• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Mlžný les

forthefirst

Učedník
Přesto, že jsem v obou městech dosáhl na potřebných 9 klobouků, považuji tento event za nejhorší, co jsem tu hrál, a to pro jeho zdlouhavost a naprostou náhodnost. Doufám, že se jednalo o poslední takovýto úlet ze strany tvůrců hry.
 

Slavkov

Pozorovatel
za celou hru jedna denní výhra a dva klobouky z koček. to je úroveň. A teď poslední tři dny budou velkoryse nabízet určitě 10% slevu na batohy při nákupu diamantů. jestli se taková hra bude ještě opakovat, budu ji ignorovat.
 

Vicky1177

Mistr slova
@Emhyr var Emreis II: když zapomenu, že byly nějaké "denní odměny", tak systém dobrý, ale hodně nevychytaný. Celkově jen (zatím) dvě denní, koček docela dost a nějaká bižutérie. Na tak dlouhý event hodně málo...
 

prchlik

Znalec fóra
Mně se líbí současný systém. Již jsem někde psal, je jen dobře, že těch mechanismů je víc. Nahodilost je ve všech třech. Z mého pohledu je to v duchu prašť nebo uhoď. Míra nahodilosti v této hře je někde mezi pexesem a bednami. Vše je to jen o pocitu. Výsledek je podobný. Já jsem ještě chatrč nedosáhl na 10, protože sbírám batohy na poslední nákup za 420. Chybí mi 5 koček. Od začátku akce jsem nahrál cca 7 denních odměn. Jeden člen u mě ve spolku hrál, když byla denní odměna Dr.Šraňkeštajn. hrál a hrál a když se podíval do inventáře, tak se nestačil divit Dr.Šraňkeštajn tam byl 12x !?! Takže to padá jak komu.
 

aikomi

Mistr slova
Já jsem s novou událostí spokojená. Získala jsem zatím 8 klobouků, takže na 9.lvl se dostanu....Nejspíš destíku nedám, ale při DS se dostanu. Sem tam padly i denní odměny. A celkem se dařilo v rámci možností... Tento nový systém se mi líbí. Je to něco nového a že se můžu rozhodnout kam tu svíčku dám je pro mě zpestření. ;)
 

Vicky1177

Mistr slova
@Emhyr var Emreis II: nejprve jsem koupila jen malý za 195, čistě jen na zkoušku pro úvodní znechucenost. Nakonec jsem tomu dala šanci a dokoupila postupně několik za 420. Ale jak jsem psala už výše, třeba denní motání se po prázdné mapě nakonec znamenalo jen Fontánu s chrličem a Svatbu v mauzoleu, nic víc. Mám tři kloubouky ze hry a dva z milníků, teoreticky ještě jeden bych mohla udělat. To je prostě slabota oproti třeba předchozímu Zvířetníku (2x Jezírko jeseně, 2x Lískové město, 2x Mísa oříšků, 5x Magický louskáček, 2x Socha v jezírku, 2x Zvonová fontána, 2x Základna draků, 1x Vyhlídka na světlušky, 1x Pilíř s jezírkem, 2x Náměstí veverek). Kde nic celý den není, tam se prostě nedá nic nabrat. Věnuju celý večer Elvenaru a odměnou dostanu 1 kočku (slovy JEDNU)? To je prostě totálně vyhozený čas...
 

Vicky1177

Mistr slova
@prchlik: Je to možný. S kočkama problém nemám, když se mi podaří dobře odkrýt mám i 4 jedním vrzem. Mě vadí spíš ta kumulace předmětů, jedeš, čistíš třeba čtvrthoďky v kuse a (nic, nic, jeden předmět (bez denní odměny), kočka, 3 kočky, 2 kočky+2 předměty (zase bez denní odměny), nic, nic, nic...). Na "herní měnu zpátky" jsem nikdy moc nebyla, třeba u Zvířetníku ke konci přebytek klíčů a dostala jsem spoustu kouzel, jednotek a 5 louskáčků). Ale od ničeho k ničemu? Třeba takhle to vypadá zrovna teď, skončila jsem s čištěním nějak před hodinou a akorát dodělala klobouk...

02.jpg
 

prchlik

Znalec fóra
Přijde mi, že to máš až moc vyčištěný. U mě by zůstalo určitě víc mlhy.

@GorGlin to máš pravdu. Jenomže zde vždycky nějaká berlička přijde, u beden si nemusel za celou akci dostat nic navíc a tím pádem 100% dodělávka přes DS.
 

luterina

Veterán
Tak určitě to o strategii svým způsobem také je, kdo to položit umí, určitě světla ušetří, ale zároveň, i když je to dobrý stratég, nemusí mít tolik štěstí, na odměny i kočky, jako stratég jiný, stejně tak dobrý, v tom to asi bude stejné, jako v tom točení truhel, někomu prostě padne něco několikrát a někomu méně nebo nic. Já v obou městech získala chatrče na lvl 9 a tedy na 10 budou za odměny v DS, na které se mimo jiné celkem těším, zatím to vypadá, že pro nás, co už jsme v zajetých spolcích, bude mnohem na práci snazší. :)
 

karhol

Znalec fóra
Tak za mně je to příjemná změna. Kočky mi chybí ještě dvě, abych měl chatrč na 10 ještě během eventu. Předmětů jsem našel taky dost, ale o denních odměnách si mohu nechat zdát. Za celou dobu jen dvě. I když je šance na denní odměnu 25% stejně vždy padlo něco jiného.. Asi jsou denní odměny u někoho jiného..Chtělo by to tento systém ještě doladit, trošku eliminovat náhodu a bude to OK.
 

Green Jane

Šéfkuchař
Tak nevím , asi jsem něco zapomněla , ale můžete mi někdo říct , co znamená ta hojně užívaná zkratka DS ? Myslím si , že to asi vím-ale
nejsem si jistá . Jinak všecko o.k. :cool:
 

kasimir

Učedník
@karhol když bude eliminovaná náhoda, tak už to nebude hra - ta v sobě má vždy prvek náhody. I pokr můžeš počítat jak chceš a eliminovat prohry apod., ale prostě ti něco přijde a hotovo. A když nic nedostaneš, tak nic neuděláš. Tady ti alespoň nehrozí prohra :)
 
Nahoru