• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Májové slavnosti

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Dle zatím prosáklých informací by v červnu měl být set namísto evo budovy. Jen se obávám, že to bude stejný odpad jako Májový strom.
Ono totiž nejde o to, zda dostaneme set nebo evo budovu, ale o to, co z ní dostaname. A trend je jasný...
Toto téma slouží k diskuzi o probíhající události, nikoliv k diskuzi o zatím nezveřejněných novinkách z Beta serveru (které se k nám ve finále vůbec ani nemusí dostat). Pakliže chceš diskutovat o těchto věcech, využij prosím k tomu určenému tématu.

Již to zmínila kolegyně Embla, každopádně já si to dovolím zdůraznit. Stále nasloucháme vaší zpětné vazbě, což se projevilo i v zavedených změnách. Tato událost obsahuje mnoho zajímavých novinek, tj. např. denní bonus za přihlášení, úkolové milníky, vrácení jarních semínek při vylosování položky Znovu zamíchat nebo naprosto novou strukturu úkolové řady. Navíc za každý splněný úkol získáte 10 semínek, což je dost na otevření jedné květiny.
 

Vicky1177

Mistr slova
Ve vší uctě, pane komunitní manažere @Forseti , věřím Vám, že nasloucháte zpětné vazbě. Ale víc už ne. Protože bohužel (a nejen já) nevidím, že by se naše "zpětná vazba" projevila na hře. Hráči vyjádřili nespokojenost s "náhodnou míchačkou" ve formě "dárečků" už v prosinci minulého roku. No a teď ji tu máme zase, jen v jiné grafice. Neračte se zlobit, ale máme oba stejný výklad pro slovní spojení "naslouchat zpětné vazbě"?

Hezký den Vám přeji a nenechte se mou maličkostí dále zdržovat.
 

Fjorgyn

Znalec fóra
@Forseti I o vánocích se vraceli "semínka" při vytočení Znovu zamíchat. A dovoluji se nesouhlasit, vůbec nic co hráči navrhují, nebylo vyslyšeno a nebo prosím uveďte, jaká změna v konkrétním systému z vánoc prošla změnou ze zpětné vazby hráčů? A dokonce ani to na čem se shodnou jiní hráči z jiných zemí neprošlo změnou, napříkald panuje docela velká shoda na zrušení nuceného zamíchaní celé nabídky, když člověk narazí na ono slavné Znovu zamíchat.
 
Naposledy upraveno:

prchlik

Znalec fóra
Prosím Vás, jak se dá splnit 58 úkolů, abych se dostal na 3 artefakty. Pokud jsem to pochopil správně, tak nejdříve jde sada 38 úkolů a pak nastoupí denní.
Jestliže bych dnes splnil 38 úkolů, jakože nesplním, tak mi naskočí denní úkoly a těch by mělo být 19 podle zbývajících dní do skončení eventu. Ať počítám, jak počítám, tak snad jen Chuck Norris udělá z 38+19 celkem 58.
Ještě je šance, že by hned dnes po skončení řady naběhl denní úkol. Ale zde je pro mě nemyslitelné splnit všechny úkoly v jednom dni a to i za použití urychlovačů.
 

Fjorgyn

Znalec fóra
@prchlik Pokud budou "denní" úkoly fungovat jako vždy, pak není důvod k panice, až je odemkneš, tak budeš moci normálně dělat denní úkoly do počtu již uplynulých dnů v události a následně pokud je uděláš tak budeš čekat na nový denní úkol, který se odemkne následující den.

Jen mě zajímá proč se to jmenuje denní úkol :D
 

prchlik

Znalec fóra
Fjorgyn asi jsi mě nepochopil. Nebo já nechápu ten systém. Denní úkoly chápu, že dostanu jeden úkol na den nebo se pletu a bude jich více? To znamená, že každý den budu moci splnit řekněme 5 úkolů?
 

Fjorgyn

Znalec fóra
@prchlik v minulých událostech se denní úkoly neztrácely, čili klidně jsi je týden nemusel plnit a pak jsi mohl udělat všech 7 v jeden den. Prostě se postupně hromadily, tím jak se generovali 1 úkol za 24 hodin.
 

Martelan

Znalec fóra
Co se emailu týče přišel ale odměna nikde :rolleyes:
Zajímavé ceny? Takže na začátek ...

1x drahokamová relikvie.hurá už jich mám 1944
5 VB
nějaká věc co přidá cca 1000 kultury
skupina lehkooděnců se kterýma se dá tak maximálně trénovat synchronizovaný slintání
a ukaž dva, což mi pomohlo vyhnout se druhý relikvii, tentokrát kouzelný prach a ukázalo kupodivu denní cenu. Bohužel mi došlo semeno, na vybrání ceny, protože neustále vyrábím čerstvé zásoby jak ?.(%%

Innu, hlavně že sme zdravý :cool:
 

Heruen

Pokročilý žák
Me e-mail přišel ale nic se mi nenacetlo .Zatim Event nic moc .Hlavní odmena nestojí za to.Budu si hrát v klidu stavět to ani nebudu .Snad chytnou nějakou jinou odměnu co se bude hodit :)
 

Jirinazel

Znalec fóra
Maličko nechápu: Vážně mám těm úkolům od 39 do 58 říkat denní? Ale denní úkoly bývaly vždycky snadné - takové přilepšení pro lemply, zatímco tyto se nikterak neliší od těch předešlých. Denní taky nejsou, tak proč vlastně to není jedna řada od 1 do 58 s tím, že ta snadná denní řada zmizela úplně? To jsme jako dočista hloupí, nebo jsem to zase popletla?;)
 

prchlik

Znalec fóra
iDavis a Fjorgyn díky za odpovědi. Už ten systém chápu.

Koukám, že někomu přišli emaily, mně tedy nepřišlo nic, asi jsem zlobil.

PS: Čtu tu, jak Májový strom je slabá budova. A musím napsat to samé. Nehraji moc dlouho a myslel jsem si, že Májový strom, který mám v 6.kapitole, když ho plně rozvinu, že mi nahradí Valentýnský vůz ze třetí kapitoly. O Valentýnském voze se také psalo, že je mizerný. Po prozkoumání vlastností musím konstatovat, že nenahradí. Zůstane v inventáři i s artefakty. Tak jen posplňovat nějaké úkoly, a pobrat něco z denních odměn.
 
Naposledy upraveno:

aikomi

Mistr slova
Jako každý event má své pro a proti. Co se mi líbí na Májové slavnosti? Nové budovy, hezky propracované a i když nejsou pro některé výhodné, i přesto se dají získat, sice komplikovanějším způsobem, ale hlavně úkoly jsou velmi jednoduché. Pokud máte zásoby vyzkoumaných, nedodělaných provincií... Beru to jako zpestření hry. I když jsou k tomu nějaká negativa, určitě najdete i něco pozitivního na odměnách, ať už se budou hodit, či nikoliv. Vždy je můžete rozčarovat a získat z toho úlomky.

Určitě zas přijde něco jiného s čím nás mile překvapí.....;)
 

ElfNostradamus

Veterán
Za mne by každý event měl splnovat minimálně dvě věci.... 1. zábavu a oživení hry, což každý event ano vždy většinou splnuje a 2. přinést něco na doplnění do města případně alespon záměnu některé ze stávajících okoukaných budov za s lepšími parametry a zde pro hráče s delší životností ve hře pravděpodobně není žádná z budov ku snažení se ji získat ..... z denních budov snad stojí za zmínku pouze Ohrada modrého stromu 3x3 /která uzavírá TOP 10. kulturních budov , co do přepočtu na dlaždici/ s kulturou 14k v 16.kapitole.... jiná budova, která stojí za změnu ve městě není či jsem ji nepostřehl : odkazy
https://elvengems.com/may-celebrations/daily-prizes/
 

Jirinazel

Znalec fóra
Vždyť já si nestěžuju na denní bonus, to je milé, jenom ta odměna, co jsem si vyzvedla pro začátku je tentokrát nějak nulová. Ale třeba se to do zítřka srovná.
 

DeletedUser4336

Guest
Možná to vyzní velmi negativně, ale přesně druh události s mícháním a náhodnými minibalíčky mě v minulosti dost zklamal, a stačí si vzpomenout, abych došel k názoru, že s mým neštěstím jsem nezískal téměř žádné denní odměny, sic jistá snaha byla (viz neustálé nevyzpytatelné míchání bez možnosti výběru), narozdíl od událostí s truhlicemi, kde získatelnost je celkem vysoká, a opakovatelnost odměn také možná, zde mizivá. Zaměření na vedlejší odměny kvůli zcela náhodnému elementu také nepřichází v úvahu, navíc jsou celkem bídné, když většinu pole zabírají po jedné relikvii, zcela nepoužitelné malé doplňkové budovy, jedno kouzlo, apod. Další negativní fakt je to, že jsem zcela na konci kapitoly, přestože během několika málo dnů ji určitě nedokončím, takže bych dostával slabší odměny. Jistý klad je o něco svěžejší pojetí než dětinsky vypadající perníčkománie, a snad fakt, že hlavní odměna nedává (podle toho co jsem pochopil) pevně danou surovinu, což byl problém zaměření poslední doby, kdy docházelo jen k dalšímu surovinovému rozvážení hry. Také mě zaujalo, že mezi některými denními odměnami na fazole došlo k nějakému tomu posílení, kdy už je to konkurenceschopnější budovám jako festivalový obchodník, což předtím nestálo za řeč ani srovnávat, protože všechny ty budovy mají vždy 24h výrobu oproti 12h u obchodníka, takže výrobní hodnoty byly dost nízké.
 

EskS

Učedník
Možná jsem slepá, blbá nebo mi není souzeno Májové slavnosti slavit, ale vždy v eventech se mi budova, která se pak rozvíjí, objevila v inventáři (pokud se nepletu). Tentokrát ani ň. Takže nejen nepřišel mail, ale ani nemám budovu Májových slavností, kterou bych měla rozvíjet. Jsem sama, kdo budovu nemá?
 

DeletedUser4169

Guest
Je to v tý lince s počtem úkolů v úkolovým okně. Jako milník, je nutné na to kliknout a sebrat.
Byť, když nesebereš, o mnoho nepřijdeš :)
 
Nahoru