• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Kolik kdo máte provincií?

DeletedUser34

Guest
no za elfov určite krištál za ludí je najlahsie elixír nakolkopsi tie lietajuce nekro sliepky sekaju jedna radost ale pre ludi je krištál zo stratami pre elfov je krištál skoro bez strát ja sice teras uz ma vise 600 šrekov a aj psov ako superov a tý si odhriznú zo stromu aspon kusok tak 1 az 3 stroomy na jeden hriz ale inak sa to da
 

Galin

Guest
pokud tam je jen jeden pes tak se to dá nastavit aby to místo kde by hriznul byla lehká ale pak chybí jeden těžká nebo čarodějka zaleží na tom co tam proto tobě stoji. Holt ti psíci jsou potvory
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser34

Guest
no ono keby sa dal vyberat terán na súboj tak tie boje sú ideálne ale zial kazda provincia dava náhodný terén a to je uz potom na strategii ci bude bojovat alebo vzdá súboj a na rovnaki utok zmeni vojsko
 

Eragon92

Znalec fóra
no len tam ukáže odkryte a nie dobyté

Nějak jsem tě nepochopil. Když najedeš do menu rozšíření provinice a najedeš na okno rozšíření za porvincie tak se ti ukáže kolik jich máš obsazených a kolik jich je třeba k odemčení rozšíření.

Jinak já mám mmt 107 obsazených. Čekal jsem na větší armu tak se snad zas trošku pohnu mám jich hodně rozdělaných
 

Přílohy

  • elvenar2.jpg
    elvenar2.jpg
    301,9 KB · Zobrazení: 61

Sindri

Guest
Jak jste kdo pokročil? Stalo se někomu z vás, že jste museli přehodnotit strategii získávání a namísto boje začít více preferovat diplomatickou cestu nebo naopak? :rolleyes: Možná budu bláhový... ale blíží se někdo ke 100 a kdo už překročil? :D
 

DeletedUser353

Guest
Já se snažím spíš vyjednávat než bojovat, bojuji snad jen do úkolů. Mám 99 provincií hotových a nějaké rozdělané.
 

DeletedUser975

Guest
- mám dobytých 151 provincií (a cca 34600 bodov)
- obranné armády už sú naozaj dosť veľké (800+) a nepríjemné (najmä lesný duch, golem a delostrelec, ak sa k nemu nedá dostať kvôli terénu)
 

DeletedUser990

Guest
Jsem elfík a mám docela problémy s poražením nepřátelských golemů- nemáte radu jak na ně?
 

kapitanpisoar

Guest
já mám 73
Jsem elfík a mám docela problémy s poražením nepřátelských golemů- nemáte radu jak na ně?
tak záleží na terénu a s čim jsou podpoření, je to provincie od provincie, určitě se nevyplatí jet na ně s lesníma duchama, pokud je přečíslíš vlastníma golemama proč ne, jinak šermíři a počítat políčka jejich pohybu a dostřelu a nehrnout se na ně rovnou nechat jedno kolo táhnout bez výstřelu. Stačí u toho přemýšlet a nechat si na čas ten boj nemusí trvat minutu ;-) A tuším že to patří pod jiné téma :)
 

Deleted User - 42211

Guest
Počet provincií zjistím tím, že je musím spočítat nebo to někde najdu, abych se nemusela upočítat? :D
 

Santerr

Veterán
Počet provincií najdeš v rozšíření, tam si najeď na rozšíření z provincie a ukáže se ti, kolik jich máš dobyto a kolik potřebuješ na další rozšíření ;)
 
Nahoru