• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Mlžný les

Jirinazel

Znalec fóra
Díky všem za rady. Postavit - vylepšit - zbourat - tak na to jsem přišla i já, akorát že nestavím manufaktury, nýbrž obytky. Ale že by to vzalo vylepšený manovník, no to mě fakt nenapadlo a je to super.
 
já teda nevím, druhý den eventu jsem chtěl denní odměnu, získal jsem 3 (za dva koupené balíčky a počáteční věci). Dneska jsem s říkal, že si jednu taky vezmu, kdyby náhodou někde zbyla vhodná škvíra po přestavbě a na jeden balíček (420) jsem jednu vyhrál. A to jedu hlavně na kočky kvůli hlavní ceně.

Ano souhlasím, celkově je odměn možná o něco méně, než v minulých eventech, ale ten rozdíl určitě zase tak velký není. Uvědomte si, že za 420 pytlíků (což v minulých eventech bylo jen cca 3 - 5 dražších truhel!!!) dostanete 32 světel. Pokud bychom to chtěli porovnat, pak byste měli najít nějakou odměnu zhruba s každým použitým 5. - 8. světlem!!!

A i když to nemám spočítané, tak mám pocit, že zpátky dostanu víc světel, než kolik jsem v minulých eventech dostával eventové měny (pokud jsem neměl jako jednou extra štěstí a nevytočil si skoro 3000 zpět. Třeba minule jsem se už nedostal zpět ani na tisíc...)

Tím chci říct ano, má to plusy i mínusy (mě to třeba ohromně baví...), ale rozhodně to není tak černé (nebo černobílé), jak tu někteří popisujete ;)
 

Jirinazel

Znalec fóra
Denní odměny mi taky docela padají, už mám pár hezkých kousků a baví mě to, ale co mě dere je nedostatek kocourů. Nějak si to v tomhle systému nedovedu odhadnout, zatím to vypadá, že dám chalupu max. na 7. st. Nevíte někdo jak vypadá na sedmém stupni? Kdyby byla modrá, spokojila bych se s tím, ale ta se zeleným oparem se mi vůbec nelíbí a myslím, že modrá je teprve 8-10. Jasně, že vám to přijde hloupý, ale mě to vážně trápí. Estetika především. :)
 

Vicky1177

Mistr slova
Říkal tady někdo "nedostatek kocourů"? U mne si udělali sváteční dostaveníčko... ;)

04.jpg
 

flego

Mistr slova
Za pět minut tři dýně,a i kocouři jsou sem tam :) ,ale nebýt školení na BETĚ,tak než ten systém pochopím,tak mám všechno utracené :) ať se daří
IMG_20201028_155613.jpg
 

Showstall

Pokročilý žák
Otázka: bude ještě někdy možné rozvinout stonehenge? Mam ho z II.kapitoly, ale jen na lvl6. Osobně se mi líbí, navíc můj první event, ale vlastně nic nedá. Zase uklidit nejde, jen zbořit a místo něj dá tento event. Čarodějnici bych rád postavil, po delší době, kdy ostatní eventy mám ve skladu. Naposledy jsem stavěl perníkovou chaloupku, ta je taky lehce na pr (z víl), ale mám stejný postoj k nenávratnému zboření.
 

Radvanus

Znalec fóra
Pořád je jakási naděje, vycházející z logiky, že když nám umožňují tyto budovy vyrábět v ŘV, tak by měli umožnit jejich rozvinutí. Ale kampak tady s logikou :p.
 

iDavis

Legenda
Ja mám tiež taký postoj k nenávratnému zbúraniu a preto to riešim tak, že rozvinuteľné budovy, ktoré buď na lvl 10 dať nemôžem, alebo ich proste kvôli slabým efektom mať permanentne v meste nechcem, jednoducho nepostavím a nechávam si ich v inventári ako "nálepku v albume". Praktický efekt nulový, ale ten pocit z jej obdržania sa udrží dlho.. dlho.
 

Showstall

Pokročilý žák
njn, ale do začátků byly dobré. Obyvatelé a kulturka, k tomu něco málo surovin. Tak zatím bourat nebudu, možná díky novému turnaji schovám nějakou tu množírnu a ponechám si eventovky. Ostatní jsem taky zatím nestavěl, v "boxu" e nekazí. Jen jsem si vylepšil pandu a polárního do vyšších kapitol, ušetřil jsem tak případné KR-ka na rozvin. Hnědáka mám na 10 lvl a pravidelně mu těch 9 KR do další kapitoly dám :)

A kočky, mě to taky docela teď dalo, ale nevím na kolik to dám. Navíc mě to opravdu nebaví.

kočky.jpg



// Příspěvky sloučeny. Jumala
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Vicky1177

Mistr slova
Aktuální situace v Mlžném lese za deštivého odpoledne...

04.jpg


Jen takový postřeh: "nahazování" předmětů mi připadá takové nárazové "od zdi ke zdi". Včera, jak jsem vložila kocoury, tak utrum, až do noci vůbec nic (kromě jedné kočky někdy pozdě večer). A teď zase taková úroda... Možná by to chtělo trochu poladit vkládací algoritmus, nebo co to zajišťuje...
 

Jirinazel

Znalec fóra
@Vicky1177
To jsem nepochopila, co myslíš tím vložením kocourů. Možná by se z toho dalo něco vyčíst, ale takhle tam mám mlhu (jako v hlavě).
 
Naposledy upraveno:

Green Jane

Šéfkuchař
:cool: @HanyzkaS Naprosto souhlasím a je to škoda . Času i námahy. Protože-jak jsem už dřív napsala, nápad a provedení bylo velmi dobré .
Ale to ostatní ..... No snad se příště "panstvo nahoře" chytne za nos , pokud nechce přijít o spoustu otrávených hráčů . Naděje umírá
poslední -tak snad se dočkáme . Zdravím všechny ( a nenechte se otrávit - bude líp) ! :cool: :cool:
 

iDavis

Legenda
Pozerám, že nové avatary z instagramovej kozmetickej súťaže sú už zavedené v hre.. celkom podarené, ale na robota z časoskoku to nemá :)
 
Nahoru