• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Májové slavnosti

luterina

Veterán
@Lovec Krys , takto vytržené z kontextu je to asi jen nedorozumění, co vím, tak když jsem dříve měla v požadavku úkolu např. získej 10.000 T2, musela jsem dodat 10.000 jenom hedvábí, nebo jenom svitků - úkol sice zaznamenal např. 4000 svitků, ale jak jsem sklidila 7000 hedvábí, tak těch 4000 svitků to s těmi 7000 hedvábí nesečetlo, ale jen čeho bylo více, toho čeho bylo méně, to přebilo, tak, že mi úkol započítal jen jen těch 7000 hedvábí, nestačilo dodat např. 5.000 hedvábí + 5.000 svitků, aby to dalo těch celkem 10.000, což je tak v eventu nyní, kdy se zboží jednoho typu sčítá dohromady, a ne že jen upřednostňuje, kterého z těch druhů je vyzvednutého víc.
 
Naposledy upraveno:

luterina

Veterán
@Lovec Krys , taky se mohu mýlit, že tento "sčítací" a ne "upřednostňující zboží, čeho je více" systém, se tu v úkolech nikdy před tím nevyskytoval, několik eventů v minulosti nemám odehraných.
 

iDavis

Legenda
Ak si dobre pamätám, mali sme oboje, v poslednej dobe najmä ten "sčítací". Ten nanešťastie už tentokrát nefunguje v prípade úlohy "Vyrieš X stretov na mape ALEBO vyrieš X stretov vo veži", takže odohrať 4 strety vo veži a zvyšok dohrať na mape už nie je riešením.
 

luterina

Veterán
@iDavis , tak nevím, jestli je možné, že způsob plnění úkolů mohl být nastavený pro jednu skupinu hráčů jinak než pro skupinu jinou, ale minulý event byl u mě a ještě u některých hráčů nastavený - co se týká zboží - jako "upřednostňující" (to si mohu ověřit v záznamech) a co jsem tu znovu druhým rokem, pro mě je u zboží typ úkolu "sčítací" absolutní novinkou, jinak bych z toho nebyla tak nadšená a nepsala bych tolik o tom. :) Co se týká úkolů vyřeš X střetů, ty už jsem jako "sčítací", že v některých eventech byly, během těch dvou předešlých let, zaznamenala.
 
Naposledy upraveno:

Vicky1177

Mistr slova
U mne to bylo nastaveno ve hře takto: Popisek byl "vyrob jeden určitý druh zboží" a k tomu výběr druhů. Ale po vyrobení se mi sčítaly všechny druhy z výběru.
A jak píše @iDavis: sčítání opravdu nefunguje u "vyřeš X střetů", tam kde začnu, musím i pokračovat až do konce...
 

BaluWizova

Pokročilý žák
Ahoj,

muzu se zeptat, na elvengems jsem nasla popsane ukoly jen do 44. Dalsi popsane nejsou. Nevite ten zbytek co to bylo?

a prosim, nekolika clenum meho spolku se stalo, ze urciteho ukolu se jim ukoly nacitaji jen jeden denne, a jak ho udelaji museji cekat na dalsi den na dalsi ukol. Jinym to zase jede klasicky tak jak to zacalo, proste ukol za ukolem bez casoveho omezeni.
Deje se Vam to tez?

diky

U mne to bylo nastaveno ve hře takto: Popisek byl "vyrob jeden určitý druh zboží" a k tomu výběr druhů. Ale po vyrobení se mi sčítaly všechny druhy z výběru.
A jak píše @iDavis: sčítání opravdu nefunguje u "vyřeš X střetů", tam kde začnu, musím i pokračovat až do konce...
Ahoj,

to je divny, me se to napriklad deje tak, ze zacnu turnaj, ale nedodelam, tak se mi tam nacte z 24 pozadovanych stretu jen 12, zacnu klasicke strety kterych je pozadovanych 6, a jakmile je mam 2 zacne to pocitat ty standard strety, a jede do 6 (takze ta kombinace semi zmeni, a nemusim proste dojet to cim sem zacala). Coz se mi nikdy predtim nestalo, tohle je prvni event kde to takto funguje. U toho zbozi, zalezi - nekdy mi to nacte oba druhy, ale ne treti, nekdy jen jeden druh zbozi.

myslite ze je to chyba nekde ve hre? ci je to treba verzi apky na mobilu? zkoumal nekdo zda je to jine na web rozhrani i na mobilni apce?
 

Fjorgyn

Znalec fóra
@BaluWizova První otázka: (chápu, že se Ti nechce číst 5 stránek, ale už se to tu vysvětlovalo) ano to je záměr. Po dokončení "nezávislé" úkolové řady se zpřístupňují "denní" úkoly, kterých můžeš udělat nejednou tolik kolik již uběhlo dnu události a pak už se zpřístupňuje 1 úkol co 24 hod, až do konce události.

druhá spekulace. Turnaj se nikdy nesčítal z provinciemi, ale sčítaly se střety ve věži a v provinciích, což v této události již nejde. Já osobně jsem vždy dojel jednu možnost, takže jsem nikdy nesledoval jestli si úkol pamatuje předchozí výsledek, jediné co vím, že to co má aktuálně vyšší hodnotu, tak to se viditelně započítává ze soubojů.

Ohledně surovin: také pozoruji změny, jsem rád, že se započítává všechno možné, i když v úkolu je třeba napsané nebo, takže to započítává i t1+t2+t3. Takže sbírám vše co mi město poskytne a jedu dál :)
 

Danajka

Učedník
Zdravím, může se stát, že nedostanu Slavnostní májový strom? Hledám, hledám, ale nemůžu najít v inventáři, ani ve hře vysazený. Poradí mi někdo? Děkuji.
 

Vicky1177

Mistr slova
Strom je jako první milníková odměna, po splnění pátého úkolu. Viz obrázek:

05.jpg


Musí se "sebrat" - rozkliknout.
 

aledaa

Kolemjdoucí
Ahoj
Mám ten samý problém jako Danajka nemůžu ten základní strom najít.... kde ho mám sebrat a rozkliknou nevím jak se dostat na tu tabulku 0/5 až 58.
Jediné co můžu rozkliknout je strom kam se dodávají květy a tam nikde nic není. Děkuji moc za radu
Tak tu tabulku už jsem našla ,májový strom mám zeleně zaškrtnutý ale najít ho stejně nemůžu.
 
Naposledy upraveno:

iDavis

Legenda
@aledaa k tej tabuľke sa dostaneš kliknutím na májovú úlohu a následním rozkliknutím dolnej lišty (tam, kde je na obrázku vyššie umiestnený kurzor). No a následne tlačidlo Vyzdvihnúť na jednotlivých odmenách (pokiaľ si ich už dosiahla).
 

Jirinazel

Znalec fóra
@aledaa
Ahoj,
ten májový strom jestli máš na liště s úkoly zeleně zaškrtnutý, tak už sis ho vybrala. Měla bys ho mít ve skladu, možná špatně hledáš, protože on jako strom vůbec nevypadá, zatím je to jen zelený plácek, strom ti vyroste až ve městě, až ho budeš rozvíjet pomocí artefaktů. Podívej se na to ještě jednou, jinak bys to musela reklamovat na podpoře.
PS: Pokud ovšem zelené zaškrtátko neznamená, že si ho už můžeš vybrat, teď si přesně nevzpomínám, pak bys na to musela kliknout a on ti skočí do skladu.
 
Naposledy upraveno:

Martelan

Znalec fóra
A už je to tady. "Exkluzivní balíček" nám vyrašil a o5 hned 5x zasebou :rolleyes: Co na to říká z5ná vazba ?
 

Lovec Krys

Legenda
@Martelan Zpětná vazba už nic neříká - ví že v tomto případě bude určitě ignorována. Pokud ti to okno vyskakuje opakovaně - restartuj klienta, taky se mi to už několikrát stalo.
 

hrac552

Znalec fóra
Celý cyklus hlavních odměn se periodicky opakuje. Máte také mezi prvním a druhým Májovým stromem jen 8 vylepšení?
(Mimochodem Májové slavnosti jsou docela dobré na získání VB. Žádnou mimořádnou budovu jsem neobjevil, pouze poslední den je odměna nepatrně lepší než Festivalový obchodník .)
 

Deleted User - 584607

Guest
Naco je vlastně ten druhý Májový strom? A ano, taky mám 8 vylepšení mezi stromy, deváté je po tom druhém májovém stromu a desáté na úplném konci úkolové řady.
 
Nahoru