• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Návrat kouzelníků domů

Lovec Krys

Legenda
@GorGlin Jestli někdo utratil vše během poslední hodiny, tak si tím pomohl (v závisloti na množství hráčů, kteří to udělali si mohl pomoci nepartně anebo hodně). V nejhorším případě si neuškodil (z hlediska lig).
Ukážu na příkladu.
Hraje 100 hráčů.
Po posledním přepočtu je výsledek prvních 3 hráčů:
266
263
248

Zlato je 1% = výsledek prvního hráče, tzn. na vstup do zlaté ligy je potřeba 266b (kdyby hrálo 200 hráčů, stačilo by na zlato 263b).
Poslední hodinu se požadavky na ligy nepřepočítávají, takže jestliže druhý hráč zvýší svůj výsledek z 263 na 267b, dostane se do zlaté ligy, aniž by z ní vyšoupl toho prvního s 266 body (protože další přepočet, který by zvýšil požadavek zlaté ligy na 267b už neproběhne).
Neboli poslední hodina umožňuje získat danou ligu pro větší % hráčů než je oficiální % ligy.

(v konečném důsledku, kdyby všichni hráči utratili 90% své měny události během poslední hodiny, tak by mohli být všichni ve zlaté lize. To je však jen teorie, protože měnu události bude poslední hodinu utrácet ve velkém jen malé % hráčů).
 

Ludi

Veterán
Chytla jsem bronz :cool: na cz1 i cz2, nakrmený Popelák. Podpůrnou budovu nekupuju, eventovou měnu taky ne.
Zisk: v obou městech použiju jen dvě budovy ze setu na manu, ty jsou fajn. Pár příjemných odměn padlo ze hry, tentokrát jsem velmi vítala semínka, což v 18. kapitole celkem pomohlo. Pak VB, trochu surovin a vojáčků, šlo to. Budovy v denních odměnách pro mě nejsou vhodné, raději vylepšuji staré věci, už mám všechno v aktuální kapitole, tak dobrý.
 

Lovec Krys

Legenda
@Banderoi Ber to trošku jako nadsázku. Samozřejmě, že i do zlaté se dá dostat, pokud hráč má dostatečně velké štěstí na měnu události z beden/majáků(nebo čehokoliv jiného na stejném principu)
(vždyť teoreticky lze nahrát i nekonečno, pokud hráč po každém kliknutí na bednu dostane zpátky další měnu události).

Naopak, pokud má prostě smůlu, tak může klikat sebelépe a možná mu to nevyjde ani na bronz.
 

luterina

Veterán
Popeláka jsem krmila později, nic jsem nekupovala, truhly jsem jela jen ty nejvýhodnější - nejlevnější, okolo města jsem sbírala tak 1 x denně, v obou světech mám stříbro, tedy měla jsem i štěstí, setovky stavět budu, jen co na ně vymyslím místo, mám i několik budov z denních co se hodí a vojáčků jsem si vytočila taky celkem dost, takže za mě spokojenost, díky! :)
 

indian068

Znalec fóra
Event sem hral na relax Popelaka sem nakrmil taky pozdejc mam bronz set stavet nebudu jinak s eventem su spokojen
 
já jsem set (byť bez jednoho baráčku) i postavil. Pár týdnů si na ploše poleží a až začnu stavět Unurskou osadu, tak si asi nechám jen ty dvě manovky a zbytek pápá lála
 

Lovec Krys

Legenda
@pavelb Buď jsi kliknul na denní odměnu a/nebo jsi posbíral nějaké kolem vesnice a/nebo jsi vybral odměnu z emailu. Poté jsi použil takto získanou měnu události alespoň jednou, čímž jsi se kvalifikoval na Lobby ligu.
Takže já bych neřekl, že za nic, musel jsi nejméně několikrát kliknout myší.
 

Hexik

Znalec fóra
myslim ze ta hoby liga tam proste je ikdyz nic nesplnis tedy nevyberes jedinou hulku
ale na to ze jsem vlastne nijak nepodporila zisk svitku tak jsem za bronz rada asi se na bete vic snazili ikdyz jsem tam slozila cely set zustala jsem v amateru coz tady v obou mestech bronz a to jsem jeden set nezvladla dodelat - takze vysledek dobry set stejne jednou pujde do kytek takze ok + mala knihovnika ve sklade
 

pavelb

Učedník
@Lovec Krys - máš samozřejmě pravdu, denní přihlášení jsem sbíral a i kolem vsi jsem se rozhlížel :). Ale úkol jsem opravdu žádný nesplnil. Chtěl jsem zkusit, zda je pravda, jak tu někdo tvrdil, že úkoly plní běžnou hrou. No a já ve své běžné hře VB nekupuji, tak jsem se prostě přes ten první úkol nedostal ;)
 

iDavis

Legenda
@pavelb akým spôsobom riešiš prebytky mincí? Myslím, že pri aktívnom a efektívnom hraní k naplneniu kapacity dochádza celkom často, kedy kúpiť nejaký ten VB je zrejme výhodnejšie, než nechať ďalšie výnosy mincí prepadnúť a nemať za ne nič.
 

Lovec Krys

Legenda
A pak je ještě možnost je utratit při výkupech ve věži (pokud hráč není příliš pokročilý, to ho pak stoupající ceny výkupů - semena a mana v první řadě - donutí ve věži bojovat).
Když jsem ještě věž vykupoval, tak ke kupování VBček jsem se dostal tak max. 1 den v týdnu.
 

Trumpetka

Znalec fóra
Na A je kolem 30k hráčů/účtů, do turnaje se zapojuje přes 5k účtů... Pokud byl do kalkulací akce započítán každý, kdo se po dobu akce přihlásil do hry, odklepl oznámení či sebral padanče, pak je před námi amatéry přes 1000 aktivních účtů (nebo 6000?). To není vůbec špatné!
Škoda, že to není vidět i ve věži či v turnajích :(
 

pavelb

Učedník
@iDavis - já za přebytky mincí a zásob zásadně kupuju suroviny. VB kupuju jen, když hraju event. Stejně to mám i s krátkodobou výrobou kladiv. Jedu pouze 3 a 9h výrobu, takže i úkoly na výrobu nápojů, obyč. nástrojů a chlebů jsou mojí běžnou hrou nesplnitelné;)
 
Nahoru