• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Mlžný les

Danber7777

Pokročilý žák
@Ryny myslím,že v DS si stejně každé společenství aspon pro ty odměny zajde Tak proč se nervovat s tím jestli postavím o 14dní dřív nebo později? :))
 

Lovec Krys

Legenda
@Danber7777 Pokud někdo není členem nějakého menšího společenství. Takové bude mít problém se 3. kolem pokud nedojde k úpravám nároků na odznaky.
Zejména nároky na náramky (T1 zboží) a opary jsou dosti velké.
 

prchlik

Znalec fóra
Aktuálně mám chatrč na 8.úrovni. To jest ještě dva artefakty potřebuji. Mám spočítáno, že do konce eventu bych měl skoro 2000 batohů udělat. To budou 4 nákupy za 420 a nějaké drobné. Vychází mi, že za balíček 420 batohů získám 15-18koček. Takže když klapne průměr, tak to budu mít víc jak 60koček. A 60 koček právě potřebuji na ty poslední dva artefakty. Já tu chatrč na 95% postavím celou z eventu. Těch 5% nechávám pro případ, že půjdu do mlžného lesa pod nějakou halucinogenní látkou a začnu nesmyslně umisťovat světla.
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Mám něco odehráno. Čučí na mě už přes týden Vědomost 20 a nachystaná kočka. Mezitím jsem nahamounil 3759 ruksaků.
Jedu už pár dní denní program. Ale vlastně už ani nevím proč, když už jsem si po zkušebních výstřelech spočítal, že dosáhnu tak na 5. klobouk. Možná, možná šestý.
HALOOOOOO! Je tu někdo, kde je schopen s tím něco dělat?
Nebo jsme tu jako hráči jenom pro srandu králíkům?
 

voyager-1

Velmistr písma
sedum klobouků by měla bejt brnkačka, vždyt budeš mít 10 nákupů a nezapomen na dva v liště
 
Naposledy upraveno:

Showstall

Pokročilý žák
Dnes dorazil teleport na novou kapitolu, ale batohy žádný. Posílali mailem, nebo tentokrát nic?
 

Showstall

Pokročilý žák
Aha, ne ve spamu, já to mrsknul do koše, tak to jsem se asi uklikl :)

@iDavis, jo tak jsem pak hledal batoh, ale našel jsem jen světla. To, že jsem to mrskl do koše, to nechápu, asi jsem přepracovaný :cool:


Citace z mailu:
I pokud obchodníci z Urnuru ve tvém městě sice ještě pár kapitol nepřistanou:

Ale už teď si můžeš vyzvednout dárek na uvítanou! Užij si budování díky zdarma kouzlu Teleportace budovy!
 

GorGlin

Veterán
S hledem na paramety kapitoly mi to přijde trochu jako provokace.
Já naopak vytáhl z inventáře jednu manufakturu abych zvedl počet pracujících.
 

Trumpetka

Znalec fóra
Pro zbytek eventu nasazuju růžové brýle. Dnes ráno jsem koupil balíček za 420, přibylo pár jednotek a popojel z 31 chybějících koček na 5. Další 1 artefatefakt nějak do konce akce dám, tj. budova půjde z 8 na 9. To je pro mě přijatelné nastavení - kdo si koupil budovu na sběr nebo je extra borec, ten to dá na 10 hned - kdo jen aktivně hraje, dá 9 - kdo neměl tolik štěstí nebo chvilku vynechal, dá 8. Přes DS to půjde dohnat.
Jako fanda Tom&Jerry a Simpsonových shledávám jen jednu přetrvávající vadu, a to duch-bíla kočka. Tady se mohli animátoři vyřádit víc, však je to akce k Halloweenu, ne?
 

BiggJOEcz

Mistr slova
Na event. jsem se těšil, hlavně pro tu pro inovaci i pro dané Halloween téma.
Ze začátku mě to odkrývání lesa bavilo, více, než u jakéhokoliv eventu předtím (truhly, puzzle..)
Ale jakmile jsem si uvědomil, že vlastně hraji jen o Chatrč a vůbec mě nelákala žádná denní odměna (především těmi parametry budov), tak se to stal hon jen na kočky. Z nadšení se časem stala celkem nudná klikačka.
A ikdyž tento event mám asi velké štěstí (nebo je to ta jejich strategie? :cool: ) na kočky a asi zvládnu do konce nasbírat 9.artefaktů, tak mě na konec zklamal jak s hodnotami denních odměn, tak jejich principem získatelností. Pokud je to ale v režimu "snižování odměn na kusy oproti desítkám z dávných dob", tak to pak asi jo..

Nevím proč mi přijde, že ikdyž vývojáři přijdou s něčím novým, a co má celkem dobrý potenciál, tak si to srazí na zem nějakým "nápravným" limitem, kterého chtějí u hráčů (byť za svoje vývojářské chyby alá nekonečné úkoly se zisky mnoha budov) dosáhnout.

Velká škoda, že eventy nejsou třeba jen 4x v roce, dle ročních období podchycené nějakým dobovým tématem (né jen halloweeen, slunovrat, valentýn,...) , pro ty eventy udělat nějaké wow-budovy, třeba s navýšenou pop/kult (nebo něčeho jiného) byť jen o pár hodnot navíc i třeba jen jako hlavní odměny., aby se motivovali hráči na všech levelech.
Je smutné, že hra jde stále dopředu, ale ceny odměny jsou zabržděné či jdou s hodnotami cestou zpět...
Mezi eventama by to mohly doplnit výzvy pro získání drobností z eventů (klidně neplánovaně,

Věž je upravená, Turnaje už taky...je na čase DS.
Jestli ano, tak na to budu zvědavý, jakým novým směrem půjdou.

les.JPG
 
Naposledy upraveno:

Vicky1177

Mistr slova
Stav lesa u mě:

02.jpg


Taky žádná hitparáda, získávání denních odměn jsem vzdala druhý den, aktuálně mám pouhé dvě...

Ke stavu, o kterém píšeš hned na začátku: je to malinko jinak. Podrobnosti jsou už "proti pravidlům".
 
Nahoru