• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Letní událost: Pochod stád

DeletedUser3419

Guest
Ahoj,
musím říc že se mi event celkem líbil, ale na třetí cenu nebyla šance vůbec. Já sem také splnil vše ale jelikož mi nepadali řepy nazpět, ale jen relikvie či runy, tak ze třetí budovy mám pouze 160 cukříků. Je fakt, že mě alespoň nemusí mrzet, že mi jich zbývá pár. Jinak Moni Ardo, pokud ti padali budovy na 1. a 2. pokus, tak to jsi měla opravdu štěstí. Mě třeba padla budova kterou jsem chtěl až na 10 pokusů :) a to jsem doufal, že jich budu mít více.

Také děkuji za event, celkem pěkný, až na ten poslední masakr se surovinami 3 úrovně a šílené sbírání relikvií. To bylo celkem hardcore :)
 

DeletedUser3264

Guest
Tak musím říct, že jsem z toho až tak zklamaný nebyl... pár hezkých kodexů, jednorožců a budovy na orky a valoriany, jen mě mrzí,že ty úkoly na suroviny úplně vysosaly mé skladiště a, že jsem je nestihl dokončit všechny. Zároveň si moc nedovedu představit získání všech tří prémiových budov- až do včerejška jsem se dostal na 86 úkol a vždy vybíral jen po těch 20 cukrech ale i tak mi chybí skoro 700 cukrů na tom poslednim...
 

DeletedUser1977

Guest
Mám z toho takové rozporuplné pocity ... na třetí hlavní budovu můžu jako vždy zapomenout a nejen já téměř většina .. ikdyž jsem plnil úkoly a sbíral řepy na druhou budovu jsem taky nedosáhl - chybělo 110 bodů a diamanty si kvuli tomu kupovat nebudu k čemuž je člověk podvědomě tlačen.. denní odměny ve formě budov byly takové nemastné neslané žádný zázrak se nekonal .. Autoři a majitelé Elvenaru by se měli zamyslet nad novou koncepcí soutěží, protože jsou pořád na jedno brdo .. Jediné plus vidím v první budově - na ni dosáhl každý kdo trochu hrál .. graficky jako vždy pěkné ..
 

Silversnake

Mistr slova
No myslím si že si tady někteří "vytahují triko"...hrál jsem dost aktivně...úkoly splněné již před 10-ti dny a pak jsem jel pouze denní..i tak mi chybí 590 cukrů na poslední cenu...takže moc nevěřím těm, co tady píší že jim chybí 100+ do poslední ceny.... to by jste museli mít neskutečné štěstí v odměnách (140-200 cukrů zpět).....nebo sbírat řepu i v noci...
 

Moni Arda

Znalec fóra
@Polik.cz Musím říct, že jsem opravdu měla velké štěstí. Dokonce Ohradu modrého stromu jsem získala hned 4x. No a dnešní kulturní budovu jsem stejně jako včera jednorožce nezískala, ale alespoň jsem dostala 10 VB.

Možná hra vycítila, že je to moje první akce ve hře, tak si mne chtěla pojistit pro příště :)
 

DeletedUser744

Guest
Pochod stád mám dokončen. Všechnu cukrovou řepu proměněnu na cukříky. Na třetí hlavní odměnu mně jich chybí 645. Na ty bych potřeboval asi 2000 diamantů, tzn. asi 3000Kč. Přitom ty odměny jsou drahé i zadarmo. Jsem ve hře dál než u Fénixe a odměny z pochodujících stád vejcové odměny nenahradí. Zkrátka event. se vydařil.
 

Baxcze

Znalec fóra
Děkuji herní podpoře za výpomoc s cukrama...sice za kačky ale dokázal jsem to oželet trošku.Na tu třetí hlavní odměnu jsem dosáhnul a mám ji...-))
 

hawkeyyP

Pokročilý žák
Ale vazeni, musi vam byt jasne, ze 3. budova je jen pro platici hrace. Ve vsech dosavadnich akcich jsem ziskal vzdy 2 ze 3 hlavnich odmen a z casoveho hlediska neni nmozne bez priplaceni ziskat 3.odnmenu. Nema cenu apelovat na tvurce, aby prehodnotili system. neni to v jejich zajmu.
 

DeletedUser744

Guest
To celkem chápu, a chápal bych to lépe, kdyby ty ostatní odměny k něčemu byly (tak jako například u fénixe).

//odstraněna zbytečná citace, Dellingr
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Silversnake

Mistr slova
Já osobně se zase opakuji....mrzí mne jedna věc a to jsou velikostní formáty odměn..... když už má člověk postavenu koncepci města a rád by v Eventu získal lepší budovy než má,,,tak pohořím na tom že ano - budovu získám, ale nechám si ji v archivu a na konci Eventu musím překopat půl města, abych nové budovy usadil, protože ve většině případů nejde starou smáznout a místo ni posadit novou...a neříkejte mi, že je za tím snaha tvůrců podprahově nutit hráče aby si zakoupili rozšíření "panství"...netuším jak to budu dělat v okamžiku, kdy budu mít obsazenu celou herní plochu.... budu si muset nechat 2-3 pole volné abych mohl neustále město přestavovat...
 

Moni Arda

Znalec fóra
Pochopila jsem to tak, že tím myslel, že budovu lze odstranit, ale nová budova, kterou by chtěl umístit, neodpovídá rozměrově, takže se na dané místo nevejde, případně je na dané místo malá, takže nezbývat než přestavovat, což je ovšem problém, pokud nemáš ve městě volnou plochu, aby byla možnost hrát škatulata.
 

hawkeyyP

Pokročilý žák
Pokud b\y o necem mohli popremyslet, pak o nejakem "skladu", kam by bylo mozne na prechodnou dobu ulozit budovu, bez toho se prestavby delaji velmi slozite (pri omezene ci pomale moznosti ziskavat nove parcely). A ano, velke zmeny v pudorysu jsou na bombu cenichovku. Chapal bych pomale rozsirovani, ale pri zachovani pomeru, nikoli s radikalnim obratem sirka X delka. Kdyz tedy pomineme zde nepouzitou, pro programatory pomerne slozitou, moznost otaceni budov.
 

GorGlin

Veterán
Já děkuji za event, bylo to pěkné.
Já bych pro příští event poprosil, aby se neopomněl Otec Pralesa.
Pořád je to ta nejkrásnější kulturka.
 

DeletedUser3402

Guest
Já se těším na další event,bo tenhle jsem stihl jen poslední necelý týden,tak mám maximálně jednorožca.Ale pokud bych měl hodit nějaký postřech,tak to je ten,že průběh napovídal tomu,že dokončení se neobejde bez finanční injekce,tudíž pro spousty to bude jen zpestření bez možnosti dokončení.Popravdě to chápu,žádná hra není free to play.Tvůrci to nastaví tak,aby pokud lidé chtějí něčeho dosáhnout a to v plné míře,holt si musí zaplatit.Taky musí přeci z něčeho žít:")))
 

DeletedUser1210

Guest
Osvícená střelnice: Pro hráče kteří bojují a nevykupují za surky celkem solidní odměna navíc spojená s 2x 20 korun. Spíš by mne zajímalo jestli se její 50% bonus vztahuje i na Lovce z tábora žoldnéřů
 
Nahoru