• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Kolik kdo máte provincií?

DeletedUser418

Guest
Tak já jsem si zase vyjednala a dobyla další provincie a nyní mám kulatý počet:
ce9bc5d2b6f05663.jpg
 

DeletedUser1171

Guest
Nazdárek, nejde mi to zmenšit ani vyfotit hraji 14 dní a jsem na tom asi takto:
umístnění: 4905
mapu mám hozenou do exelu takže vím vše přesně
počet měst na sousedskou výpomoc: 37
dobité provincie: 41, mramor 6, ocel 4, prkna 5, křišťál 7, svitky 5, elixír 4, drahokamy 3, hedvábí 4, kouzelný prach 4
provincie kde bojuji: 12, mr. 0, oc. 2, pr. 1, kř. 2, sv. 0, el. 2, dr. 1, hed. 0, kou pr. 4
provincie které mohu vyzkoumat: 6
zamčené provincie: 15
Problém je že 6 provincií jsem musel dozkoumat a je to pěkně drahé, bojovat nemohu jednotky mam 42 jednotek a sekerníky vylepšené teprve skoumám, třeba v oceli je 2x15 rytířů 1x 63 banditů a 10 dělostřelců
nebo prkna 20 močálová nestvůra a 10 lesní duchII
křišťál 6x44 válečný pes 44 skřetů
Tak všem přeji hodně zdaru ve hře dobrou.
 

Ethariel

Guest
20 močálová nestvůra a 10 lesní duchII
křišťál 6x44 válečný pes 44 skřetů
Nepoužívej automatický Boj !!
Nestvůry a duchy můžeš zničit beze ztráty jednotek a to za pomoci jednotek na dálku. Jen se musíš držet tři políčka od nich, protože mají dosah jen dvě pole. Neustále jen ustupuj a střílej.
Na psy jednoznačně základní jednotky na blízko. Po začátku kola najeď myší na psa a ukáže ti kam až doběhne. Podle toho rozestav jednotky tak, aby tě nemohli hned v prvním kole zasáhnout. Až přiběhnou k tobě, pozemní jednotka, nebo dvě, je lehce sejmou. Skřety pak už jen dobiješ
 

DeletedUser1516

Guest
199 - čekám až se mi prozkoumá ta jubilejní. vojska i surovin mám dostatek, bohužel průzkumník nestíhá. :)
 

DeletedUser1198

Guest
Dokončených provincií mám 59, ale tak hraju necelé 2 měsíce, a je to 9 více, než je potřeba pro přechod do další úrovně a na ten ještě nejsem zdaleka "Zralý", tak to asi nebude tak špatné :-D
 
Nahoru