• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Letní událost: Pochod stád

Eragon92

Znalec fóra
Jasně společenství je v této hře velkou výhodou a pokud jsou hráči ve společenství rozumní určitě ti někdo s výměnou surovin pomůže. Pro tebe je 2500 elixíru na tvé úrovni děsně moc ale pro hráče co jsou ve výzkumu výše je to celkem zanedbatelné množství.

Pokud se nepletu tak suroviny se odvíjí od velikost hráče, bohužel si nepamatuju už kolik jsem dával já ale 2500 to nebylo určitě ;)
 

M4r13nk4

Pokročilý žák
Jasně společenství je v této hře velkou výhodou a pokud jsou hráči ve společenství rozumní určitě ti někdo s výměnou surovin pomůže. Pro tebe je 2500 elixíru na tvé úrovni děsně moc ale pro hráče co jsou ve výzkumu výše je to celkem zanedbatelné množství.
Je mi líto, ale tohle je opravdu utopie - pro úkoly 60&61&62 mám shromáždit 11200 zboží LVL3. Ani s pomocí aliance tohle nevyměním za celých dalších 21 dní. Fakt nevím, kdo tohle vymýšlí! Výstřižek.JPG
 

Maxa

Znalec fóra
pro nekoho moc, pro nekoho málo. pro vetsí hráce jsou to drobné, takze pokud sezenes spolecenství, muzes to dostat darem ;-)
 

Baxcze

Znalec fóra
Parááádááá další super akce a odměny ještě suprovější...doufám že si tvůrci této super hry udrží tuto úroveň.Úkoly tedy některé sice dají trošku máknout ale ty ceny za to jednoznačně stojí.Až tahle akce skončí kdy bude další a o čem bude a jaký budou odměny...už jsem netrpělivý a to ještě Pochod stád neskončil...-)))
Děláte pro hráče naprosto ty nej akce co jsem ve své historii online her poznal.Udržte si tuto laťku ať jste pořád nej.Jsem rád že jsem tuto hru začal hrát a určo bych ji doporučil i ostatním...
 

DeletedUser2917

Guest
Je mi líto, ale tohle je opravdu utopie - pro úkoly 60&61&62 mám shromáždit 11200 zboží LVL3. Ani s pomocí aliance tohle nevyměním za celých dalších 21 dní. Fakt nevím, kdo tohle vymýšlí!Zobrazit přílohu uživatele 1816
No, nevím.... odhaduji, že ve hře jsme asi tak stejně daleko (trpaslíci).... bodově jsem na tom hůř, ale to množství dám celkem v pohodě... Vyrobím víc bonusové a směním ji na trhu. Jo, není to málo surovin, ale zase takové drama to není... i když nevím, od čeho se to množství v úkolu odvíjí, bo já u toho úkolu myslím tolik neměla. Spíš bojuji se zásobami, teď mám 30 pokr.nástrojů + 296K zásob, což mi prostě trvá 3 dny a to ještě využívám Knihovnu tajemství a prozkoumávám provincie jednu za druhou.... No hold se ten Pochod za týden zmáknout nedá :-D :-D :-D
 

Silversnake

Mistr slova
Eventy mám rád, taky z nich mám postaveno dost budov, hlavně co přináší obyvatele + kulturu. Ale jak mi naskočil úkol 66 (a následující) tak mě to přestává bavit. Nechápu jak u toho mám sedět a neustále vyrábět zásoby. Jen na úkolu 66 = to nasbírat 432 000 a to netuším co bude následovat. Nechutné....No comment
 

Maxa

Znalec fóra
nevím, kde je problém se zasobama. mam jen 6 dilen a když pouziji kouzla, mam to za chvilku splněné. dale sou tu opakovaci ukoly, kdo nema kouzla. event je na měsíc, neni třeba ho mít hotovy cely za tyden.
 

Lovec Krys

Legenda
No za sebe můžu říci, že první linii úkolů jsem již vzdal u 20. úkolu, kdy to po mně chtělo stejné množství surovin II. věku, jako množství surovin I. věku předtím. Což mu nejsem ochoten dát a navíc to znamená, že po mně bude chtít i stejné množství surovin III. věku, které mám teprve čerstvě vyzkoumané (a pouze jednu z nich postavenou z důvodu nedostatku místa).
Alespoň se nemusím rozčilovat nad úkoly, které mě nutí využívat mé manufaktury krajně neefektivně (24hod stavění - normálně využívám jen 3h a 9h (pracovní dny před prací))

No i tak mi získané cukrové řepy spolu s druhou řadou mi budou stačit alespoň na první hlavní odměnu. A některé denní odměny jsou taky hezké, zejména kultura+pop se hodí.
 

DeletedUser76

Guest
No tedy , i vy vtipálci ,ty úkoly 66,67 a 68 to je masakr v době hobitníků ohledně zásob . Tak od očka zda-li mne paměť neklame 2 200 000 :D.
Umírá mi ukazováček ze samého klikání na kladívka,je silně unaven,budu žádat kompenzaci . Nějaký ten pěkný prstík s francouzskou manikůrou a s fešným lakem :D.
 

DeletedUser3094

Guest
Docela by mě zajímalo, proč se v tomhle eventu mluví o dvouhlavém ovčáckém psu, když je evidentně dvouocasý (two-tailed) :) Je to vidět i na kulturních budovách Shromáždění stád a Stromová ohrada...
 

DeletedUser2083

Guest
Hele může mi nějaká dobrá duše poradit na co jsou dobré a kdy jsou třeba ty Vallorianské stráže z dnešní odměny? Snažila jsem se to najít tady i na wiki, ale nějak se mi nepoštěstilo najít ani řádek...
Prosím prosím smutně koukám :)
 

DeletedUser76

Guest
Nw9m6.png

Ahoj , no k čemu jsou dobré to ti neporadím, zkoušela jsem je v turnaji a tedy ne. Jsem již za polovinou výzkumu hobitů a k ničemu jsem je nepotřebovala. Ale, co já vím co tvůrci zamýšlí,třeba v budoucnu se za ně bude něco zvelebovat jako za orky dílny :)
Takže rozhodnutí je zcela na tobě. Já do nich nejdu :D
Nalezneš je v táboře žoldnéřů .
 

DeletedUser2083

Guest
Děkuju woody, jsi zlato :);) Tak ty taky nechci, takže dál šetřím na něco zajímavého :) Měla jsem dojem, že už jsem na ně někde narazila, ale nemohla jsem je nikde najít- no jo, tábor žoldnéřu ještě nemám postavenej...
 

DeletedUser1210

Guest
Valoriánská stráž je skvělá jednotka pro boj s obrněnými střelci, takže pokud jsi ve hře daleko od toho aby jsi je mohla dělat tak by bylo moudré je mít aspoň v budově 3x3. Potom ji můžeš zbourat.
 

DeletedUser76

Guest
Tak to vidíš :D, pro někoho absolutně skvělá pro někoho nepoužitelná. Velice záleží na tom kde jsi ve výzkumu, kolik vlastníš provincií, zda bojuješ ručně nebo na automat atd... Já mám 419 provincií , jsem v době hobitů , na mapě nevybojuji nic , takže tam mi je k ničemu cokoliv z jednotek :D. Co se týče turnaje , jedu na automat a nejvíce se mi osvědčily ork bojovník, ork stratég , krokouši nebo co to je dostali pořádně na zadnici. Rozhodně to chce více názorů ,pokud se chceš rozhodovat dle rad hráčů . A zřejmě od zkušených bojovníků :) .
 

Darkness2613

Guest
Ahoj,
já osobně nemám postavený žoldnéřský tábor a bez jeho jednotek se obejdu bez problémů. Valloriánská stráž může být účinná možná v boji proti obrněným střelcům když jedeš na ruku, na automat máš výběr mnoha jiných jednotek. Já jsem asi v polovině hobitů a využívám v počátečních kolech turnaje těžkooděnce (duchy od elfů) a mágy z kasáren (květinová čarodějnice u elfů), výše se mi osvědčily mágové ze cvičiště (víla smrti u elfů). V turnajích se umísťuji pravidelně do 10 místa a opravdu mi jednotky ze žoldnéřského tábora nechybí ;). Jinak co se týče dobývání provincií, tak tam jsem na tom jako @woody69 , protivníka bych automatem složitě porážela a na ruku mi to spolkne polovinu armády, takže volím výkup, je to levnější cesta :).
Jinak pokud se za sebe vrátím k žoldnéřskému táboru, tak pokud by měl samostatnou výrobní řadu a nebyl spojen s kasárny a cvičištěm, byla to by to naprosto bombová budova a dávno bych jí měla :cool:.
Takže pokud má člověk budovu s automatickou výrobou stráže, tak nevidím důvod, proč jí nevyužít, ale já osobně si počkám při točení na jiné odměny :).
 

DeletedUser2917

Guest
nevím, kde je problém se zasobama. mam jen 6 dilen a když pouziji kouzla, mam to za chvilku splněné. dale sou tu opakovaci ukoly, kdo nema kouzla. event je na měsíc, neni třeba ho mít hotovy cely za tyden.
Mě se tedy zásoby získané opakovacími úkoly do splnění úkolu z Pochodu stád nezapočítávají... Pokud by se započítávaly, bylo by to super.... Takhle ty zásoby složitě vyrábím, kouzlím, objevuji provincie.... Trvá to.
 

DeletedUser3191

Guest
Ahoj.
Některé úkoli jsou těžce zvládnutelné. Jako ted. Mám zaplatit náhodně 500 elixíry a nemám ještě ani manifaktůru abych si je mohla vyrábět. Jinak hra se mi libí.Až na některé ty úkoli no.
 

DeletedUser3365

Guest
Ahoj
Kde prosím najdu jaké jsou denní odměny na každý den?
 
Nahoru