• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Letní událost: Pochod stád

Silver Whisper

Guest
Vždycky byly nejzajímavější budovy až na konci eventu, ale Duhový jednorožec? Už by mohli vymyslet něco lepšího než klece a jednorožce ve všech barvách. Na druhou stranu si díky hráči @iDavis a odkazu na stránky s odměnami můžeme použití řepy naplánovat. Já osobně mám všechny, které jsem chtěla a včera před půlnocí jsem klikla ještě 3x a z toho mám 2x Kozí výběh a jednou 200 řepy, takže si nemám na co stěžovat. Budovy jsou sice velké, ale oproti obyčejným kulturním budovám v nabídce se pořád vyplatí ( pokud nechcete manu, bohužel ).

Milý @Mythos, nebudu obhajovat své životní postoje před někým, kdo si založil další dva účty, aby mohl sám sobě 2x poděkovat za příspěvky, které nikoho nezajímají. Pro postup v žebříčku fóra jsou poděkování nezbytná, co? Je zvláštní, že si na kritiku vybíráš jen to pěkné, co napíšu. Jsem prostě od přírody optimista a když vidím hezkou věc, pochválím ji, protože na tomhle světě je spousta lidí, kteří kolem sebe hází špínu jen proto, že jsou ublížení ;). Stejně jako ty se snažím vyvážit pomyslné váhy.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3396

Guest
Mam dotaz chápu že úroveň budov je úměrná k úkolům a pokroku hráče ale pokud se mi nechce plnit úkoli a budovi koupit za real. prachy tak mi docela vadí dát stejný peníze za mnohem slabší budovu než bych dal kdybych byl na vyšším lvl, nebo to celé chápu špatně?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2917

Guest
Také mne mrzí, že hlavní odměna nelze získat cestou úkolů, ale investováním diamantů. ALE naprosto chápu, proč tomu tak je. Ať chceme či ne, tak i zde jde o reálné peníze a hra potřebuje vydělávat, bo zadarmo to nikdo nedělá... Myslím však, že vývojáři dělají jednu velkou chybu a to je, že chtějí moc - ať splníte úkoly všechny, stále vám té řepy bude chybět SAKRA moc (pokud tedy nemáte štěstí a v každé druhé truhle nenajdete řepy navíc.... což se dle mého stane 1 z 1000...). Myslím, že chytřejším krokem by bylo, kdyby vám ve finále chyběly řepy např. na 2-3 kliknutí, bo to by si pak člověk řekl, že za 200Kč mu ta budova stojí, když už se tam pachtil měsíc s úkolama... Ale pokud mi na konci bude chybět reálně 400 cukrů, což je 20 kliknutí po 140 řepách, tak sorry jako, ale to fakt platit nebudu.... Hraju krátce, můj první event byl Velikonoční a tam bych musela na konci eventu investovat přes 2tis Kč, abych měla na hlavní budovu....což je nesmysl. Kolik takových lidí bude?? Dle mého lepší 1000 lidí po koruně, než jeden za tisícovku, i když vydělám stejně... jen to bude víc lidí bavit.

Druhou věcí je, že tenhle event mě fakt štval v tom klikání... zásoby, zásoby a zase jen zásoby. Upřímně se mi víc zamlouvají úkoly typu "vyrob 10 x elegantní pec", kdy je časová náročnost 2 dny (nebo víc dle počtu manufaktur), ale dám to vyrábět a čekám. A ne že 5 dní v kuse sedím u PC a klikám na výrobu zboží, bo musím ve 4 za sebou jdoucích úkolech vyrobit přes milion zboží, které ke hře aktuálně fyzicky nepotřebuji a pak ho nevýhodně utrácím u obchodníka...
 

Maxa

Znalec fóra
ukoly ne zrovna levne a odmeny ve forme řepy polovicni nez tomu byvalo. Dnes je pro hrace problem dosahnout na druhou odmenu. Pripomina mi to ....vyrobime vetsi pytliky za vic penez, ale dame do toho o polovinu mene zbozi. Vsak ti blbci to koupi stejne. chi chi.

jinak event dobrej. pripocteme-li k tomu, ze hraci maji dovolene a tedy kratsi cas na splneni a ze odmeny nestoji za řeč, alespon neni hracum lito, ze tento event minuli.
 

DeletedUser3396

Guest
Jinak ale pro mírně pokročilé je to fajn zpestření a nové budovi sou i krásné (no u aukce bych spíše očekával nějakej ten denní příděl zlaťáků mebo třeba náhodnejch surovin) a že nás úkoli nutí vybočit z denní rutiny nemusí bít na škodu. snad po nevalné odozvě na tyto akce nezenevřou a budou i další..díky
 

DeletedUser2449

Guest
Dellinger napsal/a:
Myslím, že oba víme vzhledem k textu co by jsi nejraději napsal ;) a pokud jsi chtěl opravdu napsat ďábla příspěvek si uprav a napiš ho česky :)

Jo? Ty to fakt víš? Viděl si mě tu někdy psát vulgárně?
Opravdu jsem chtěl napsat devil. Hele, česky to prostě nenapíšu a to protože když už jste jednou si odzvonili na Václaváku (promiň, ty možná nee, páč si mohl být ještě malinký klučík a neber si to moc osobně ;) ) svobodu projevu a otevření se světu zejména na západ to jest za vzor nyní máte/máme USA a spol. Tak je potřeba přijmout i angličtinu. Já zvonit nemohl protože do Prahy jsem to co by kamenem dohodil, bohužel neměl. Některé gamesy stále v češtině nejsou a bůh ví jestli někdy budou a přesto se dají hrát. Samozřejmě, že omezeně. U některých ani není moc velká znalost cizího jazyka nutná protože bývá obsah snadno k pochopení.
Když bych to napsal rusky tak to zas nebude nikdo chápat, ale přiznám se i když jsem se pár let ruštinu na základce učil, tak to slovo neznám.
Co myslíš, že znamená slovo katrms? Je to obráceně Smrťák. Držím se mýtických bytostí.:p

I zde či jiných forech se používají anglické výrazy, např. topic, thread, post atd.
Dále nepochopím jak tu může tak krkolomně být vyřešena citace. Zase to nemohu najít. Musel jsem použít nějaký BB kód, ale bez odkazu na citovaný text.

A teď k tématu.
Definitivně jsem to zakončil včera u 88 úkolu protože jako v 89 úkolu zaplatit příhodným množstvím elixírů čítající pro mě 39 900 ks je už dost velký hardcore(rozuměj složitý, těžký, náročný) protože to není ani moje surovina se zvýšenou výrobou. A na to prostě nemám prostředky, nervy a hlavně čas. Za 5 dní už by se to stejně stihnout nedalo.
Beztak i kdybych nakrásně těch zbývajících 11 úkolů splnil tak stejně by mi ty řepy nestačily k získání těch 800 kusů cukříků na poslední budovu. Na ně je potřeba cca 5600 kusů.:(

A sorry jako, ale peníze do toho opravdu investovat nemíním. Naposled jsem dal peníze za 4x kouzelnou dílnu a 1x obytnou budovu v kapitole 4.

Nejlepší akce byla ta zimní, škoda, že jsem si ty budovy smazal. :oops::mad::(:confused:
 

DeletedUser1545

Guest
Co to je za soutěž? Kdo to vymýšlí, to je kravina na entou, jednou to chce 20 tisíc elixíru, po chvilce 35 a ted 53 tisíc. výroba není ani tak rychlá, tak elixír, prach a drahokami, je absolutně pasé, pokud to neměl někdo před začátkem nasysleno. Nejde to absolutně stihnout. To jsem tu každý den a nedám to, co ti co chodí do práce a nemůžou u toho sedět 24 hodin denně? Ten co tohle vymyslel, by si měl pořádně nafackovat, taková kravina a odměny? Otom ani nemluvím, úplně na hov no.
 

Baxcze

Znalec fóra
No event hezkej ale ten čas je opravdu šibeniční.Úkoly chtějí poměrně dost surovin a jak už zde bylo psáno ty nebonusový suroviny hráče hrozně moc zpomalí a pak se to nedá celé stihnout.Denní odměny jsou sympatický až na ty jednorožce a ty květinový altány nebo jak se to přesně jmenuje.Dosažitelnost hlavních odměn je náročnější.Vzhledem k tomu kolik času na to je podle mě dosáhne hráč max na první dvě budovy ta třetí je už nedosažitelná.S tím časem je to trochu nedotažený.Dát víc času na splnění nebo snížit náročnost úkolů.
Celkově hodnotím tento event za docela zdařilý a příjemný až na těch pár vad na jeho kráse.

Vy co se tu rozčilujete nad těmi úkoly tak vás samozřejmě chápu ale je to naprosto zbytečný nic tím nevyřešíte.Dá se to napsat klidnou a možná vhodnější formou.Je potřeba si uvědomit že nad tím eventem někdo seděl a vymýšlel ho pro nás aby jsme měli opět nějaké to zpestření a to že ten event se třeba na hráčské poměry trochu nevyvedl není důvod se tu ohánět ostrými slovy.Taky patřím mezi ty co ten event nedají ale nebudu tu nadávat těm kteří se snažili pro nás něco nového vymyslet.Naopak...chtěl bych jim poděkovat za snahu a práci a do budoucna se určitě chyb vyvarují nebo to udělají jinak.
Skuste si představit sebe na jejich místech a pak tu na foru číst jak vám tu bude každej jen spílat a nadávat.Použijte nejdřív hlavu a pak teprve pište ne obráceně.
 

Moni Arda

Znalec fóra
Ahoj, chci se zeptat na budovy s omezenou dobou účinností, konkrétně:
Velký magický násobitel
Osvícená střelnice
Jedinečné vylepšení jednotek.

Má význam tyto budovy po vypršení jejich účinku schovávat nebo je mohu odstranit, aniž bych toho do budoucna litovala? Je to moje první akce, takže nemám s tímto typem budov žádnou zkušenost.


Děkuji za odpověď.
 

DeletedUser3071

Guest
Budovy s omezenou účinností se po dané době odstraní samy.
 

Maxa

Znalec fóra
Odmeny v tomto eventu nestoji za hodnoty ktere chteji ukoly ke splnění a uz vubec to nestoji za to, neco kupovat. Eventy jsou fajn. je to zpestreni, ale Inno se snazi hrace nasledně pěkně naštvat a znechutit jim to. No tam už, zda se, jini nebudou. :D

Nerozčilujte se. Proste se na event vykašlete a neplnte ho. Tímto dáte najevo více jak nadávkami. Inno stejne zhodnoti jen statistiku, zisk a komenty je vubec nezajimaji.

Minule jsme nadavali, ze je malo ukolu. No tak nam ty ukoly pridali. Sice snizili odmeny, takze repy je nasledne min, ale taky nam ty ukoly pekně osolili.
 

Darkness2613

Guest
Budovy s omezenou účinností se po dané době odstraní samy.
Také mi budova nezmizela sama. O víkendu jsem jí musela smazat, vlastně jsem si jí všimla při přerovnávání budov ve městě a zjistila jsem, že tam už nějakou dobu stála a byla neaktivní o_O
 

iDavis

Legenda
Tak v tejto chvíli mám hlavnú radu úloh hotovú a keď sa tak spätne pozriem na všetky tie náklady, ktoré som do toho investoval, nie som si istý či sa to vzhľadom k dostupným odmenám vôbec oplatilo. Keďže som si v denných odmenách nenašiel nič, čo by sa mi naozaj hodilo a čo by som naozaj dokázal využiť, väčšinu cukrovej repy som ešte stále neminul, zatiaľ som otvoril zlatú truhlu asi 4x a to iba vtedy, keď som potreboval do úlohy relikvie a zrovna vtedy padli až na 4. krát. Zajtra bude dúhový jednorožec, tak pri ňom to už vyklikám, je to jedna už z mála kultúrnych budov pre ktoré sa mi oplatí z mesta zbúrať nejaké staršie. o_O

V ďalšej udalosti ktorá príde už vraj môžme očakávať že odmeny budú poskytovať aj manu, takže to bude rozhodne krok správnym smerom. ;) Okrem toho si myslím, že zaujímavými odmenami by mohli byť aj nejaké kultúrne budovy produkujúce VB, také ešte nemáme a bolo by to aspoň pre mňa určite zaujímavejšie ako nejaké budovy na jednotky, ktoré majú ešte dokonca efekt iba 5 dní.

Ale akcia ma napriek nevyrovnaným odmenám nákladom bavila, dodáva to hre akúsi šťavu toto plnenie úloh za určitý čas. :) A rozhodne sa teším aj na ďalšiu, zatiaľ sa mi podarilo splniť každú akciu v hre tak uvidím ako dlho mi to vydrží. :)
 

Silversnake

Mistr slova
Tak jsem si řekl, že smáznu jednoho Zamrzlého jednorožce a postavím místo něj jednoho Duhového....prdlajs vážení...nedal jsem ho ani na 5 pokusů....
 

DeletedUser3214

Guest
Myslím že truhly za 140 řepy jsou seknuté jenom na relikvie prachu... Dneska jsem otevřela cca 18 truhliček a dostala jsem 5x 12x relikvie prachu...
I v minulých eventech jsem dostavala taky nejvíc relikvie prachu ... Ta procentuální šance, bych řekla, že tam je blbě napsána, protože toho dostávám nejvíc a nejsem sama kdo má tenhle problém... Do přístě bych ty šance upravila.
Taky je tam největší šance dostat 25 vedomostních bodů a ty jsem z tech cca 18 truhel nedostala ani jednou... :(
 

Baxcze

Znalec fóra
Do konce akce mi v tuto chvíli zbývá 25:34 h.Na třetí hlavní cenu mi chybí 70 cukříků a tak se s tou třetí hlavní cenou loučím.Tolik řepy už nenasbírám jelikož mám úkoly splněný všechny.Škoda že na to není víc času nebo větší zisk ze sbírání řepy abych to dal.No co naděláme tak třeba příště to vyjde.Život poběží dál hra taky a chci věřit že další event na sebe nenechá dlouho čekat.Už se na něj moc těším.
Chtěl bych všem co se starali o tento event aby nás pobavili a spestřili hru moc poděkovat za snahu a práci myslím že se to celkem i podařilo ale trochu víc času nebo víc řepy by příště určitě neuškodilo.Dámy a pánové děkuji vám všem a těším se na další akcičku...
 

Moni Arda

Znalec fóra
Já musím říct, že na denní odměny jsem měla štěstí. Asi tak 85% jsem dostala vždy na první pokus a zbytek na druhý. Duhový jednorožec mne ale dostal. :D Nedostala jsem ho ani na třeti pokus, tak jsem to vzdala. Na dnešek mám ještě jeden pokus na dnešní denní odměnu, tak se uvidí. :)
 
Nahoru