• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Letní událost: Pochod stád

DeletedUser2333

Guest
dle tohoto už nejspíš žádná pěkná odměna nebude -> http://crazywizard.info/en/event_march_of_the_herds_2017_rewards.html

Akorát se mi nezdá ta posledn í odměna, že by tam měli chybu v číslech?

1K64L
http://screenshot.cz/1K64L/
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2917

Guest
Tam jsou divná čísla u obou těch 2 posledních odměn... i když kulturu 1560 (trpaslíci) na 2 polích bych brala!! ;-)

//Odstraněna zbytečná citace, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Silver Whisper

Guest
Chybka tam asi nejspíš bude, Duhový jednorožec byl zatím vždy spojený s populací. Za pár dní to zjistíme :);).

Budovy v tomto eventu jsou krásné, ale mám občas problém je najít, splývají mi s pozadím a barevnější budovy je lehce překryjí.
 

Vicky1177

Mistr slova
Nikdo tě přece nenutí, abys hrála nějaké on-linovky. Pro někoho je možná Elvenar ztráta času, ale pro ostatní je to svět plný fantazie, kam si chodí odpočinout a odreagovat se, tak proč to ostatním hráčům kazit;)?

Já klikla na truhlu za 140 řepy 6x a Kozí výběh mám 2x. Je pravda, že tentokrát mi získávání kulturně zajímavějších budov přijde těžší, ale nic není zadarmo. Všichni klikáme na řepu a všichni máme stejně a to ostatní je hold o štěstí.

Pro mne to byla zábava a odpočinek, ale DOKUD HRA FUNGOVALA !!!
Což poslední měsíc není ani náhodou - nehodlám se už dál dohadovat a bavit s lidmi z technické podpory, kteří nejsou schopní napravit to, co sami zvorali a ještě jsou drzí. S tímhle přístupem můžou jít někam, neschopní amatéři... Za tohle je tedy nikdo chválit nebude a jestli někomu vadí kritika, tak je to také jeho problém.
Bohužel těch případů je daleko víc, i u mně ve skupině jsme to probírali několikrát - otřesné chování lidí z technické podpory a úplné ignorování v řešení problémů, ale jen peníze a platit, to by chtěli... tak takový "svět fantazie" si ráda odpustím. :D
Hodně hráčů už skončilo a potom, jak je to rozvrtané a nefunkční teď, končí i ti co byli i dost vysoko a hráli to už dlouhou dobu.
Samozřejmě - když je neřešená chyba ve hře hází zpátky na začátek, tak znova od začátku to už nikdo hrát nebude.
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Drahá @Vicky1177, buď tak laskavá a přestaň se navážet do podpory, když jsi ji sama nebyla nápomocná. Snažili se Ti pomoct, zkoušeli Ti radit, co zkusit. Místo toho tady na ně akorát veřejně házíš špínu a to se mi hrubě nelíbí. Oni to dělají dobrovolně, nejsou za to finančně ohodnoceni a rovněž Ti vysvětlovali, že nejsou technickou podporou, nýbrž herní podporou. V tom je dost podstatný rozdíl a ani ten jsi nebyla ochotná vzít v potaz. To, jestli ses o tom bavila ve spolku je dosti irelevantní. Pokud máš problém s konkrétním supportérem, klidně mi napiš SZ a já si to s nimi vyřeším, pokud to uznám za vhodné. Další Tvůj příspěvek, který nevnese do tématu nic nového, případně bude zcela mimo téma, bude moderátory smazán, jako off-topic. Hra je funkční, bez oněch problémů, co popisuješ Ty. Od nikoho dalšího podobné hlášení nemáme a jsem si jist, že kdyby to tak někomu blblo, jako Tobě, byly bychom o tom informováni.
Samozřejmě - když je neřešená chyba ve hře hází zpátky na začátek, tak znova od začátku to už nikdo hrát nebude.
Možná by bylo dobré se zeptat onoho hráče, kde byl problém. Budeš překvapená, hrou to nebylo. Tedy pokud je to ten stejný, který onen problém měl. Pokud ne, ať se ozve podpoře. Když bude chtít, můžeme jemu/ji pomoci.
 

DeletedUser2012

Guest
No popravdě mám taky problémy, že se po updatu na Pochod stád - hra se začala sekat. Naštěstí je to jen po pár minutách nečinnosti nebo při skoku na jiný program a vrácení se zpátky na hru.
Ale našel jsem způsob, jak to "rozchodit" bez restartu - kliknout vpravo dole na ikony Fora a Wiki a hra se zase rozjede.
Jen je to otravný, takže nějaká chyba tam bude - dělá mi to jak v práci na noťasu, tak doma na stolním PC
Jedu na Chrome
 

DeletedUser1341

Guest
I mě se hra seká a padá, pokud hru nerestartuji, neukáží se mi po několika minutách nové příspěvky na chatu :(

K eventu... ani ho nebudu dokončovat, tentokrát mě velice zklamal, budovy velké nic moc v nich, nevyplatí se měnit stávající a řekla bych že je i zbytečně drahý co se surovin týče :(
 

DeletedUser467

Guest
@Safa Ano, měli to špatně. Už to je v tom odkazu opravené ;)

@WedakCZ Tohle je oficiálně potvrzeno jako chyba. Měla být s novou verzí opravena, ale nezadařilo se. Snad v příští verzi...

K eventu musím říct, že mě tentokrát docela zklamal. Je to poprvé, co event dobrovolně nedokončím, neb už tam nebude žádná odměna, která by stála za to, co zbývající úkoly vyžadují. Těšila jsem se, že vyměním zimní budovy za něco nového, "letnějšího", ale bohužel. Pokud mi populace z eventových budov pracuje, nemůžu tyto budovy vyměňovat za ty, které dávají jen kulturu. A doplňovat to obytnými budovami je silně nevýhodné.
 

DeletedUser2333

Guest
i já jsem dokončil hlavní úkolovou řadu. k Odměnám... mám na ně takové smyšlené myšlenky, bohužel spíše v tom negativním směru (velikost/užitečnost) a jsem ve stejné situaci jako Thespia :D . Navíc mi přijde, že budovy jsou/byly zaměřené hlavně pro hráče, kteří bojují, ale pro nás nebojující..no nic moc :/ Některé úkoly byly přehnané a v budoucnu je uvidím velice nerad :D Jsem ale vděčný za zpestření hry, za to děkuji :)
 

DeletedUser2325

Guest
Zdravím, v podstatě zopakuji totéž, co výše Thespia - první event, co velmi zklamal a ve kterém ani nebudu dokončovat hlavní úkolovou řadu. Úkoly jsou mnohdy neadekvátní nabídnuté odměně - příliš mnoho surovin, které se nevyplatí investovat. A k tomu příliš mnoho úkolů náročných na čas (80x chléb aspol.) - mysleli tvůrci na to, že tuto hru často hrají právě lidé, kteří u toho nechtějí trávit mnoho času? Z nabízených denních odměn se mi nehodí ani jedna, jsou horší než v předchozích akcích (přestože třeba o Velikonocích jsem byla o dvě kapitoly menší a logicky by stávající budovy měly být horší). V podstatě řepu jen některý den "vyklikám" a budu doufat, že mi napadá co nejvíce BV.
Jak mohu sledovat situaci u nás v ali, tak i řada dalších hráčů je ohledně eventu naštvaná. Někdo kvůli množství surovin a opakovanému klikání na dílny, někdo kvůli špatným odměnám. Vyšší levely navíc smutní, že pro ně není žádná odměna s manou. V pohodě jsou pouze hráči, kteří od počátku event prohlásili za kravinu a neúčastnili se. Pokud ovšem účelem události bylo naštvat co nejvíce hráčů, dá se říci, že má značný úspěch.
P.S. Hra se mi rovněž v posledním týdnu seká, někdy každých pár minut. Často zamrzne rovnou přihlašovací obrazovka a musím třeba 2x refreshovat.
 

DeletedUser2939

Guest
Souhlasím se Solen jako fakt nepobírám, že mám lepší odměny z Vajec kdy jsem byl v kapitole II a při tomto" Eventu" jsem v kapitole VI a ani jedna odměna se ani na milion kilometrů nepřiblížila odměnám z Vajec v Kapitole VI.

To stěžování, že padají relikvie a BV .... a ne baráčky neberu jako relevantní Odměna je Odměna některá hodnotná některá méně.

Faktem ,ale je že vůbec nechápu myšlenku vývojářů " splněním všech úloh nedosáhnete na Hlavní Odměnu" Sice jsi zvládnul všechny podmínky zvládnutí maturitní zkoušky, ale dokud nevyplázneš 200Eur tak ti papír nedáme. Tím nám vývojáři naznačují co, snažte se jak chcete, ale hlavní odměna je stejně jen pro vyvolené??

Chápu, že hra si na sebe musí vydělat, ale hraju online hry pomalu 20 let, ale Event byl vždy a na každé hře zakončen získáním hlavní odměnou. to je Podstata Eventu která motivuje hráče ke hraní někdo investoval spoustu času, surovin,..... a někdo si vypomáhal zkrácením intervalů a nebo ulehčování úkolů Herní Měnou
Ale nikoho event. automaticky už na začátku neodstavoval na druhou kolej protože nehodlá, nebo si nemůže dovolit investovat peníze.

počet hráčů je pro každou hru velice důležitý, čím více hráčů tím větší procento platících, či příležitostně platících hráčů tak že motivovat hráče aby u hry zůstali a přiváděli nové hráče je podle mne to nejdůležitější, čím víc lidí tím hodnotnější " úspěšnější hra "

Event bez možnosti získání hlavní ceny a podřadné denní odměny opravdu nikoho nemotivují
stačí se kouknout na mapu kolem se 50% hráčů už nehraje nebo tak 2x týdně a Ti peníze do hry ani nové hráče určitě nepřinesou.
 

Silversnake

Mistr slova
No popravdě mám taky problémy, že se po updatu na Pochod stád - hra se začala sekat. Naštěstí je to jen po pár minutách nečinnosti nebo při skoku na jiný program a vrácení se zpátky na hru.
Ale našel jsem způsob, jak to "rozchodit" bez restartu - kliknout vpravo dole na ikony Fora a Wiki a hra se zase rozjede.
Jen je to otravný, takže nějaká chyba tam bude - dělá mi to jak v práci na noťasu, tak doma na stolním PC
Jedu na Chrome

nemám problém na Chrome... prověř si v "Nastavení" "O aplikaci" jakou máš verzi...měla by se sama updatnout...poslední je Verze 60.0.3112.78
 

Silversnake

Mistr slova
Obávám se že budovy s Manou nebudou ani v budoucnu...je jich dost v Kulturní nabídce za diamanty,,,takhle by si tvůrci hry snížili příjem od těch co si j kupují a "poškodili" by Ty, co si je koupili za diamanty-peníze a ostatní by si je doplnili pouze za Eventy, takže pak by to generovalo jen nabídnout v Eventu budovy s menší produkcí Many a to by stejně nebyl zájem...ekvivalentní budova by byla "Tklivá vrba" v menším rozměru např 4x3 místo 5x5
 

DeletedUser467

Guest
@Silversnake Mám za to, že v některém z Q&A vývojáři odpovídali, že již v příštím eventu by se budovy s manou měly objevit...

Jinak uvítala bych i ty menší budovy na vyplnění prostoru, ale zatím je to skoro pokaždé jen brána, jednorožec a kodex. Co takhle i některé budovy o velikostech 1x2, 1x3, 1x4, 3x1, 4x1? I ty velikosti 1x1, 2x1 a 2x2, co se v eventech standardně objevují, by se mohly obměňovat. Ve hře je spousta hezkých budov o těchto rozměrech, tak proč pořád jen brána a jednorožec?
 

DeletedUser3201

Guest
Silver Whisper : Je fakt že i na můj vkus Vicky1177 ryje už moc. To ale nemění nic na tom faktu že zrovna tato akce je nefér. Vždy až na některé dny jsem dostal denní odměnu jen 2krát a zbytek mi za tu snahu nestál. Ale to je přesně to proč rýpu já do těch kteří i když něco stojí za nic tak to chválí ti co jsou známí jako do škatulky vlezdozatku. A čím ti kazí diskuze hru? Já osobně bych řekl že hraní kazí spíše převážná část nazvané jako novinky o innogames a až jednou za čas se opraví fakt podstatné chyby a né jen zobrazování paciček ...

A taky si myslím a celkem bych i chápal náhodné odměny bez 100% získání denní odměny těm co jen klikají na řepu po městě ale když někdo plní i ty úkoly a šetří si řepu na lepší dny k získání denní odměny a má víc jak 140 a někdy i více tak nezískání denní odměny je fakt prasárna. A ještě větší u těch co několikrát klikají na truhlu 140. Fakt všem radím aby dané k daným úkolům přitupovali více flegmaticky a uvědomovali a uvažovali nad tím co daný úkol vyžaduje a o případně odměně. Jestli není lepší řešení to co vyžaduje úkol radši investovat jinde ...
 

DeletedUser3400

Guest
Ahoj, já jen pro ilustraci hodím svoji statistiku z beden (všechny pokusy jsou za 140 řepy), celkem zatím provedeno 32 otevření. Z toho vypadlo:

14x relikvie
4x 5 run
3x 25 výzkumných bodů
2x 140 čepy
9x denní odměny

Takže relikvie, ač mají jen 10% šanci, padají suverénně nejčastěji. Asi proto, že jsou tam 3x.

Co mě osobně taky hodně štve, je nedosažitelnost hlavní odměny normální cestou. Mám splněno všech 99 hlavních úkolů, všechny dosavadní denní, pravidelně sbírám řepu kolem města a stejně skončím někde cca v polovině ultimátní ceny. Myslím, že při celkové náročnosti eventu na všechny zdroje, mohlo INNO dát cenu i bez možnosti investice reálných peněz (samozřejmě při splnění všech úkolů).
 
Nahoru