• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Letní událost: Pochod stád

DeletedUser3201

Guest
Nějak mi ty úkoly nevadí, no bože já se sekl při tom že bych měl nasypat myslím 300 mramoru :p za tu odměnu to nestojí. Ale tak co projedu to sklidím a je úplně jedno kterou bednu vyberu pořád dostávám jen relikvie :rolleyes: i když dle procent mám šanci na úlomky run které bych uvítal víc ... co nepotřebuji to dostanu a co potřebuji nikdy ... ty bedny s odměnama jsou nešťastně řešené. Lepší by bylo co bedna to konkrétní obsah odměny a jak daleko s úkolama jste tím další bedny s jinou odměnou ...

Zase je vidět u některých pořád dokolečka na začátku chválit neboli vlezdop... a tak dále :D a když ostatní napíší holou pravdu že je to o ničem tak teprve místo chválení se nasazuje něco od každého rožku trošku :D:D:D
 

Darkness2613

Guest
zdravím,

rád bych se zeptal na nějaké ty denní budovy, konkrétně na potulného kupce :
pochopil jsem, že mi bude produkovat nebonusové suroviny - ale jak? budu to tam normálně naklikávat jako v manufaktuře? vyplatí se např. zbourat existující výrobnu (řekněme na nejvyšším levelu pro pro danou kapitolu, teď jsem ve třetí) ?
a pak ten valorian valor - nepodařilo se mi identifiovat ten malý symbol v druhém sloupci. tuší někdo, co to bude dělat kromě kultury?

předem díky :)

Rozhodně nic nebourej ;), potulný kupec je jen malá budova, tu někam vecpeš a bude ti dávat každý den nebonusové suroviny, tuším, že budeš sbírat automaticky. Svoje bonusové manufaktury si nech, suroviny budeš potřebovat a budeš tam vyrábět podstatně více než dostaneš od potulného kupce.

valorian valor bude produkovat valoriánskou stráž každý den automaticky v počtu dle tvého levelu, viz tabulka od @iDavis, jedná se o jednotku, kterou běžně produkuje tábor žoldnéřů. Tímto dostaneš bojové jednotky.:)

@Mythos zapiš se do konkurzu k 7 trpaslíkům, možná mají volnou roli Rejpala :rolleyes:.

//Sloučen doublepost, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

iDavis

Legenda
Pokiaľ viem tak spôsob výroby u Potulného kupca je totožný so spôsobom výroby v manufakturach, teda musís zadať buď 3 alebo 9 hodinovú výrobu jednej alebo druhej suroviny.

Ja osobne nie som veľký fanúšik týchto potulných kupcov, na môj vkus dávajú príliš málo surovín. Jedine potulný kupec 3 (možno sa v tejto akcii objaví) ktorý produkuje magické zboží, ktorého výroba má inak pomerne vysoké náklady v manufakturach.
 
Naposledy upraveno:

CorwinOfAmber

Znalec fóra
díky za odpovědi, zase jsem o něco chytřejší :)

ptám se hlavně proto, ať vím, které dny má vůbec smysl tu truhlu otvírat. zatím jsem trefil pouze stromek s ohradou, který je fajn, tak aby byly fajn i ty další budovy. no potulný kupec na nejvyšší suroviny by byl hodně v pohodě, protože přesně na tom se za chvíli zaseknu. manufaktury na drahokamy / elixíry / kokain jsem právě postavil, přiměřené množství je u mě 500, takže to budu vyrábět tejden... trochu škoda, že je tam stejné číslo na všechny trojce surovin, protože čím vyšší, tím hůř se mi obchoduje...
 

DeletedUser3236

Guest
Zdravím :) je škoda že vývojáři trochu nemyslí na hráče, kteří se ve hře již dostali do kapitoly Lesních elfů a dále, kde je mana ve hře nutností. Myslím, že by neměl být takový problém do odměn v eventu zahrnout i pár budov, které kromě kultury budou produkovat i manu nebo přidat do eventu nějakou budovu, která bude produkovat jen manu. V minulém eventu přece již byly budovy na produkci surovin Potulný kupec I, II, a III, takže s budovou co přidává manu a jejím zahrnutím do budov eventu by to mělo jít přeci také. Není již na čase, aby vývojáři také vyslyšeli hlasy hráčů, kteří se ve hře již dostali hodně daleko a také pro ně něco udělali čím jim výrobu many usnadnili. V soutěži o nejlepší kouzlo nápad Silver Whisper na kouzlo na zvýšení produkce many získal v soutěži 2 místo, takže hráči mají o zvýšení produkce many zájem. Takže se ptám není tedy na čase s tím již také něco udělat?
Souhlasím s tím, že je to dobrý nápad, ale co by dostal hráč, který ještě manu nepotřebuje. Takové odměny by mu byly k ničemu.
 

Silver Whisper

Guest
Něco takového bylo už v Eventu Znovuzrození Fénixe, kde u kulturní budovy Hnízdo Orků dostáváš Orky (pokud už jsi v kapitole Orků) a pokud ne, dostaneš zásoby. Vždyť by tam mohly být zásoby, VB, runové úlomky, na tomhle principu přece pracují Divy, tak proč by nemohly i eventové budovy, které mají být speciální, aby se vyplatili všem?
 

GorGlin

Veterán
potulný kupec ti dělá nebonusové suroviny a jejich produkci zapínáš na 3 nebo 9 hodin
kolik záleží na kapitole
produkce není žádná vášeň, ale to je můj pohled
Valorian valor produkuje krom kultury vallorianskou stráž zase produkce se odvíjí od kapitoly.
Produkce trvá 18 hodin, vyzvednout si jí můžeš po 6.
 

milda0007

Pokročilý žák
Také myslím že by neměl být problém třeba příště jako denní odměnu do eventu přidat budovu která produkuje manu. Hráči, kteří jsou již ve výzkumu v kapitole kde je mana k výzkumu třeba by z budovy dostávali manu a ostatní kteří tak daleko nejsou by dostávali zásoby. Když v eventu Znovuzrození Fénixe byla budova která hráčům kteří byli ve výzkumu u Orků produkovala Orky a těm kteří byli ve výzkumu níže budova produkovala zásoby a tím tuto budovu mohli využít všichni hráči bez rozdílu toho jak jsou ve výzkumu daleko. Obdobná budova s manou a zásobami by měla jít přece vytvořit také.
 

Silver Whisper

Guest
Lidičky co si myslíte o dnešní odměně, Osvícená střelnice? Otázka je, vyplatí se tahle budova, když se bonusy můžou sčítat? Na kolik by dokázala tahle budova a budovy jí podobné ovlivnit boje v provinciích? Vyplatí se do toho investovat drahocenné cukříky?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser76

Guest
Zdravím, tedy nevím jestli jsem to dobře pochopila, ale to je snad nejhorší budova. Ten efekt trvá pouze nějaký čas. Je tam časomíra, te´d mám už jen 4.dny a 10 hodin. Naštěstí jsem jí měla hned na první tah za 140 cukříků,ale i tak škoda jich .Pak je zřejmě budova k ničemu .
 

DeletedUser3343

Guest
Ahoj, mám dotaz pro zkušenější hráče. Doteď jsem měla v pochodu stád úkoly, které šli celkem řešit. Zrovna jsem ve výzkumu vstoupila do 4 úrovně a přišel mě úkol abych zaplatila příhodným množstvím elixírů. Na splnění potřebuji 2450 kusů. Neni to ani moje bonusová surovina. To bych nestihla vyrobit ani do konce soutěže a nakoupit takhle drahou surovinu je nesmysl. Tak nevím je to splnitelné nebo se jen někde chybka vloudila? U jiných placení jsem měla většinou 500 ks suroviny.Jsem teď v rozpacích zda v tomto úkolu vůbec dál pokračovat.
 

DeletedUser2345

Guest
Doporučuji použít Tržiště a vyměnit elixíry za surovinu, kterou máte bonusovanou. Máte-li společenství, lze se s ostatními hráči dohodnout konkrétně.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Silver Whisper

Guest
Bohužel je to jediné řešení, také už jsme to ve společenství řešili a nezbývá, než se domluvit a vyměnit si suroviny za pro tebe lepší kurz, pořád je to hrozně moc, ale s malou pomocí spoluhráčů se to dá zvládnout;).
 

DeletedUser3343

Guest
Spoluhráče nemám, tak se s tím pokusím nějak poprat. Šlo mě hlavně o to, zda není v tom zadání chybka.

//Odstraněna zbytečná citace, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Silver Whisper

Guest
Bohužel pro tebe to chybka není. Zkus si najít společenství a budeš mít cestu eventem o něco lehčí, pomoc spoluhráčů a turnaje dělají hodně ;). Držím ti palce :).
 

milda0007

Pokročilý žák
Jasně společenství je v této hře velkou výhodou a pokud jsou hráči ve společenství rozumní určitě ti někdo s výměnou surovin pomůže. Pro tebe je 2500 elixíru na tvé úrovni děsně moc ale pro hráče co jsou ve výzkumu výše je to celkem zanedbatelné množství.
 
Nahoru