• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Kolik kdo máte provincií?

Santerr

Veterán
Krapet jsem poskočila, ale jde to už hodně pomalu, průzkum provincií trvá dlouho, vyjednávání je drahé a vojáci jsou skoro vždy na bojišti rozmáznuti jak maliny... Sranda je, že po dobytí 9 provincií získám jedno rozšíření, kam postavím akorát jednu obytnou budovu orků a mám s místem opět útrum. :(

2054k8k.jpg
 

Ladus

Znalec fóra
8YPZ7YY.png


Celkovo som už získal 42 rozšírení vďaka provinciám. Aktuálne po príchode novej rasy, potrebujem získať ešte 20 provincií, na ktoré podľa wiki, potrebujem dobiť celkovo 478 provincií. Mám pocit, že to ešte nejaký ten piatok potrvá :)
EDIT: Pozabudol som, že ma čakajú ešte 3 rozšírenia z výskumu, takže budem potrebovať len 447 provincií na všetky aktuálne dostupné rozšírenia :)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser418

Guest
V dobíjení provincií postupuji velmi velmi velmi zvolna :D....než docvičím armádu, kterou mi při dobývání provincií protivníci zlikvidují (neboť nejsem právě zdatná bojovnice :p), čekám několik dnů. No a suroviny, při jejich vykupování, také rapidně ubývají.:p:D
402c83e26e0beb8c.jpg
 

DeletedUser2176

Guest
ahojky,u mě asi jako u Luny :D ,dobitý 4 nebo 5? celých a rozdělaný asi 3,myslim...nemám zásoby,takže se mi flákaj dílny a armáda,sakryš!takže prostě nutno čekat,což neni má silná stránka :p .ještě že musim jít makat i já,páč jsem lehce nervní............
 

DeletedUser2176

Guest
tak mám "už" 33 provincií,wow! :D vždyť vim,oproti jiným hráčům lehounce trapné :D :D ,ale makam na tom :p .

Krapet jsem poskočila, ale jde to už hodně pomalu, průzkum provincií trvá dlouho, vyjednávání je drahé a vojáci jsou skoro vždy na bojišti rozmáznuti jak maliny... Sranda je, že po dobytí 9 provincií získám jedno rozšíření, kam postavím akorát jednu obytnou budovu orků a mám s místem opět útrum. :(

2054k8k.jpg
to místo,to je probléééém,jj...

//sloučen doublepost. Sindri
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru