• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Májové slavnosti

Deleted User - 137677

Guest
Tak já jsem asi svůj Májový strom nedopatřením smazala nebo fakt nevím. Jsem si dělala místo, že si ho konečně umístím a rozvinu a najednou ho prostě nemám :D Mám ho oškrtnutý jako získaný, ale jestli jsem ho opravdu získala nebo někde ztratila, to se už nedozvím.
 

DeletedUser4336

Guest
Lovec Krys >> Leda že by to byla snaha o tu postupnou pomyslnou náplast na rozvážení surek vlivem věže, ale nevím nevím.
 

Vicky1177

Mistr slova
@luterina: jednoduše a prostě v krátkých bodech:
* Šlo výhradně o jedinou věc, o které šla řeč a to opakování stále těch samých úkolů v některých minulých eventech.
* A tu kritizovalo XX hráčů, nejen já. Stačí se podívat do historie fóra.
* Hra má bavit. To nedělá, alespoň u mě... Až bude něci co mohu chválit, velmi ráda pochválím. A to myslím 200% vážně.
* Jediná věc, kterou si nekoupíš za žádný peníze, je čas. Když si někdo neváží mého času, neváží si mě...
* A nevím proč bych měla já (nebo kdokoliv jiný) cokoliv vymýšlet zadarmo za placené vývojáře??
Prosím buď tak laskavá, a trochu uber na tom sluníčkářském přesvědčení. Nesdílím ho (ale nikomu ho neberu). Bolí mně z něj zuby. Děkuji moc ;)
 

Jirinazel

Znalec fóra
@Nanyska
Prosím Tě, ten strom na liště máš zeleně zaškrtnutý, jako že jsi ho získala. Musíš si jej vyzvednout tím, že klikneš na to zelené zaškrtávátko, ono se změní. A zkontroluj si, že Ti skutečně spadl do inventáře. A vyzvedni si stejným způsobem i všechny další odměny na liště. A udělej to, než splníš dnešní nebo zítra poslední denní úkol, máš na to už jen jeden poslední den, tak si na to nezapomeň. Protože až ten úkol splníš, tak Ti lišta zmizí i s tabulkou navěky.
On tam ten bard s upozorněním vyběhne, ale až nakonec, po splnění posledního úkolu. Aspoň tak. :)
 
Naposledy upraveno:

Ludi

Veterán
Event končí závěrem hodnotím:
1. Grafika kytiček není hezká (což je v Elvenaru velká výjimka, protože zde bývá grafika jinak krásná) a vyzvedávání odměn ze stromu je velmi pomalé.
2. Odměny pro mě celkově slabé, ale VB mi padaly celkem slušně. Pro začínající hráče event, který snadno zvládnou a kultura, která může hodně pomoci. Takže pokud to beru jako event, který je spíš stavěn pro menší hráče, tak budiž.
3. Pozitivum je, že úkoly byly jednoduché, takže jsem je plnila tak nějak mimochodem během běžné hry, takže to nějak nezatěžovalo. Vzhledem k jednoduchosti úkolů chápu slabší odměny.
4. Strom jsem zatím nakonec postavila, protože 3 VB denně se mi teď hodí. Však to znáte: "dobrá hospodyňka i přes plot pro VB skočí"
Každopádně s ním nepočítám moc do budoucna, je to pro mě taková provizorní věc.
 
Naposledy upraveno:

Prealiena

Velmistr písma
@Nanyska Hele, v pohodě. Až splníš poslední úkol, vyskočí ti okénko: Splnil jsi všechny úkoly události, nezapoměň vyzvednout své odměny"
Takže ošetřené to měli. :)
 

luterina

Veterán
Kolik z nás tu plakalo - včetně mě, že ty eventy jdou jeden za druhým a DS, a do toho Věž a turnaje, že nemáme dost času, a že bychom trochu zvolnění a odpočinku ocenili, v tomto event, který se plnil úplně sám jen běžným chodem hry, báječně nastavený. Kolik z nás tu plakalo, že úkoly jsou těžké, a že artefaktů není dost na rozvinutí budovy na lvl 10, a když jedou např. single bez spolku, a tím nemají možnost další artefakty získat z DS, že je to nespravedlivé, že tu budovu na lvl 10 nedají, v tomto event, ve kterém snad i ten největší smolař a single hráč, pokud dojel všechny úkoly až do konce, tu budovu na lvl 10 má + další artefakty v inventáři, v tomto event nastavený opět báječně. Kolik z malých měst, to nemělo vůbec lehké prokousat se všemi úkoly, a už vůbec nemělo lehké dostat rostoucí budovu na vyšší levely, teď budovu ve městě na lvl 10 má a získalo mnoho pro ně cenných odměn (i odměna jedné relikvie v začátcích, či kulturka i s nižšími hodnotami než jsme byli zvyklí, dělá divy), které jim v postupu pomohlo, teď jásá, v tomto event nastavený báječně. Nemusím každý event mamonit a hrabat a mít extrasuper odměny, když těch eventů je tolik a v systému se porůznu mění - jsou pestré a vždy si v nich někdo něco z čeho radost mít může, najde. Za mě tedy za tento event děkuji, báječně jsem si odpočinula, Májka hrdě stojí, některé výrobní budovy (ač je, když budu potřebovat místo, zbourám) stojí a vyrábějí, vojáku a VBček se taky sešlo víc, menší města se nám ve spolku vyšoupla výš a dojela dál, tedy už se těším na event další, který bude zase jiný a co jsem koukala na betu, máme se v něm i na co těšit - rotující truhličky a úplně nový další set (Innem vyslyšeno). :) No a teď nás čeká ta narozeninová Výzva na manufaktury, tak už škudlím kouzla na ten příval zboží. :D
 
Naposledy upraveno:

Vicky1177

Mistr slova
Udělám tu trochu obrázkové osvěty pro případ, kdyby se někdo ještě ptal, kde má Májový strom... ;)

Schránka1373.jpg

Po splnění posledního úkolu se objeví tato tabulka. Vybrané odměny jsou zelené. Na nevybrané klikněte.

Schránka1374.jpg

A takhle by to mělo vypadat úplně na konci, když jsou všechny odměny sebrány.

Hezký víkend přeji.
 

Deleted User - 137677

Guest
Hmm, strom jsem si určitě vyzvedla, ale jak říkám, bohužel jsem si ho asi nedopatřením smazala .__. stane se.
 

DeletedUser4336

Guest
citellus >> To by ho tam museli napřed vložit jako recept, což se sice čas od času dělá, ale zcela jisté není.
 

DeletedUser4336

Guest
Postupně je přidali. Na druhou stranu ani nevím zda tam všechny jsou, protože se objevují docela dost zřídka nebo je mám, předpokládám, že ano.
 

DeletedUser4530

Guest
Hmm.
Žádné urychlovače. Žádné studny. Hloupé losování.
Takže za 4-
Jsem zvědavý, jak se popere tým Elvenaru s výročím. Zatím jsou několik hodin odstavené servery..
 

Martelan

Znalec fóra
za mě event 5+. To + je za to, že sem nemusel utrácet peníze za dia bo žádná cena za to nestála. Evidentně časy, kdy mělo smysl pustit kačku kvůli slušným cenám, zmizely v propadlišti dějin.
 

DeletedUser4336

Guest
No za mě událost bída, systém losování naprostý propadák, odměny všechny ve stylu málo populace a hodně kultury (stejně jako ta plánovaná mýtina poníků), akorát když jsem dostal poslední den za úkoly žaludy, tak najednou jsem vytočil tři pikantní trhy, takže jsem nahradil starší slabší budovy na fazole. Nějaké VB napadaly, ale moc ne.
 
Nahoru