• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Kolik kdo máte provincií?

Sindri

Guest
Jelikož nikdo z nás moc netuší, jak jsou na tom druzí hráči, co se tak trošku pochlubit, kolik máte provincií (a při kolika bodech?)? Jak dlouho vám trvá dokončit další? Jak velkou velikost oddílů v jednotlivých územích provincie nepřítel u vás už mívá (nejmenší - největší, přibližně)?
 

DeletedUser34

Guest
no provincii sa to dost blbo ráta ale skusím to porátať

141 plne dobytých
0 rozpracovaných
v provincii drahokamu mám teraz 365 kerberos II. a 365 kuša a 91 ritíř
alebo druhe 519 kerberos II. a 519 kuše
Elixir mam 2x po 83 nekromant , kamenochod 83, a golem II. 55
provincia na kamen mam golem II. 85, a kamenochod 128
najviac robia problém nekromankery mal som aj súboj kde boli vyše 100 nekro a tam boli straty
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser87

Guest
taky přispěju, ikdyž si nemyslím, že bych se měla čím chlubit :)) z lenosti a možná tak trochu z nedůvěry ve vlastní strategické schopnosti, bojuju automatem, tak si to možná krapátko ztěžuju..
při 10600 bodech mám hotových 48 provincií
postupuju rychlostí šneka 1 provincie/3-4dny..dneska jsem si vylámala zuby na území se 158 lehkooděnci (válečný pes), 158 střelců (lučištník), 39 těžkooděnců (rytíř), tak mi téměř celá našetřená arma pocípala..pak jsem ale s potěšením zjistila, že jsem (opět) přehlídla provincii bližší městu, kterou jsem opomněla..tak tu se mi podařilo ovládnout bez větších ztrát i s pár zbylýma lazarama, tak mám zas na pár dní splněno :))
do 3 dnů bych měla vyzkoumat golemy, tak jsem zvědavá, co předvedou :)
 

DeletedUser34

Guest
kto by to rátal tu je foto
mapa.jpg
 

DeletedUser87

Guest
no teda, musím ti poděkovat, protokole, páč tenhle pohled "z dálky"na mapu pro přehlednost mi hodně chyběl a už jsem chtěla prosit, jak jsi to dokázal..nakonec mě teda napadla lupa, tak se povedlo, ale děkuju, šikovný zjištění :)
 

CherryFlower

Guest
no teda, musím ti poděkovat, protokole, páč tenhle pohled "z dálky"na mapu pro přehlednost mi hodně chyběl a už jsem chtěla prosit, jak jsi to dokázal..nakonec mě teda napadla lupa, tak se povedlo, ale děkuju, šikovný zjištění :)
Mně se ten celkový pohled taky líbí, ale nějak jsem nepochopila jaká lupa :oops: Poradí mi někdo kde co a jak? :)
 

DeletedUser34

Guest
podrž tlacitko CTRL a krút kolieskom na myške ale pomali a oo by sa ti to malo bud oddalovat alebo približovat ale CTRL drž vkuse

//odstraněna zbytečná citace, Nótt
 
Naposledy upraveno moderátorem:

CherryFlower

Guest
Super, už se mi to povedlo... v mozille to totiž takhle nefunguje, ale všimla jsem si, že to máš v chromu, tak jsem to spustila tam a už mám taky celou mapku :) Dík
 

DeletedUser34

Guest
jej super CherryFlover pozerám že máš velmi vela provincii na bojovanie tak to se ti bude bojovať môžeš si vyberať podla druhu
 

CherryFlower

Guest
Čekám až vylepším armádu a pak se na ně vrhnu :) A druhů tam moc není :-D Oceláře jsem radši vykoupila, rytíře fakt nemám ráda :confused: Ale na mramoráky už se těším, jen jich je už hodně, tak potřebuju větší oddíl.
 

Sindri

Guest
Podle mne se nejsnáze dobývají provincie s křišťálovou relikvií... v závěsu je hedvábí. Já jsem zatím jen na 34 provinciích... zkusil jsem to nedávno za lidi (snad elfové odpustí). :)
 

Galin

Guest
Souhlas křišťál je pohodička vetšinou postačí kombinace tři duchové II s podporou oslabování čarodějkami. Tak mi to většinou vychází na nulové ztráty ojediněle jeden dva duchové když je silný pes
 
Nahoru