
Set zrejme stavať nebudem, v inventári leží 17 setov knižníc, tie pokrývajú potreby činidiel asi dostatočne..
 

voyager-1

Velmistr písma
taky jsem stříbrnej a na nule, na setu mi nezáleží ale budova ze setu ve střibrný odměně by se hodila, to by bylo nějakejch 72k manu na 14 polí což je o dost lepší než opěvované lávové vejce v minulém eventu. Lepší než vejce jsou i jen dvě budovy.
 

Tinuviel

Pozorovatel
Na kulturu je set slabý, o tom žádná, na manu je super, a na výrobu zákl. surovin taky - u mě v konstruktech vyrobí přes 60k zákl. surovin denně = hodně dobrá produkce - tolik asi vyrobím denně ze 3 man. se zvýšenou výrobou, takové množství základních surovin nedává snad žádný set a ani rozvíjející se budovy na10. levelu (teda pokud se nepletu, ale nic takového u sebe nemám). Oceňuju i přísun obyvatel (taky není zanedbatelný - 1) produkcí surovin si šetřím lidi, kterých mám neustále nedostatek, tím, že nemusím přistavovat další manufaktury a za 2) poměrně celkem slušný přírůstek obyvatel, když sečtu populaci ze všech dílčích budov.).
A jako třešnička na dortu - výroba relikvií (to tu ještě nebylo) + 1 činidlo - pro někoho, kdo nemá knihovnu, je to určitě plus.

Takže ať už na manu a nebo pro suroviny (kdo hodně vyjednává ve věži jako já, tak to ocení) ten set svoje uplatnění určitě najde :).
 

Tinuviel

Pozorovatel
A jen bych ještě chtěla dodat, je tu často zmiňováno, že set je hodně velký, ale vzhledem k tomu, že jsem už ve výzkumu dál, tak ty 3 manufaktury mi zaberou rozhodně víc políček.
 

voyager-1

Velmistr písma
chybí tam VB, relikvie jsou většině hráčům k ničemu pokud nepřijdou s něčím novým. Ta výroba surovin bude v každý kapitole slabší i když ho budeš navyšovat.
 

Lovec Krys

Legenda
@Tinuviel To záleží na postavení(kapitole) a preferencích hráče.
Většina těch, co porovnává velikost většinou srovnává velikost v polích na činidlo, a produkci T1 setu neberou vůbec v úvahu (T1 produkují i tak více, než můžou použít - v různých činnostech je brzdí jiné suroviny).
 

Tinuviel

Pozorovatel
@Lovec krys Souhlasím, že záleží na kapitole i preferencích hráče. Chtěla jsem jen zmínit svůj pohled na tu sadu, časem třeba přestane být pro mě užitečná a pak ji dám pryč, ale tak je to tu se vším, a myslím si, že pokud to má pro hráče v tu danou chvíli smysl, tak proč toho nevyužít.
 

GorGlin

Veterán
Určitě, já jí na betě nejen že postavil, ale dokonce mám v plánu zbourat pár manufaktur a uvolněné zbroje využít při celkové debordelizaci města.
Jsem tam v orcích a věřím, že mi ten set dává nové možnosti.
Na českém serveru o tom vůbec neuvažuji.
Dlouho jsem přestavbu po konci rasy řešil tak, že jsem od každého typu ubral jednu manufakturu a ostatní vylepšil, ale s tím mám utrum.
Urina jede na použité lidi a kulturu.
Já jsem dost věcí dělal tak akurát aby se neřeklo a ted jsme na to dojel, je mi jedno kolik manufaktur set nahradí, já je potřebuju mít postavené.
Uvidíme s čím na mě přijdou příště
 
no, porovnání ze tří účtů - já jsem dostal zpět z majáků 200 svitků, můj malý účtík získal zpět dokonce 1000 svitků a jeden známý nedostal zpět vůbec nic. Všichni jsme brali jen velké majáky. Jasně, ještě přijdou nějaké úkoly a ne všechny účty byly úplně na konci úkolové řady, přesto aktuálně všichni sedíme v bronzu. Já už si moc nepolepším, známý taky asi ne. Můj malý účtík by poskočit ještě mohl, ale max do stříbra
 

BiggJOEcz

Mistr slova
Tady je přehled výrob u rozvinutelných budov a setů platný pro 18.kapitolu.


Setové budovy - přehled.PNG
 
Nahoru