• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Mlžný les

Melindra

Učedník
Moc jsem se na event těšila. Denní budovy se mi moc líbí, téměř všechny jsem chtěla a tak me moc mrzí ze nemůžu žádnou získat. Tohle je tak obrovské zklamání, zatím nejhorší způsob, kdyby se alespoň v kazdem sloupci neco objevilo ale ten počet prázdných políček na to jak jsou balíčky se světly drahé je nepoměr. Jinak denní budovy i hlavní budova super. Jinak obrovské zklamání. Už aby to skončilo a bylo to za námi.
 

Jirinazel

Znalec fóra
I já mám výhrady k obtížnosti úkolů. Možná je to tím, že začínám novou kapitolu, ale na tom množství relikvií, oparů, provincií nebo výzkumů by se asi nic nezměnilo, o zboží ani nemluvím. V polovině úkolů mám zásoby vyčerpané více než z poloviny, nejhorší mi přijdou ty denní na konci od č. 60: 2 provincie nebo tři budovy + 20x opar, 25x opar, 12 rel., 12 rel., 10 střetů, 2 lepidla, provincie, techno atd. a vůbec žádná úleva a kde na to mám brát. A to nic, co nacházím v lese mi připomíná, jak jsem byla onehdá u Tábora na houbách. Trochu vysoké nároky na tak hubený úlovek.
 

Ryny

Pokročilý žák
Ahoj.
Dnes super denní odměna!!!! 10% portálový bonus. Proč jen jsem si nešetřil :-( :-( :-(.
Ryny
PS: :) :) :) :) :)
 

jana.souck

Pokročilý žák
Mně se nelíbí, že člověk nedostane už žádné světlo navíc, dřív byla možnost, že se něco našlo v truhlách, tady sem tam svíčka v mapě. Mám půlku úkolů, 3 klobouky, sklad se zbožím na nule a žádné velké vyhlídky.
 

DeletedUser7885

Guest
Vše, co jsem chtěl napsat před 40 minutami napsal(a) Jirinazel. Tohle se prostě dá uhrát jen těžko. Škoda, jsem z toho tak nějak zklamaný :(:(:(
 

hrac552

Znalec fóra
Za mě:
Mlžný les je výborná změna :) a mimochodem co by se dalo ještě zlepšit ? Odměny. V dřívějších událostech bývávala mezi odměnami jedna budova s mimořádně výhodnými vlastnostmi - pro mne bylo vždy zábavné ji nejprve vytipovat a pak získat.
A co nový turnaj? Zatím si nejsem zcela jistý - rozhodně větší šance na slušný výsledek pro začínající a příležitostné hráče. Pro ty ostatní - změna je život - při nejhorším se město přeorientuje, třeba na jiný poměr vojsko/ suroviny - takže ....... taky docela dobrý.
Jedna připomínka: Chtělo by to zoptimalizovat program, aby načítání mezi jednotlivými koly turnaje trochu odsýpalo.
 

Vicky1177

Mistr slova
a čekat až nasbírám 420 batohů abych si koupil nejvýhodnější balík zase trvá

Trvá asi tak půlden, když se tomu věnuju... Ale není kam spěchat, událost si tímto nepovedeným experimentem podřízla větev pod sebou sama.
Ad "Beta": Neslouží tyhle Bety k testování právě jestli to půjde nebo nepůjde? V celém IT průmyslu ano.
@joskap : beta, nebeta, na live serverech platí seznam na minimálně 95%. Myslíš zřejmě úkoly 34, 36, 37, 39, 41, které pokračují v podobném duchu v číslech 46, 51 a 56... Jo, je to trochu moc krátce za sebou, ale trocha plánování...
 
Naposledy upraveno:

Vicky1177

Mistr slova
Dnes nalezeno několik koček a 1 (slovy JEDEN) ztracený předmět... :rolleyes:
A obsah? Skvělé! Po tom jsem celý den toužila...

04.jpg
 

forthefirst

Učedník
@Vicky1177 - tak to velká gratulace !!! Už se těším, až taky vyrazím do mlhy. Mám našetřeno víc než 3500 baťohů, tak počítám se ziskem alespoň 10 run a 10 úlomků run - ty tam také jsou. Ale počkám si asi na poslední den, ať to stojí za to ;)
 

Green Jane

Šéfkuchař
:cool: Jo to jsme zase dopadli . Někdy mám dojem , že si z nás dělají "vrtuli" .Jak jste si možná všimli, nikdy jsem si nestěžovala, spíš naopak . Ale
tentokrát je fakt , že ten nepoměr mezi náklady a výhrou je už příliš. Nápad a námět byl dobrý, ale ta praxe ...... Tak radši přeju všem hodně
zdraví - budeme ho potřebovat ! ;)
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Co to je? To někdo projektoval v rauši? Na běžnou úkolovou část narouboval jakousi infantilní vychytávačku, kde logika dala hře nazdar. Jsem na 44. úkolu, ale po vyzkoušení 500 ruksaků mne to nějak přestává bavit.
Nevím, co s tím. Žádný propočet zatím nevede k uspokojivému cíli. Herní výkřik programátorského zoufalství?
 

DeletedUser5297

Guest
Není co kritizovat, Po 4letech hraní nedohraju event. Akorát mně mrzí že jsem dodělala až 5 úkolú, škoda mincí za první nákup 4vb. Připadám si jak slepice co zobe celý život zrní po dvoře a večer znese vejce. Děkuji INNO za zničení celého elvenaru!
 

joskap

Znalec fóra
Trvá asi tak půlden, když se tomu věnuju... Ale není kam spěchat, událost si tímto nepovedeným experimentem podřízla větev pod sebou sama.
Ad "Beta": Neslouží tyhle Bety k testování právě jestli to půjde nebo nepůjde? V celém IT průmyslu ano.
@joskap : beta, nebeta, na live serverech platí seznam na minimálně 95%. Myslíš zřejmě úkoly 34, 36, 37, 39, 41, které pokračují v podobném duchu v číslech 46, 51 a 56... Jo, je to trochu moc krátce za sebou, ale trocha plánování...

Já bych i souhlasil, jenže možná jsi dál, nebo máš víc místa, ale já s místem docela bojuji. jsem schopen vyrábět cca 61000 základních ................... a ostatních surovin najednou. A pokud to jde v takovém sledu, moc toho nenaplánuji. No a dnes to je ještě lepší, střídá se 151000 a 123000. Vím, že času je dost, ale dělat dva úkoly za den a půl není zábava, ale otrava. Popravdě takto bych úkoly dokázal vymyslet i já.

//Příspěvky sloučeny. Jumala
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru