• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Mlžný les

Anthalas

Znalec fóra
Super event pro lidi kteri se bavi klikani na mape a mysli si jak strasne vymyslely jestli sem dat svicku nebo lampu/kudla u toho se musi toooolik premyslet/ a o odmeny jim nejde , kdo si chtel eventem prilepsit tak at se jde radsi projit .
 

Vicky1177

Mistr slova
Jo, přesně jsem potřebovala zbytečných pět runových úlomků... :rolleyes: Zatím na "mapu" nemám vyhraněný názor, momentálně se pohybuji někde u "co to sakra je???"
 

Lovec Krys

Legenda
Já to na 10 na betě mám - a nejsem sám. Oproti betě přidali více (nevím o kolik) eventové měny, takže by mělo být lehčí max. lv dosáhnout.
 

GorGlin

Veterán
Doufal jsem na nějaký průlomový postřeh.
Fakt mě nenapadá co mám všem členům cechu kterým to není o chuti napsat.
dřív to bylo snadné a kdo neměl štěstí v losování tak se mohl spolehnout na cech že to dorazíme v DSku
Ale když z tehle jejich ... získají třeba ...
poradí mi někdo z teamu?
 

iDavis

Legenda
dřív to bylo snadné a kdo neměl štěstí v losování
Ono ja som práve rád, že to teraz nie je snadné a že za tým rozptylom možného zisku stojí aj to, ako dobre pri tom hráč strategizuje (samozrejme náhoda je stále v hre, ale myslím že každý kto sa do toho trochu viac zavŕta pochopí, že svojimi ťahmi kokteil podľa chuti namiešať dokáže..). Predošlý systém zvládal aj človek v bezvedomí, teraz to vyžaduje väčšiu pozornosť no za seba hovorím, že po skúsenosti s touto mechanikou na bete ju rád budem vidieť kedykoľvek v budúcnosti.
 

Fjorgyn

Znalec fóra
Mechanika postupu na mapě je zajímavá, ale získávání denních odměn je otřesné až nereálné. Předtím si člověk mohl stěžovat, že má smůlu, když mu to z té truhly nepadlo, nyní ani tu "truhlu", kterou by chtěl nedostane. Takže se to smrskává na najdi co nejvíce koček, pokud chceš hlavní odměnu, jinak to je ještě horší než dárečky o vánocích, tam byla denní odměna "jistá" mezi balíčky.
 
no, nejde to, jak jsem si představoval. Nicméně s počátečníma surovinama a jedním dokoupeným balíčkem za cca 420 přísad (+ jedna svíčka za 10) jsem získal 2 denní odměny, jednu hlavní a jinak vesměs veteš (3x 5 zlomků runy, 2x 3 runy a jeden PP). Ale baví mě to :)
 

BiggJOEcz

Mistr slova
Náhodou mě tato mechanika hry baví :cool: a musím částečně souhlasit s tím, co napsal @Fjorgyn výše, že je to celkem zajímavý,
Ono ale nebude od věci se na eventy ohledně odměn dívat jinak, než třeba před 2.lety. Bohužel :(
Tam nám ty odměny byly k užitku. Teď tomu tak už bohužel v drtivé většině odměn už není. Dříve jsem se pachtil za top hybridama a mělo to náboj a já měl motivaci a chuť. Teď koukám, že se ani zdaleka nevyrovná nejlepší hybrid z eventu - Šrankenštein třeba Venarům. Vynechávám tedy denní odměny na hybridy. Budovy s manou nejsou třeba, PP je tam jaksi asi ze srandy ,..takže se zúžila volba toho, co potřebuju z denních odměn na 2.dny - a to je právě Strašlivý Kočár a Svatba v mauzoleu. Produkce orků je asi ta nejlepší volba. Beru tu s populací - Svatbu v Mauzoleu.
Co se týká Seznamu ztracených předmětů, tam si musíme vybrat jen ty, co považujeme za nejvýhodnější. Pro mě to je červená kniha a zelená lebka a samozřejmě v první řadě duch Kočky. Nic víc.
Tomu jsem si přizpůsobil útratu světel a neplýtvám to na ty nepotřebné předměty v mlze.

Ke světlům..líbí se mi třeba strategie 2x svíčka vpravo + lucerna, které zviditelní v ideálním případě 2.sloupce a zpřístupní 3.sloupec. Vše záleží na terénu.

Když to shrnu, odměny v mé fázi hry mě opravdu až na vyjímky neberou, hlavní cíl je Hlavní budova - Chata Čarodějnice, která se oproti mnoha minulým povedla, a nějaké mausoleum. Tomu přizpůsobím strategii se světlem a zbytečně tím neplýtvat.

Zvolte si nějaký cíl (cíle), co vám v tomto eventu vyhovují a jen toho se držte. Neplýtvejte zbytečně světlem a najděte si nějakou strategii, jak je používat, pak je možné si tento event. trochu "užít" a né jen nadávat :p

Tak ať se daří ;)
 

Lovec Krys

Legenda
Na pole máš lepší Headless Helloween (nepamatuju si zpaměti jak to bylo přeloženo), ale my na konci stejně pop/kult hybridy asi nebudeme chtít, když na spotřebované kultuře nám závisí bonus k produkci unuria (já se svým jedním pop/kult stromem budu s tím bonusem unuria asi o dost lépe než někdo, kdo má ve vsi 20 venarů). A co zbyde z měny, tak hřbitov 3x5 na čistou kulturu se taky bude hodit.
No a 10. den jsou VBčka.
 

BiggJOEcz

Mistr slova
Šrankenštajn je o něco lepší s pop/políčko. (500 vs 493,33)Na elvengems to mají špatně napsané, jen do 15,.kapitoly místo do 16.
Ale toto je jen detail. Vše s populací menší, než má Duhová Květinová klec, mi prostě za tu námahu nestojí.
Na to unurium jsem zvědavej. Schválně moc toho teď nezjištuju a nechám se překvapit. Hřbitov i VB jsou fajn.
 

forthefirst

Učedník
první reakce ze spolků A + E, ve kterých jsem jsou v 90% negativní a odmítavé. Nejslušnější hodnocení, jež jsem zaznamenal, bylo slovem ptákovina.
 

aikomi

Mistr slova
Zatím to jen zkouším a líbí se mi nový styl eventu. Jen na denní odměnu jsem zatím nedosahla. Je to škoda. V tomto systému je to hodně o náhodě. Jelikož pro mě odměny nejsou moc příznivé, jak pro některé hráče, tak je nijak neřeším. Vzato mi to nese celkem dost VBček, což je pro mě přínosem. Budu se pokoušet získat aspoň hlavní odměnu a jestli k tomu získám i jiné, tak budu velmi spokojená.

U nového systému se musí přemýšlet, co kam dat a není to zas tak náročné. Pak už záleží o hodně velké náhodě, než bylo v předešlých událostech.
 

Ludi

Veterán
Upřímně - nový styl eventu mě moc nebaví. Snažím se to hrát, už mám nějakou zkušenost z bety. Jdu hlavně po kočkách, hlavní cena je ale fakt super. Produkce žabiček je fajn.
 

Ryny

Pokročilý žák
Ahoj.
Tak jsem to už taky zkusil. Hlavně kvůli pro mě zajímavé denní odměně (ty jsem získal celkem 3). No popravdě řečeno, úplně jsem celý ten systém zřejmě dokonale nepobral :-/. Za ten základ, co jsem dostali + 2 balíky (420) + dárek z mailu jsem všehovšudy vydoloval 39 koček. Takže vlastně necelého 1 a půl klobouku :-(. Zkrátka jsem asi špatně začal.
Ryny
 
Nahoru