• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Letní událost: Pochod stád

DeletedUser2333

Guest
nevíte, jestli bude nějaká budova na kulturu i lidi, která by předčila zahrady z letního (nebo kdy to bylo) eventu? :D
 

DeletedUser3343

Guest
Začínám úkol 80. Na foru se píše že úkol 80 je "Dodaj primerané množstvo kryštálov", jenže po mě to chce elixíry, celou dobu nakupuji krystaly a hned je vše jinak, jste na tom stejně?
 

Lukula

Velmistr písma
nevíte, jestli bude nějaká budova na kulturu i lidi, která by předčila zahrady z letního (nebo kdy to bylo) eventu? :D
Bohužel v tomto eventu není a už ani nebude žádná kulturka, která by se Zahradám přepychu vyrovnala nebo ji dokonce předčila. Nejblíže je pouze Slepičí mýtina, která dává o něco méně kultury ale s populací je dost pozadu... Nezbývá než doufat v další velký event. Pravděpodobně Zimní. ;)
 

DeletedUser3389

Guest
Omlouvám se, jsem nováček ve hře, ale kdepak dělám chybu? Za získanou řepu jsem koupila denní odměnu, ale nemám ji v inventři...., tam by se měla objevit ne?
 

DeletedUser2345

Guest
Falven: Není jisté,. že tu denní odměnu dostaneš. Máš určitou šanci, že ji získáš, ale ne jistotu, může ti padnout z truhly jakákoliv odměna, která je v popisu truhlice.
 

DeletedUser3389

Guest
Jo takhleeee, díky moc, snad si nebudu sedět na vedení pořád :)

//Odstraněna zbytečná citace, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Vicky1177

Mistr slova
Pokud jde o odměny, tak v téhle akci je to nejhorší za celou dobu hry. Získat odměnu v podobě budovy je prakticky nemožné. Padají jen nepotřebné relikvie a vědomostní body.
Škoda, že technická podpora odmítá řešit nefunkčnost celé hry - Elvenar se tak hrozně seká, že už je nehratelný. :(:(:(
Tento problém je už skoro měsíc od aktualizace z 27.6. a po dlouhé komunikaci s tech. podporou, kde se ještě cítí dotčení a jen se vymlouvají, přitom problém je jasně na straně InnoGames, nejde to hrát ani v Googlu ani ve Firefoxu.
Nemá smysl už dál hrát, protože s tímhle přístupem je to o ničem.
Hra má lidi bavit a HLAVNĚ MÁ FUNGOVAT a ne, že jen všichni řešíme jak hru vůbec "rozchodit" - jedna moje aktivní členka ve skupině už skončila úplně - Elvenar se jí zasekl takovým způsobem, že ji to vrací na začátek hry... nemám už slov...
Teď je tady sice hezká akce "Pochod stád", ale k čemu nám to je, když hra nefunguje.
 

DeletedUser3201

Guest
Je to ale zajímavé že odměny v podobě budov v denní odměně lze získat to ano, no ale většinou jen ty co poskytují kulturu spíše menšího rozsahu. Když je tam denní odměna ve formě kulturní budovy co už se dá uvažovat o klikání na největší truhlu a zásoba řepy je i větší než 140 tak jako odměnu za šetření si na lepší denní odměnu kterou právě v ten den chcete dostanete jinou formu všeho možného obsahu truhly ...

Jako upřímně příjde mi nefér když někdo i plní úkoly a má i víc řepy a kliká na truchlu 140 že nedostane denní odměnu ve formě budovy která je pro daného hráče zajímavá že do toho investuje řepu.

Těm co touhle akcí žijí a snaží se bych poradil to hrát tak nějak flegmaticky že je určitá šance že úkol splním ale dám a investuji do toho stejnou míru jakou odměnu dostávám ...
 

Vicky1177

Mistr slova
jojo, přesně tohle mám na mysli... několik dní jsem horko-těžko (kvůli sekání hry) střádala řepu a když byla solidní budova, tak jsem 5x zkoušela největší truhlu se 140 a z těch pěti pokusů bylo jen mrtě zbytečných a nepotřebných blbostí a odměna v podobě budovy stejně nepadla, takže taková hra je pak o ničem...

Jestli tímhle přístupem chce InnoGames dotlačit lidi k tomu, aby do hry začali cpát peníze, tak to promiňte, ale vyhazovat do on-line hry, která navíc ani pořádně nefunguje, tak to opravdu ne - nejsem rozmařilý milionář.

Navíc v těchto akcích nemá člověk ani šanci dosáhnout na hlavní třetí budovu, pokud do toho neinvestuje peníze a zbytek nedokoupí. Taky - vždy jsem měla 1 a 2 hlavní odměnu (budovu) a ve 3 , která vyžaduje 800, vždy jen do půlky, zbytek pak jedině dokoupit. Tak takhle tedy také ne... už mě to opravdu přestává bavit, protože přístup od InnoGames je čím dál horší.

//Odstraněna zbytečná citace, Dellingr
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Silversnake

Mistr slova
Já doufám, že do konce Eventu bude ještě nějaká budova s obyvateli. Mám nasyslenu řepu. Druhou budovu získám s přehledem, ale potřeboval bych smáznout nějaké starší budovy ze začátku hry a nahradit je lepšími. Taky bych rozhodně uvítal udržovat nějaký stabilnější formát velikosti budov aby se daly zaměňovat.... Teď potřebuji vyhodit z řady budovy o velikosti 5x3 a nahradit je 3x4, což jde blbě...
 

DeletedUser2917

Guest
Opravdu by mě zajímalo, když v každém "druhém" úkolu musím investovat a následně získat nechutné množství zásob, proč se do získaných nepočítají zásoby za splnění úkolů.... Tedy fyzicky zásoby dostanu, ale "nezískám" je.... fakt nerozumím :-(.... dtto mince.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2247

Guest
ted jsem skončila další úkol, ale už mi to nenabízí další - pouze jen ten co se otevírá 1 x denně - není to nějaká chyba?
 

DeletedUser2939

Guest
Opravdu by mě zajímalo, když v každém "druhém" úkolu musím investovat a následně získat nechutné množství zásob, proč se do získaných nepočítají zásoby za splnění úkolů.... Tedy fyzicky zásoby dostanu, ale "nezískám" je.... fakt nerozumím :-(.... dtto mince.

Odpověď je jednoduchá ,kdyby se to počítalo dal by se Event zvládnout za 14 Dnů bez použití jediného diamantu možná i mnohem rychleji za 20 dnů to jde úplně v klidu.
 

milda0007

Pokročilý žák
Výše jsem četl příspěvek Vicky1177 jak je těžké získat v truhle odměnu v podobě budovy. Dnes po půlnoci naběhla jako odměna budova Kozí výběh. Dává pěknou kulturu tak jsem si řekl že bych si v truhle čtyři kousky vyhrál řepy jsem měl nasbíráno dost :) Tak na 27 pokusů za 140 řepy jsem dostával vědomostní body, relikvie, runy do divů a řepu zpátky jsem utratil všechnu pracně nasbíranou řepu a získal jen tři budovy. Takže z mého pohledu je ta šance na zisk budovy v denní odměně opravdu dost malá.
Nevím tedy jak se daří ostatním v zisku denních odměn třeba jsem jen děsný smolař :)
 

Vicky1177

Mistr slova
jj, také jsem zkusila na dnešní odměnu 3x truhlu se 140 řepy a přesně to samé: 12 relikvií - 140 řepy - 12 relikvií ...takže opět jen samé blbosti.
Myslím, že už to nemá smysl dál hrát, jen zbytečná ztráta času a čas tedy dovedu využít lépe než u nějaké on-linovky, která ani pořádně nefunguje. Celý Elvenar je už o ničem...
 

Silver Whisper

Guest
Nikdo tě přece nenutí, abys hrála nějaké on-linovky. Pro někoho je možná Elvenar ztráta času, ale pro ostatní je to svět plný fantazie, kam si chodí odpočinout a odreagovat se, tak proč to ostatním hráčům kazit;)?

Já klikla na truhlu za 140 řepy 6x a Kozí výběh mám 2x. Je pravda, že tentokrát mi získávání kulturně zajímavějších budov přijde těžší, ale nic není zadarmo. Všichni klikáme na řepu a všichni máme stejně a to ostatní je hold o štěstí.
 

DeletedUser2917

Guest
Prosím - jsou někde uvedeny denní odměny na poslední týden? Děkuji moc!
 
Nahoru