• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Májové slavnosti

DeletedUser6089

Guest
Zakládám tu další vlákno, aby jsme mohli diskutovat o nové události Májové slavnosti. Mám tu jednu otázku:
1. Je druhá sada úkolů?
Vím, je to poněkud zbytečné, ale aspoň to zkouším a snad mi někdo poradí co a jak.

// Příspěvek přesunut z jiného tématu. Jumala
 

iDavis

Legenda
Nové vlákno zakladať netreba, keďže diskusia k udalosti je už tu, ale k otázke, druhá sada úloh nie je. Je iba jedna (obsahuje 58 úloh) a k tomu je každý deň denný bonus v podobe 10tich jarných semienok.

// Příspěvek přesunut z jiného tématu. Jumala
 
tak základní řada hotová a teď už jen dva denně... tohle mi nevyhovuje :( Nejvíc se mi líbila nekonečná řada úkolů, když s ní poprvé přišli (mořské panny)… i když tady spousta rýpalů nadávala, jak se jim pořád dokola točí to samé, pro mě to byla zábava na celý měsíc. Od té doby to jde z kopce a ještě mě žádný z těch dalších eventů nebavil

// Příspěvek přesunut z jiného tématu. Jumala
 

Fjorgyn

Znalec fóra
@Emhyr var Emreis II - Asi se bavíš o události, ne o ambasásách, že :D. Na druhou stranu jsi věděl, že je limitovaný počet úkoly, tak co Tě vedlo k tomu, aby jsi pomocí urychlovačů, projel do druhého dne všechny úkoly? Pochybuji, že si brousíš zuby na nějakou eventovou budovu, která je ze začátku, takže jaký to mělo smysl :D. Jako pohonit si ego, že to můžeš udělat, je pěkně, ale "komu tím prospěješ " :D.

// Příspěvek přesunut z jiného tématu. Jumala
 
Naposledy upraveno:
ha, díky za přesunutí :) opravdu jsem to chtěl psát sem :D
jinak, ten spěch byl hlavně v tom, ať mám od toho pokoj a nemusím to sledovat. Často si tak projedu i věž (pokud mám postavené nějaké posilovací domky) hned v den otevření a nemusím to pak sledovat.
Ale byla v tom i zvědavost, jak rychle to zvládnu. Navíc jsem to úplně detailně nesledoval, tak jsem si nebyl ani jistý, jaké úkoly přijdou, kolik jich vlastně je a jak přesně to je s tou denní dávkou úkolů a vlastně ani jaké odměny budou dostupné, tak ať jsem kdyžtak připravený, kdyby mě náhodou něco oslovilo...
A taky asi ten zvyk, zkusit to na max, i když to za to třeba nestojí
 

Ludi

Veterán
Animace, při klikání na odměny a rovněž animace při klikání na květinky a "budování stromu", trvají nesmyslně dlouho. Není to ani moc hezké graficky.
Minulý event se přeci jen dalo něco slušného najít v denních budovách a řekněme pro začínající hráče určitě něco přinesl. Dokonce se dal postavit starší Fénix, takže to bylo přínosné. Ale tento event je taková vata. Škoda. Radši méně eventů, ale s vyšší kvalitou.
 

Vicky1177

Mistr slova
Nabídka po posledním zamíchání:

05.jpg


Jedna "skvělá" odměna vedle druhé, jen co je pravda. :rolleyes:
Relikvie samozřejmě 1ks a déšť mincí 5%...
Návrh - vyhodit iritující popisek "Skvělé!" na zeleném tlačítku, vypadá totiž jako výsměch...
 

Vicky1177

Mistr slova
Tak dnešní představa o odměnách:

05.jpg
07.jpg


Nabídka hry vlevo a můj zájem vpravo... A to jsou ještě dvě políčka z toho zbytečku tzv. systémová a těch 5 VB, no budiž. Co k tomu dodat? :(

07.jpg


A zde výsledek prvního kola pokusů o denní odměnu. :mad:
 
Naposledy upraveno:

jean459

Pokročilý žák
Dobrý den,
můžu se zeptat,proč v odměnách už nenabízíte studny,které jste nejspíš úplně zrušili??? Byla to jediná možnost jak si zadarmo alespoň trochu vypomoct s diamanty. Občas si diamanty koupím,ale po tom co jste zrušili studny už neutratím ani korunu,raději přestanu hrát.
 

Vicky1177

Mistr slova
@jean459: právě proto, aby si hráči museli :diamond: kupovat za reálné peníze. Už se to opakovaně diskutovalo, stačí si projít vlákna k událostem nebo "Novinky z Beta serveru". ;)
 
nicméně taky si myslím, že stačilo studny omezit. TO úplné zrušení je netaktické... Ale čekám, že je znovu vrátí, ale až se jich hráči zbaví ze skladů...
 

Lovec Krys

Legenda
@Emhyr var Emreis II A ono bylo poslední dobou děláno něco takticky?


ps: Pro všechny těsně před dokončením kapitoly:
Pokud vás zajímá ten odpad (Májový strom) a jste těsně před dokončením kapitoly, můžete dělat úkoly a nevybírat odměny z milníků. Jakmile přejdete do nové kapitoly, lze strom vybrat už v nové kapitole. Tzn. nevybraný strom po přechodu do nové kapitoly bude rovněž v nové kapitole = Kapitola stromu se určuje v okamžiku vybrání odměny nikoliv v okamžiku splnění úkolu, který jej odemkne k vybrání.
 
Naposledy upraveno:

Ludi

Veterán
Jednu světlou stránku event přeci jen má: nemusím spěchat, úkoly stačí plnit jen tak, jak běžně hraju, takže alespoň to moc nezdržuje. Jen mě děsí, že po tom bude zase DS :confused:, protože po dvou měsících je to fakt na exkrementum magnum.
 

iDavis

Legenda
@Lovec Krys v takom prípade si treba dať záležať na tom, aby človek na následné vyzdvihnutie odmien nezabudol (a to platí rovnako aj pre tie nahromadené kvetiny na ozdobovanie stromu). V zimnej udalosti, ak si dobre pamätám, som na bete pár desiatok vtedajších tehál tam nechal..

@Ludi možno bude namiesto DS niečo k narodeninám...
 

Ludi

Veterán
@iDavis no nějaký dobrý nápad bych brala, už by to bylo opravdu potřeba. Navíc DS, tak jak vypadá nyní, by chtělo celkově nějakou podstatnou změnu.
 

GorGlin

Veterán
Ahoj, moc se mi líbí obrázky a bez problémů jsem postavil celou budovu už z eventu.
Jeslti to znamená, že nebude následovat dobrodružství, tak to je pro mě dobrá zpráva.
To že jsem musel klikat jedny body za jiné a ty pak zas za další je pro mě nepříjemné.
Stejně jako nepřítomnost VBček v denním odměnách.
 

DeletedUser4336

Guest
Dnes jsem kvůli zajímavějším odměnám v poli konečně kousek odehrál, a na začátku mi sice padlo pár VB, pak se ale čím dál častěji začalo míchat a ze zbytku vůbec nic nebylo, něco co by stálo za řeč veškeré žádné. Takže stejné jako událost v zimě, nic se nezměnilo.
 
Nahoru