• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Kolik kdo máte provincií?

DeletedUser1148

Guest
lisacek však není zač děkovat.....všichni jsme začínali.Já si to teď opakuji.Mám ještě jedno městečko a tam nejsem daleko.Taky nemám moc provincií.Však ti postupně budou přibývat ;):)
 

DeletedUser592

Guest
Já mám městečko skoro rok, mám jich teď přesně 100, takže já tu opravdu postupuji pomalu a ve výzkumu už jsem v trpaslíkách. Takže trocha ostudné, nu boj v provinciích mi prostě nejde.
 

DeletedUser1930

Guest
Ono ani není důležité, kolik kdo provincií má, ale spíše tak pro představu, jak jsou na tom ostatní na svém stupni rozvoje je to dobré vědět. Pořebné množství musí mít každý, jinak by nemohl postoupit do další úrovně. O co více provincií nad toto číslo člověk má, je na tom lépe (rozšíření, bonusové relikvie), ale také ho to něco stojí (těžší soupeři nebo více surovin za vyjednávání). Podstatné na tom je, že se nám daří postupovat kupředu a opět, je-li to rychlý postup nebo pomalý není důležité, ale to, že nás hra baví, že získáváme nové přátele a že se hrou bavíme, to důležité je. Tak nám všem v tom snažení přeji hodně štěstí, úsměvů a úspěchů.
 

DeletedUser418

Guest
d94ec9b2d9bebd1b.jpg
 

DeletedUser592

Guest
Já postupuji hrozně pomalu, jen 119, nu snad to zlepším. Mám málo času poslední dobou, tak snad to půjde.
 
Nahoru